Bungee katapult: překonejte sami sebe a zažijte adrenalinový let k nebi

2 499 Kč 999 Prohlédnout nabídku
4,5 / 5 Jiří Stolín, Xtreme Sports (kontakt) 27 zákazníků

Přehled nabídky

Úžasný přístup a ohleduplnost, jednoduché instrukce, výborná dostupnost.

Sára
Varianty (1)
Můžete využít až do 26. 6. 2020

Termín

Platnost do 26. 6. 2020.

V ceně

  • Bungee katapult na jeřábu až do výšky 36 metrů v 5 městech České republiky – Plzeň, Praha, Ostrava, Olomouc a Brno 

Omezení

Určeno pro osoby starší 18 let, mladší zákazníci mohou na bungee katapult pouze se souhlasem zákonného zástupce. Věk jeho i zákonného zástupce je nutné na místě prokázat dokladem totožnosti. Vedle toho je potřeba vážit alespoň 50 kg a maximálně 110 kg. 

  • Rezervace: Katapult si rezervujte do vámi vybraného města, nejpozději však do 26. 6. 2020 na e‑mailu bungyjump@seznam.cz
  • Rezervace po 26. 6. 2020 není možná.
  • Samotné katapulty na jeřábu pak proběhnou po řádné rezervaci v termínech až do 21. 8. 2020 dle termínů na www.bungee-katapult.cz
  • Mapka místa konání v daném městě je ryze orientační, přesné místo akce v daném městě, obdržíte od provozovatele po rezervaci 

Po rezervaci času již není možné voucher stornovat ani refundovat.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

2 499 Kč 999 Kč
2 499 Kč 999 Kč

Lákají vás adrenalinové sporty, ale představa skoku z mostu vás děsí? Tak to vezměte za druhý konec a leťte směrem vzhůru!

Jeřáb, bungee lano, zkušený tým profesionálů z Bungee Jumping a voucher: to jsou ingredience k dokonalému adrenalinovému zážitku.

Zažijete Bungee jumping naopak. Startuje se totiž ze země, vznesete se do vzduchu a dostanete se až do výšky 36 metrů. Teprve pal budete „padat“ dolů pořádně rozbušení adrenalinem.

Díky bezpečnostním postrojům, zkušené obsluze a bungee lanu si budete moci užívat jen svobodu a vzrušení z letu, starosti vás v té rychlosti ani nestačí dostihnout. Stejně jako u Bungee jumpingu budete před startem zváženi a oblečeni do celotělového postroje.

Svůj vzrušující let si za příplatek můžete nechat nahrát na DVD, nafotit fotografie nebo si na památku pořiďte tričko Bungee.

Takže 3… 2… 1… vzhůru k oblakům! 

2 499 Kč
999