Nabídku Škola smyku na nejmodernějším polygonu v Evropě mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Škola bezpečné jízdy na nově otevřeném nejmodernějším polygonu v Evropě

4 390 Kč 3 390 Prohlédnout nabídku
4,7/5 POLYGON BRNO škola bezpečné jízdy (kontakt) Brno (mapa) 304 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jarmila

Dobrý den. Nedostala jsem odpověď. píši znovu. Chci se zeptat zdali zakoupením a absolvováním školy bezpečné jízdy jsou umazány3 trestné body řidiči. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo :) na odečet bodů Polygon vypisuje speciální kurz, který ale bohužel není v naší nabídce. Kurzy, které tu máme k umazání bodů neslouží. Pěkný den Lukáš :)

Zuza

Dobrý den, bude možné sehnat zde do Vánoc ještu kurz intensive?

Slevomat.cz

Dobrý den, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si ale nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka, a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Martina

Dobry den, je nutne byt majitelom vozu, alebo staci byt uzivatelom? Dakujem

Slevomat.cz

Dobrý den Martino, k absolvovaní kurzu je nutný řidičský průkaz sk. B, vlastní auto a naplněná alespoň 1/3 palivové nádrže. Majitelem vozu být nemusíte. Hezký den, Gabča. :)

Alex

Celkem by mě zajímalo, jak to udělají lidi co nemají “běžnou” řadící páku, např.: elektrickou., ale nemají kde sehnat jiné auto…

Slevomat.cz

Dobrý den, Alexi :) Ohledně tohoto dotazu můžete kontaktovat přímo Polygon Brno na emailu info@polygonbrno.cz nebo telefonním čísle +420 770 145 7­60. Krásný den, Míša :)

v6ak

Dobrý den, všiml jsem si, že na oficiálním webu na odkazované stránce uvádíte 4 hodiny praktické části, zatímco zde v popisu pouze tři. Jak to tedy je?

Na webu na http://www.polygonbrno.cz/skolasmyku/intensiv/ je uvedeno:

11:00 – 13:00 Praktická část I. 13:00 – 14:00 Přestávka na oběd 14:00 – 16:00 Praktická část II.

V popisu na Slevomatu:

2 hod. teoretické části 3 hod. praktické části

Slevomat.cz

Dobrý den, omlouváme se za chybičku, již je vše v pořádku opraveno. :) Trénink trvá přibližně 3,5 hodiny. Děkujeme a přejeme krásný den :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

4 390 Kč
3 390