Relax v Mariánských Lázních: pobyt s polopenzí, neomezeným bazénem a saunou

3 880 Kč od 2 590 Vybrat variantu
4,2 / 5 Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE (kontakt) Mariánské Lázně, Západní Čechy, Karlovarský kraj (mapa) 287 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Blanka V.

Dobrý den, prosím o informaci co s voucherem na konkrétní termín – víkend 20. – 22. 3. – v momentální situaci kolem koronaviru? Bude možné přerezervovat na jiný termín nebo nějak refundovat? Děkuji za informace.

Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE

Dobrý den,

ohledně změny termínu mě kontaktujte na email: supervisor@hoteleagle.cz

Děkuji

Petr Suda

Alena

Dobrý den, šlo by o dámskou jízdu (3 lůžkový pokoj), v termínu 22–24.5. zatím je volno u dvoulůžkových pokojů. Kolik by činil příplatek za třetí osobu a stejné podmínky?

Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE

Dobrý den,

příplatek za třetí dospělou osobu činí 625Kč/noc včetně snídaně. Pokud by se jednalo o polopenzi, bylo by to poté 875Kč/noc.

Hezký den

Petr Suda

Jarka

Dobrý den ráda bych se zeptala, kdy je možné přijet do hotelu, nikde jsme nenašla, kdy je možné nástup. Máme zamluveno od 1. 4 do 3. 4. 2020. Děkuji Jarka

Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE

Dobrý den,

check in v hotelu je od 14:00 :-).

Hezký den, Petr

Veronika M.

Dobrý den, rádi bychom k vám přijeli v termínu od 25.2.-29.2.20. Jeden dospělí a 2× dítě 13 let. Je to možné? Prosím případně o cenu. Děkuji V.M.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko :) volné termíny naleznete nejlépe v online kalendáři přímo v nabídce. Zde jde koupit pobyt pouze na všední dny, tudíž ne až do soboty. Ohledně počtu byste zakoupila jeden voucher a poté doplatila za jedno dítě 625 Kč / noc včetně snídaně. Pěkný den Lukáš :)

Jiří Hamouz

Dobrý den, prosím máte volný termín na 3 noci v týdnu od 15.6. pro dvě osoby a psa (bígl)? Děkuji za odpověď

Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE

Dobrý den,

od 15.6. máme stále volné kapacity. Při nákupu zadejte toto datum v online rezervačním kalendáři a tím budete mít pobyt rezervovaný.

Hezký den

Petr Suda

Yana Finta

Dobrý den. Mate volno v termínu od 21.2 do 23.2 pro 2 dospěly (manželský par)? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den. Ano, v tuto chvíli vidím tento termín jako dostupný. Stačí při nákupu zadat v online rezervačním kalendáři toto datum a pobyt budete mít tak rezervovaný. Pěkný den, Kristýna

Ing.Schoř Jaroslav

Dobrý den, v minulosti jsme s manželkou byli u vás s malým psem a v rámci nabídky byly i částečná masáž. Stále to funguje? Jarda

Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE

Dobrý den,

masáž v rámci balíčku v nabídce není. Můžete si jí ale na místě nebo na emailové adrese goethe@hoteleagle.cz domluvit a přiobjednat.

Hezký den

Petr Suda

Ladislav Marek

Dobrý den. Rád bych se zeptal. Je možno, pro jednoho z páru, připravit jídlo v bezlepkové a, ideálně, i bezlaktózóvé formě? Předem děkuji za odpověď (klidně na E-mail). L. Marek

Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE

Dobrý den,

ano, bezlepková i bezlaktózová strava je možná. Pro její potvrzení, prosím, napište na emailovou adresu recepce: goethe@hoteleagle.cz

Hezký den

Petr Suda

halka volkmanova

Dobrý den, prosím, jaké má rozměry bazén? á se v něm uplavat alespoň 10 temp? ěkuji.

Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE

Dobrý den,

bazén má rozměry 6×9 metrů.

Hezký den

Petr Suda

Rudolf Vysoký

Dobrý den, máte, prosím, volno v termínu do 24. 2. 2020 – čtyři dny/tři noci pro dva dospělé a dvě děti na přistýlce? A je možná bezlepková strava pro starší (desetiletou) dceru? Děkuji Vám za odpověď. R. V.

Hotel Eagle REZIDENCE GOETHE

Dobrý den,

od 24.2. máme stále volné pokoje pro 2 dospělé a 2 děti. Pro vytvoření rezervace, prosím, napište na email goethe@hoteleagle.cz.

Hezký den

Petr Suda

Karel Mach

Jak je to daleko k nejbližším minerálnim pramenům od Vás K.MachKarrelm

Slevomat.cz

Dobrý den Karle, nejbližší jsou prameny Antoníčkův, Ambrožův a Pirátův (cca 5 minut jízdy autem, 3 km). Hezký den, Gabriela.

Dana Strejčovska

Dobrý den máte volný termín 31.1 do2. 2?2 dospělí a 1 dítě 8let může být přistýlka děkuji Strejčovská

Slevomat.cz

Dobrý den Dano, je volno, stačí si vybrat variantu pobyt s tříchodovými večeřemi (víkendy). Za děti od 3 do 11,9 let zaplatíte 250 Kč/den na přistýlce včetně snídaní (doplácí se na místě). Hezký den, Gabriela.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

3 880 Kč
od 2 590