Za krásami Znojma: polopenze, láhev vína, vstup do sauny i zákusek s kávou

2 430 Kč od 1 890 Vybrat variantu
4,0 / 5 Hotel N (kontakt) Jižní Morava, Znojmo, Jihomoravský kraj (mapa) 77 prodejů

Hodnocení podniku Hotel N

4,0/5 (196 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Nechceme s přítelem říkat, zda je hotel dobrý či špatný, shrneme vše, co na nás zapůsobilo.

Hotel se nachází mimo historické centrum Znojma, kam se dá ovšem lehce dostat MHD, taxíkem nebo pěšky. Nám to pěšky zabralo 45 min klidnější chůze. Parkování je před hotelem, není nijak chráněné plotem. Na druhou stranu jsou kolem hotelu kamery.

Po příjezdu nás překvapila paní recepční, která nebyla úplně milá a spíše nám přišlo, že ji otravujeme než že by byla ráda, že jsme přijeli navštívit hotel (byl pátek kolem 17. hodiny). Nutno říct, že jsme se druhý den dozvěděli, že je v práci už třetí týden každý den, takže to, že zrovna neměla náladu, chápeme, to by jistě potkalo každého. Ostatní dny už jsme se s podobným chováním nesetkali. Přístup zaměstnanců je v tomto hotelu obrovským plus. Snaží se vyjít vstříc a k hostům jsou milí. To v nás zanechalo pozitivní dojem.

Pokoj nás překvapil svou velikostí, u hotelů jsme zvyklí na mnohem menší prostory. Na náš vkus byl přeplácaný barvami, kde to na nás působilo, že „zavládla ruka kreativce“. To nehodnotíme, někomu se barvy mohou líbit. Co však hodnotíme negativně, je velice omezený počet zásuvek (pokoj 105). U postelí nebyly žádné, pouze u televize a abychom zároveň mohli nabíjet 2 zařízení, bylo třeba televizi odpojit. V třetí zásuvce byl ještě zapojený minibar. Na některých zásuvkách bylo vidět, že již mají něco za sebou, byly pootočené a nezakrývaly díry pod nimi. Wifi na našem pokoji bohužel nefungovala. Měli jsme rohový pokoj a zřejmě to bylo vinou signálu, protože v jiných částech hotelu fungovala bez problémů (to ale nechcete chodit stále po hotelu, abyste měli dobrý signál…). Na televizi z neznámého důvodu nefungovaly kanály stanice Novy a pokud kolem na ulici projel nějaký kamion, signál vypadával.

Jídlo hodnotíme jako dobré. Není to nic, z čeho by si člověk odvezl gastro zážitek, na druhou stranu jsme se dosyta najedli a zahnali hlad. Snídaňový bufet byl dostatečný, jídlo se doplňovalo a bylo jej dost. Zklamala nás pouze zelenina, která nebyla vůbec dobrá.

Vyzkoušeli jsme v rámci pobytu i saunu. Nelze čekat nějaké moderní wellness, nicméně studená sprcha a dostatečně velká sauna (pro dva lidi si myslíme, že až zbytečně velká) postačí a když se člověk vrátí promrzlý z kola, možnost prohřátí jej potěší. Snad jen zamrzí, že nejvyšší patro v sauně je užší než zbylé dvě a nedá se na něj pořádně lehnout. Bohužel v sauně ani přilehlém prostoru nejsou žádné hodiny a pokud nemáte telefon nebo hodinky, těžko lze kontrolovat, kolik času z rezervace vám zbývá.

21. 9. 2021
Helena

Vše bylo perfektní.

20. 9. 2021
petr

zde vše v pořádku

Pokoj spíše připomíná malou celu

20. 9. 2021
Jkorberova

Hotel v centru obce.
Velké pokoje se starším vybavením. Čisté.
Personál velmi příjemný, ochotný. Chutné jídlo, dobrý výběr. Příjemné benefity_sauna, prohlídka města, víno, káva…

Nemám žádné větší připomínky.

16. 9. 2021
Zdeněk

Vstřícný a ochotný personál, čistota na hotelu. Vynikající zákusky k večeři.

Problémy se signálem televize a chybějící odkládcí plochy(třeba poličky ) na hygienické prostředky(např.mýdlo, hlení, atd.) v koupelně.

5. 9. 2021
Pavlína

Jediné, co by se dalo kladně hodnotit je komunikace a rezervace termínu. Pokoje jsou hezky zařízené, i když , , papírové zdi’’… ubytování bylo v pořádku. Co se týče lokality, lze dojet autem do 10 minutek do centra Znojma, kde je toho k vidění spousta. Doporučujeme navštívit Podyjský park a restauraci HoZpoda, kde skvěle vaří!

Co se týče polopenze, kvalita jídla byla naprosto otřesná. Polévky neměly žádnou chuť, hlavní chod zřejmě vařil bezruký kuchař a jako dezert koupený indiánek. Při snídani se sice uspokojíte pečivem se sýrem či šunkou, ale také si můžete dopřát mravence v borůvkovém koláči. 😬 Vždy se to dá ale napravit obsluhou, která měla ovšem asi špatné dny, nikdo se nezeptal, zda je všechno v pořádku, neusmál se a dle jejich výrazu jsme si připadali na obtíž. O nabízené víno se musíte připomenout, sauna nám nebyla ani nabídnuta. Opravdu lze vybrat i v okolních částech Znojma mnohem hezčí ubytování za odpovídající cenu! Strávili jsme zde sice pouze dvě noci, ale byli jsme opravdu zklamání, že něco takového majitelé dokážou nabízet.

Vyjádření partnera
Hotel N Před 28 dny

Vážená slečno Lupínková,
děkujeme za Vaši přínosnou recenzi :-)
Váš pobyt si pamatuji velmi dobře, protože jste se ani nestihli posadit a objednat si a už jste byli pryč z restaurace a to jak při večeři, tak při snídani. Vlastně jste ani do styku s personálem pořádně nepřišli.....
Kupované indiánky si vyrábíme sami v naší rodinné cukrárně, ale i kdybychom si zákusky kupovali, nevidím na tom nic špatného.
Ty vaše papírové zdi jsou ze železobetonu 😉
Mohu vás ujistit, že náš kuchař má obě ruce a bohužel Vám asi nechutnalo nic.....
To, že si zákazník o víno požádá obsluhu, je naprosto přirozené. Pokud máte pobyt na více dní, je na Vás, kdy se rozhodnete si víno dát a určitě není chyba v personálu, pokud hned první večer nedonese láhev vína a bez zeptání Vám ji prostě nevrazí. Věřte mi, že obsluha opravdu neměla špatné dny ba naopak, moc nás to baví a děláme to rádi 🤙
A co se sauny týče, tu jsme Vám asi také měli donést hned první večer ke stolu s tím vínem ne? Je přirozené, že na saunu se musíte nahlásit předem na recepci, nebo Vám snad má recepční každou hodinu volat na mobil jestli už nechcete tu saunu??
A majitelé to nejen nabízejí, a nadále budou! My každý den stojíme v té kuchyni, aby vše bylo na jedničku a každý večer a ráno mne můžete potkat na restauraci při obsluze u večeří a snídaní jako servírku...... bohužel nedá se zavděčit někomu, kdo o to nestojí. Za normálních okolností nemám potřebu reagovat na recenze, ba naopak se člověk zamyslí co zlepšit, ve Vašem případě jsem ale opravdu musela....
Jo a mravence do koláče dáváme jen VIP klientům 😁
Mějte se moc krásně Jelínková

29. 8. 2021
Mirka

Velmi ochotný a milý personál. Vynikající jídlo.

28. 8. 2021
Pavlína

příjemný personál
dobré jídlo
čisté pokoje

11. 8. 2021
Monika

Hotel pěkný, čístý, dobré snídaně. Personál milý a vstřícný. V okolí plno vyžití a památek.

19. 7. 2021
Anonym

Stravování bylo na velmi dobré úrovni.
Pokoje čisté a útulné, jen blízko hlavní komunikace.

Špatný příjem TV stanic.

16. 7. 2021
Vratislav

vše v pořádku

12. 7. 2021
Alena

Přístup personálu byl vstřícný, poradili kdykoliv bylo potřeba.
Ubytování dokonce umožněno dříve, takže jsme mohly jet po výletech hned první den.

25. 6. 2021
Tom

jídlo

7. 12. 2020
Dana

Obsluha v průběhu večeří byla přetížená, mnoho hostů, čekali jsme bezvýsledně na nápoje k večeři

2. 11. 2020
Novotnizdubu

Vsechno bylo v poradku

27. 9. 2020
Hybljanka

Velice milá obsluha v restauraci.

Nedostatek parkovacích míst.

18. 9. 2020
Jitka
17. 9. 2020
Tereza

Ubytování bylo krásné a čisté. Fantastická obsluha a výborné jídlo. Pobyt jsme si skvěle užili.

18. 8. 2020
Zdena

Prostředí hotelu celkem klidné. Většina personálu milá a vstřícná.

Nepříjemné byly nedostatky na pokoji např. neodtekajici umyvadlo či vypadávajíci modul splachování. Nahlášení závad – 1 odstraněna, 2 bohužel.

14. 8. 2020
Janaskladanova

Obsluha vynikající

13. 8. 2020
2 430 Kč
od 1 890