Potápění na zkoušku pro děti i dospělé: potápěčská jáma s instruktorem a foto na památku

750 Kč od 699 Vybrat variantu
4,9/5 Divers Direct (kontakt) Čestlice (mapa) 450 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Benefity
Lucie Němcová

Dobry den, rada bych koupila tento kurz priteli a rada bych se divala jak se potapi. Je tu ale hacek, za par tydnu mam termin porodu. Bylo by mozne se pak na potapeni koukat nekde i s mimcem? Abych mohla pritele v nadrzi i vyfotit a tak. Dekuji Nemcova

Divers Direct

Dobrý den, na potápěčskou jámu jako doprovod samozřejmě přijít můžete i s miminkem. Přítele můžete sledovat pak i okny v hloubce přibližně 4m.

Eiblová Kateřina

Dobrý den, chtěla bych koupit potápění na zkoušku pro sebe a své přátele. Bylo by nás zhruba 8, je možné jít jako jedna skupina s tím, že bychom se ve vodě s instruktorem střídali? Nebo lze nějak vymyslet tato vícečlenná varianta? Děkuji

Divers Direct

Dobrý den, u větších skupin je určitě lepší si domluvit termín individuálně, abyste si mohli lekci užít společně. Ohledně rezervace se prosím ozvěte přímo na adela@divers.cz. :)

Romana Štastná

Dobrý den,mám zájem o dva ponory pro dospělé.Jaký je termín,když bych ho potřebovala 22.2–23.2.2020.Pak už není možnost děkuji Romana

Divers Direct

Dobrý den, na tento termín jsou bohužel termíny už plné.

VÁCLAV SOUKUP

DOBRÝ DEN Mam děti věk 9 a 13 let. Chtěl bych jim dát jako dárek u vas v Lednu. Je to možné. Děkuji VS

Divers Direct

Dobrý den, ano, zvolte pro ně variantu pro děti. :)

Zuzka

Dobrý den. Ráda bych koupila poukaz na zkušební ponor pro 15 letou slečnu. Je vhodný kurz spíše pro děti nebo dospělé?

Divers Direct

Dobrý den, doporučili bychom spíš už ten pro dospělé. :)

Michal

Prosim o doplnění… účastníci zkušebního ponoru jsou současně povinni zaplatit vstupné do Aquaparku ? Děkuji

Divers Direct

Dobrý den, ne, po dobu trvání lekce máte vstupné v ceně poukazu.

Michdl

Dobrý den, věk 14+ let je třeba brát jako dítě pro zkušební ponor? Děkuji

Divers Direct

Dobrý den, u dětí 14–15 let můžeme udělat výjimku a zařadit je do lekce pro dospělé, pokud například chce jít s rodičem či starším sourozencem apod.

Pavla Pilneyová

Dobrý den, 5.1. 20 odletáme na Bali. V minulém roce jsme absolvovali základní potapecsky kurz, ale chtěli bychom si to jeste oživit. Najdete termín do 4.1.20? Moc děkuji ta vaši odpověď.

Divers Direct

Dobrý den, ozvěte se prosím přímo nám na adela@divers.cz, uvidíme, co se dá dělat.

Michaela

Dobry den,

Je pri ponoru na zkousku v jame jen jeden ucastnik s instruktorem nebo vice ucastniku?

Dekuji

Divers Direct

Dobrý den, kapacita jsou dva studenti na jednoho instruktora. :)

Monika Prokopova

Dobrý den to je ponor jen pro děti nebo i dospělé?Chtěla bych to dát mužovi jako dárek, děkuji

Divers Direct

Dobrý den, varianta Zkušební ponor je určená pro dospělé. :)

Dominika

Dobry den, byl by mozny ponor pro dospeleho a dite ( 11 let) najednou? Dekuji

Divers Direct

Dobrý den, to bohužel možné není. Lekce se konají zvlášť a v jiné časy.

Iva

Dobrý den, mám stejný dotaz jako Klára, u růžových políček je pouze „Kroužek: Potápění pro děti. Kurz od 21.9. nebo 18.1.“ Zkušební ponor růžový jsem nenašla, pouze zelený.

Divers Direct

Dobrý den, omlouvám se za trochu zmatený popis k rezervaci. Zkušební ponor pro dospělé je potřeba rezervovat do zelených políček Zkušební ponor. Pro děti je pak potřeba vybírat z růžových políček Zkušební ponor děti. V případě dalších nejasností nás prosím kontaktujte přímo na e-mailu adela@divers.cz. Díky!

Josef Dvořák

dobrý den chci se zeptat na doprovod.chtel bych to koupit 13ti leté sestře jako dárek. Opravdu ji tam nemohou doprovodit rodiče. Bude se potápět hned při zakoupení voucheru nebo se musí přikoupit nějaké další lekce. máme to do Prahy daleko proto se na vše ptám abych je tam neposlal a nebyla zklamaná že se nebude potápět. děkuji za odpověď

Divers Direct

Dobrý den, důrazně doporučujeme, aby u lekcí přítomný doprovod nebyl, u dětí to hodně narušuje pozornost. Pokud ale budete na svojí účasti trvat, tak vám to samozřejmě nemůžeme zakázat. :) V rámci lekce se bude hlavně potápět (teoretická příprava je krátká). Nic není potřeba přikupovat.

Jarka

Dobrý den, pokud se jedná o zkušební ponor pro dospělého má si udělat rezervaci na zelených políčkách s nápisem zkušební ponor a nebo dle napsaných pokynů v nabídce na růžových políčkách pro děti? Je nutné mít vlastní brýle do vody? Děkuji

Divers Direct

Dobrý den, ponory pro dospělé je potřeba si rezervovat do zelených políček označených „Zkušební ponor“. Vlastní masku si vzít můžete, ale není to nutné, veškeré vybavení vám na místě zapůjčíme. :)

Klára

Dobrý den, po kliknutí na růžové políčko(viz info výše) mi to nabízí pouze rezervaci celého kurzu, je to v pořádku? Nechci způsobit zmatky v rezervacích­. Děkuji

Divers Direct

Dobrý den, termín je potřeba si rezervovat na divers.cz/rezer­vace – zajímají vás zelená políčka označená Zkušební ponor. Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu adela@divers.cz. :)

Klára

Dobrý den, dívala jsem se na termíny a žádný s názvem „Zkušební ponor děti“ jsem nenašla. Dělám něco chybně? díky

Slevomat.cz

Dobrý den Klárko :) Jak se píše v kolonce uplatnit. Tak po kliknutí na odkaz https://divers.isportsystem.cz/ vybírejte z růžových políček :) S přáním krásného dne Janča :)

Dagmar Beranová

Dobrý den. Od kolika let věku dítěte je vhodný ponor? Ježíšek by jej rád daroval vnukovi, ale není si úplně jistý???? Díky Dáša

Divers Direct

Dobrý den, varianta potápění pro děti je vhodná pro děti od 10 let.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

750 Kč
od 699