Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Jizerské hory na horské chatě pro 2 osoby

3,6/5 Horská chata Hubertus Jizerské hory, Severní Čechy, Liberecký kraj (mapa) 2 zákazníci 48 zbývá

Přehled nabídky Voucher bez termínu

Ochotny par majitel, hezke prostredi

Jan
Sjezdovka s vlekem přímo u chaty
Výhled na Tanvaldský Špičák – jen 10 minut cesty
Nejrychleji dosažitelné velké lyž. centrum z Prahy
2 osoby • 3 až 8 dní (2 až 7 nocí)
Délku pobytu si teď upravte podle sebe.

Termín

V období do 30. 4. 2020 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

Ubytování

 • Ubytování pro 2 osoby

Ostatní služby

 • 15% sleva na nákup sportovního vybavení, servis a půjčení vybavení Albi – centrum

Parkování zdarma

Wi-Fi zdarma

Omezení

Nástupní den nelze sobota.

 • Otevřené vouchery: Před koupí je nutno telefonicky ověřit dostupné kapacity v požadovaném termínu na tel. 777 836 301. Při rezervaci vždy uvádějte číslo voucheru.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pouze jeden voucher, ověřte si prosím předem telefonicky či e‑mailem před zakoupením voucheru dostupnost samostatného 2–3 lůžkového pokoje. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí. 
 • Děti do 2,9 let s rodiči na lůžku 170 Kč/noc.
 • Za další osobu nad rámec voucheru  50% ceny voucheru.
 • Parkování a wifi zdarma
 • Děti do 2,9 let s rodiči na lůžku 170 Kč/noc.
 • Za další osobu nad rámec voucheru  ½ ceny voucheru.
 • Děti a mládež, studenti do 26 let, senioři nad 70 let rekreační poplatek 3 Kč/noc. Ostatní, tj. 18-70 let 15 Kč/noc.
 • Wi-Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 21 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 21 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

2 200 Kč od 1 799 Kč
Ukončeno
Sjezdovka s vlekem přímo u chaty
Výhled na Tanvaldský Špičák – jen 10 minut cesty
Nejrychleji dosažitelné velké lyž. centrum z Prahy

Ztrácíte-li se únavou ve vleku všedních dní, je nejvyšší čas vyměnit ho za vlek na sjezdovku.

Chatu Hubertus najdete v klidné části obce Albrechtice v Jizerských horách na úbočí Mariánské hory. Z oken chaty uvidíte přímo na sjezdovky Tanvaldského Špičáku, kde je k nalezení z Prahy nejrychleji dosažitelné velké lyžařské centrum. Pokud zvolíte trasu přes Jablonec, prakticky celá cesta probíhá po dálnici.Přímo u chaty je vám k dispozici menší sjezdovka s vlekem, půjčovnou a občerstvením. Ski areál Tanvaldský Špičák pak nabízí dvě čtyřsedačkové lanovky a pět vleků. Oba areály nabízí možnost nočního lyžování a zároveň mají k dispozici dvě parkoviště zdarma. Pro běžkaře začíná přímo nad vlekem u chaty nástupní trasa (stopa) na Jizerskou magistrálu s více než 100 km upravených tratí.V chatě najdete celkem 6 ložnic, takže na vás čeká příjemný klid a soukromí. Pokoje jsou 2–6 lůžkové, některé jsou vybavené sedačkou, která se dá v případě potřeby rozložit na dvoupostel. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici budete mít také společenskou místnost s krásným výhledem na Tanvaldský Špičák, kuchyňku a lyžárnu. V chatě se nevaří, ale máte možnost přiobjednat si polopenzi formou rautu v restauraci vzdálené cca 150 metrů.