Otevřený voucher do restaurace Ikura: 500 i 1000 Kč na jakékoliv sushi a pití

500 Kč od 399 Vybrat variantu
4,7 / 5 Ikura Restaurant (kontakt) Praha - Smíchov (mapa) 115 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Restaurace jsou momentálně zavřené. Některé z nich však mají výdejní okénko nebo vám jídlo přivezou až domů. Před zakoupením voucheru si prosím ověřte přímo u vaší oblíbené restaurace, zda vám v tuto chvíli připraví jídlo s sebou. 

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
dali

Nezlobte se, ale tohle jsem opravdu necekal. Ze je cenik napoju tajny ? Uz to , ze je na webu velmi podrobne menu a zadna stranka o napojich je nezvykle – ale aby i na dotaz nebylo mozne zjistit ceny nabidku a cenik napoju? Kdyz si mam kupovat voucher platny i na napoje, tak mam nejdrive osobne zajet na prozovnu a zjistit si to a ofotit si to ? Nemohl by to ofotit a zverejnit nekdo ze Slevomtau, kdyz to nehodla udelat provozovatel?

Slevomat.cz

Dobrý den, nápojový lístek můžete najít nyní v e-mailu. Pěkný den

dali

Cenik napoju ? Diky.

Slevomat.cz

Dobrý den, ceník nápojů je k nahlédnutí v provozovně. Pěkný den :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

500 Kč
od 399