Jedinečný wellness pobyt na zámku Wojanów na polské straně Krkonoš

od 4 199 Vybrat variantu
4,4 / 5 Pałac Wojanów (kontakt) Krkonoše - Polsko (mapa) 77 zákazníků

Hodnocení podniku Pałac Wojanów

4,4/5 (326 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Moc nám chutnalo, vždy bylo všeho dostatek.
Na pokoji prostorná šatna.
Byli jsme hned v lednu, tak jsme nevyužili venkovní hřiště. Na procházky to také moc nebylo. Plus je, že asi 15km je vzdálené město Jelení Gora.

Pokoj už by zasloužil výměnu nábytku. Mimo bazénu a wellnes (sauna, para), posilovna nebylo v rezortu žádné vyžití.

29. 3. 2020
Pavel

Vlastní zámek

Wellness, sauny, prostěradla, župany,

12. 3. 2020
Anonym

vše v pořádku

Na pokojích jsou roztrhané potahy na kreslich

8. 3. 2020
Jaroslava

Vše

6. 3. 2020
Milan

Wellness, OK, stravování OK

Shnilá podlaha pod kobercem ve stodole, kde nás ubytovali, zatuchlý vzduch i po větrání.

3. 3. 2020
Bohuslav

Nadstandardní pokoj

3. 3. 2020
Eva Zdvořilá

Krásné prostředí. Byli jsme ubytování přímo na zámku, což jsme nečekali. Pokoj prostorný, čistý s dobovým nábytkem. Wellness a vířivka s podlahovým vytápěním super. Vyzkoušela jsem čokoládovou masáž- milá masérka, kvalitní masáž. Rautové jídlo dobré. Restaurace krasná s dobrým jídlem. Jediné co nám chybělo, byl mini bar na pokoji.

.

25. 2. 2020
Natálie

Bydleli jsme přímo v zámku v nádherném, vyhřátém, čistém, velkém pokoji. Jak zámecká paní a pan jsme se cítili. Wellnes čisté, velký bazén, teplá vířivka, vyhřívaná podlaha, čisto, ručníky i župany v pokoji k dispozici. Snídaně luxusní, večeře slabsi průměr. Prohlídka sklárny úžasná, za poplatek krásný zážitek gravírování do skla. Doporučuji zažít. Recepční mluví anglicky, jsou ochotni, vše vysvětlí. Nádherný prostorný park na procházky. V létě tu musí být kouzelné svatby.

S některými číšníky je komplikovaná domluva, nerozumí, jsou mladí a i když jste max. milí, tak raději se omluví že neví. V restauraci v hotelu paní vše vždy objednává automaticky 2×. Ale pro nás to byly drobnosti, které nemohou ovlivnit celkové skvělý dojem. Rozhodně se sem chceme vrátit.

22. 2. 2020
Valeria

The food is good, the rooms are big and nice furnisged. The spa is good.

The pool located in another building. Little bit frustrating to go from the room in the winter.

18. 2. 2020
Věra

Prostředí dobré, personál ochotný, velmi dobré stravování

Katastrofa bylo při otevření pokoje a uvidět roztrhanou pohovku to mě velice znechutilo, tak jsem si pomyslela, kde je to ubytování na zámku, které bylo slíbeno !!!

5. 2. 2020
Bidmana

kvalita služeb, ochota personalu v restauraci

nefungovala virivka

5. 2. 2020
Anonym

Prostředí, vynikající jídlo vč. nápojů k večeři.

nefunkční vířivka

4. 2. 2020
Roman

Odpocinuli jsme si

Vybaveni pokoje – chybi lednička, špinavý koberec; v jidelně chladno a tím i jídlo není tolik teplé; ve welnes chybí odpočinková zóna

29. 1. 2020
trip

ochota personálu, výborná kuchyň, sauny OK

bazén a vířivka jeden den Ok a druhý den ledová voda, takle se to opakovalo,

25. 1. 2020
Zizkovacc1a

Jídlo bylo dobré

Kupovala jsem tento voucher abychom si udělali s přítelem romantický víkend. Po příjezdu nás ubytovali v pokoji č.304 temný malý pokoj s né zrovna krásným vybavením mám zámecký styl velmi ráda ale tohle ne!! Šli jsme na recepci reklamovat jelikož jsme tento voucher kupovali podle aktuálních fotek co zde mají a to co jsme dostali to rozhodne nebylo, budiš dali nám tedy jiny pokoj Č.321 úplně totožný pokoj akorát na jiné straně s výhledem na zámek, šli jsme na recepci znovu. Za né zrovna malý příplatek jsme tedy konečně dostali pokoj z fotek přímo na zámku ale právě za PŘÍPLATEK coz tyto pokoje by meli dostat přímo kdyz je mají na fotkách. Zkrátka je to podvod davaji sem krasny fotky aby prilakaly lidi. Přijedete a budete zklamaný jelikoz nemaji u tohoto voucheru pravdivé fotografie. Také tu prestala téct teplá voda což po celém dni neni příjemné, když jsme to šli nahlásit na recepci tak recepční se ani neomluvil za závadu a jen řekl že mají problém, při otázce kdy to tedy půjde lajcky odpověděl že snad večer. No , , důležité" je že fungovala aspoň ta vyhřívaná podlaha v koupelně, jelikož ani topení nefunguje jak by mělo i když ho mate na pětce tak je stále chladno. Zkrátka za celkovou částku i s tím příplatkem hodně špatné 🥴😪

11. 1. 2020
Dolejsova

Snídaně luxusní, večeře byly také dobré, wellness zachránila teplá vířivka, jinak tam bylo chladno.

Na wellness pobyt si s sebou běžně ručník nevozím, ale tady bych ho potřebovala. Jeden den totiž nebyli ručníky vůbec a den předtím jsme zase dostali roztrhané. Voda v bazénu studená a celkově i chladno. Chyběly mi lehátka u bazénu, bylo jich tam tedy celkem 7, skoro pořád plné a spíš tedy sedátka, než lehátka.

7. 1. 2020
Marta

Navštívili jsme palác Wojanow již po druhé, a opět jsme byli nadměrné spokojeni. Kouzelné prostředí doplňovala ochota a vstřícnocnost personálu. Výběr jídel byl bohatý jak ke snídani, tak k večeři. V bazénu byla voda teplá, sauny i vířivka perfektní. Jiste se opět někdy přijedeme báječně zrelaxovat.

7. 1. 2020
Martin

..

28. 12. 2019
Blanka
22. 12. 2019
Anonym

Zámek, zámecký park vhodný k vycházkám, když máte dobré počasí. Bohaté snídaně, večeře ok.

Celkově chladno v pokoji i v jídelně. Chladno i ve wellness, chladná voda v bazénu. Neexistující sprcha u saun, pouze vědro. Ve wellness 1 ručník na osobu, prostěradlo nebylo k dispozici. Špinavá vířivka. Nebyly k dispozici župany, což bych u wellness pobytu očekávala, stejně jako šampón ve sprše, body milk atp. Bylo k dispozici pouze mýdlo. Byli jsme ubytováni nad recepcí, kde byly oddělené postele s přidělanými čely. Požádali jsme o dvoulůžko. Bylo nám vyhověno…Ubytovali nás nad diskotékou??? Bez předchozího upozornění:/ Každý den hluk do 4 rána, byli jsme 2. den v 11 večer ubytováni na jiný pokoj, kde byl hluk zanedbatelný. Celkově působí zanedbaným dojmem.

19. 12. 2019
od 4 199