Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Relaxační uvolnění ve dvou: Hodinová párová masáž dle vlastního výběru

4,5 / 5 HOTEL ROYAL PRAGUE Praha - Karlín (mapa) 58 prodejů
Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

Přehled nabídky

Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 9. 2020.

V ceně

60minutová masáž pro 2 osoby podle výběru:

  • olejová thajská masáž 
  • tradiční thajská masáž 
  • teplá aroma olejová relaxační masáž 

Omezení

Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, kliniku již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervaci provádějte alespoň den předem na info@royal-thaimassage-spa.cz nebo tel. 722 104 108. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 12 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 12 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Alergie na masážní oleje.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 900 Kč 1 299 Kč
1 900 Kč 1 299 Kč
Ukončeno

Když je člověk na všechno sám, není to úplně ono. I odpočinek je ve dvou mnohem intenzivnější.

Přijďte si ho vychutnat do Baan Thai Massage,  kde naleznete oázu klidu a relaxace v rušných ulicích Prahy. Oba najednou si vychutnáte božskou poctivou masáž podle své chuti a nálady. Vybrat si klidně můžete každý jinou masáž, na výběr jsou celkem tři: