Exkluzivní 4chodová večeře od špičkového šéfkuchaře podávaná 50 metrů nad rozsvícenou Prahou

Dinner in the Sky (kontakt) 52 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jana Zítková

Dobrý den, je nějaké omezení ohledně hmotnosti zákazníka? Chtěla bych to dát jako dárek 2 osobám, každá cca 100 kg. Děkuji za odpověď

Dinner in the Sky

Dobrý den, s tím není žádný problém. Náš limit je 140 kg. Hezký den, Pavel

Dinner in the Sky

Dobrý den, s tím není žádný problém. Náš limit je 140 kg. Hezký den, Pavel

Michaela K

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Je to jen pro více osob nebo jde zakoupit jen pro dvě osoby? Vybírám dárek pro přítele s toto je super nápad, akorát bych se chtěla zeptat na soukromí :) děkuji pěkně

Slevomat.cz

Dobrý den Michealo, na plošině nemůžete bohužel být jen ve dvou. Hezký den, Gabča. :)

Richard König

Dobrý den, není vám trapné vztyčit doprostřed parku nebo historického centra padesátimetrový jeřáb, a hyzdit tak celé okolí, aby se pár jedinců přikurtovaných do autosedačky najedlo? Díky předem za odpověď.

Dinner in the Sky

Dobry den. Ne.

Tognas

Dobrý den. A co když bude pršet? Vrací se peníze?.

Dinner in the Sky

Dobrý den, zde je výňatek z našich obchodních podmínek týkajících se nepříznivých povětrnostních podmínek: 26. V případě bouřky a rychlosti větru 15 a více m/s se akce nemůže uskutečnit. Jestliže akce bude z těchto důvodů zrušena, bude se občerstvení podávat ve stanech a hoste obdrží poukazy na Dinner in the Sky v hodnotě jejich zaplaceného lístku.
27. V případě, že akce bude zkrácena v důsledku nepříznivých povětrnostních podmínek a hosté budou ve vzduchu méně než 50 % plánovaného času, obdrží hosté poukaz na 50 % hodnoty daného lístku.

Eva Kuběnová

Dobrý den, cena voucheru 3 379 Kč je pro dvě osoby nebo pro jednu? Děkuji za odpověď.

Dinner in the Sky

Dobry den, cena je za jednoho.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.