Špičková relaxace ve 4* hotelu s wellness procedurami i skvělým jídlem

od 2 390 Vybrat variantu
4,6/5 Wellness hotel Green Paradise (kontakt) Karlovy Vary, Západní Čechy, Karlovarský kraj (mapa) 1299 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Tomáš Kampík

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné se buďto na místě nebo předem dožadovat o pokoj s balkónem, či co nám bude přiděleno musíme skousnout? :) S přáním hezkého dne, Tomáš.

Robert Kaleja

Dobrý den ! Chtěl bych se zeptat, chci objednat Manželce k narozeninám balíček s 5 procedurami ve všední dny pro 2 a k tomu zvlášť balíček privátní Whirlpool. Je to opravdu soukromé jen pro 2 ? A mohu to spojit tyto 2 balíčky v jeden pobyt ? Děkuji za odpověď Robert

Slevomat.cz

Dobrý den, Roberte :) v rámci pobytu určitě můžete zakoupit vstup do privátního whirlpoolu jen pro Vás dva. V této nabídce jsou v ceně pouze vstupy do společného whirlpoolu, kde mohou být i další hosté. Pěkný den Lukáš :)

Helena

Dobrý den lze využít balíček pro seniory i když nejsme, a nejdou mě zobrazit datum v květnu. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, na ten to dotaz prosím kontaktujte přímo hotel na : recepce@hotelgreenparadise.cz
+420 352 695 2­72. S přáním krásného dne Janča :)

Denisa Lukšíková

Dobrý den,

dostala jsem jako dárek voucher na všední dny, je možné ho využit i v den kdy bude státní svátek?

Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Deniso :) ano, pokud státní svátek nepřipadá na víkend můžete voucher využít. Pěkný den Lukáš :)

Lišková Martina

Dobrý den chtěla jsem se zeptat v jaky čas se provádějí procedůry a jak je vytížené sportovní vyžití, jestli není pořád obsazené, aby bylo také dostupné. Píšete, že pro děti není nic ,pro mě velký nedostatek hotelu.Dekuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino :) procedury se plánují při příjezdu případně telefonicky pár dní předem. Je tedy na Vás jak si je časově domluvíte v závislosti na možnostech hotelu. Nevím, co jste myslela sportovním vyžitím, ale hotel žádnými fitness studiem nebo hřišti nedisponuje. Pěkný den Lukáš :)

Renata

Dobrý den, jak je řešeno jídlo pro dítě do 3 let, když nemá nárok na stravu? Je možné ho nějak dokoupit, nebo se může najíst od rodičů v rámci švédských stolů? Máme dvouleté dítě, takže jí normální stravu a ne mateřské mléko nebo příkrmy. Děkuji

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den, dítě do tří let se může stravovat s Vámi v rámci hotelových bufetů /snídaně, večeře/.

Šárka

Dobrý den, chtěla bych přijet k vám vlakem.. Jak se k vám dostanu. Jezdí nějaký autobus. Nemůžu nic dohledat. Jde mi o to, jak se dostat do města .

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den, jezdí k nám tři linky autobusů vždy z města stanice „Tržnice“ a vystoupíte před hotelem na zastávce „Březová-u Splavu“

Veronika

Dobrý den, chci koupit jako dárek, takže potřebuji voucher bez termínu. Zajímá mě tedy, jestli je ještě dostatek volných termínů v období březen – květen. Děkuji předem za odpověď.

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den, ano termínu je prozatím dostatek.

Andrea

Dobry den, co znamená poznámka společné vstupy u výřivky? Není to privátní a v těch 20 minutách tam mohou být i jiní hosté?

Slevomat.cz

Dobrý den Andreo :) ano, v nabídce voucheru nejde o privátní wellness a v době Vašeho pobytu zde mohou být i jiní hosté. Pěkný den Lukáš :)

Veronika

Dobrý den, máte v hotelu hrací koutek pro děti? Děkuji

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den, hrací koutek pro děti v hotelu není k dispozici.

Kateřina Zázvorková

Dobrý den, také se přidávám k paní Šabatové, měli byste uvést na výsledném voucheru, ž je to 5× pro oba nebo aspoň při vypsané procedury na konci věty při oba. Na vašem hezkém voucheru, který jsem si vytiskla pro maminku, která tam pojede, to totiž není nikde napsané, ani v nazvu, ať tam pak nemá problémy… děkuji a přeji krásné vánoce.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino :) moc se omlouváme za nepříjemnosti a určitě se do budoucna polepšíme. Maminka si pobyt jistě užije i s procedurami. Krásné Vánoce i Vám, Lukáš :)

Markéta Piskačová

Dobrý den. ..chci se zeptat objednala jsem si ten to pobyt..ale potrebovala bych na to vystavit fakturu pro zamestnavatele­..dekuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den Markéto, ohledně vystavení faktury za pobyt, musíte kontaktovat přímo hotel. recepce@hotelgreenparadise.cz
+420 352 695 2­72. S přáním krásného dne Janča :)

Miroslav Pažout

Dobrý večer, je možné u Vás pobyt zaplatit MultiPass kartou Sodexo? Děkuji Vám za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Miroslave, je to možné. Stačí si převést body z karty na Váš účet na Slevomatu. Rozklikněte v hlavní nabídce záložku Benefity a poté vyberte Sodexo a dále Multi Pass Card a proveďte převod kreditů do kategorie Cestování (Rekreace). V košíku se Vám poté zobrazí platební možnost Uplatnit kredity. Hezký den, Gabča. :)

Petra Šabatová

Dobrý večer procedur je 5 ale pro dva? Vše máte napsáno 1× chtěla bych vědět zda jsou opravdu pro oba tzn. 10 procedur.Ráda bych tento pobyt koupila rodičům jako dárek :) děkuji Šabatová

Wellness hotel Green Paradise

Ano, jak je uvedeno je to vždy 1× pro oba (párově).

Marie Marie

Muze se k vam s pejskem?

Slevomat.cz

Dobrý den Marie, domácí zvířata je možné ubytovat po předchozí domluvě s vedením hotelu za 350 Kč/noc. Hezký den, Gabča. :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

od 2 390