Hotel jako z Tisíce a jedné noci: neomezený wellness, polopenze i výlety

od 5 590 Vybrat variantu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte: Jak uplatnit Děti Příplatky Storno podmínky

Petra Kučerová

Dobrý den,

měli bychom tedy zájem o termín 1.-4.11.2019. Jak máme zakoupit poslední voucher pro čtyřlůžkový pokoj (2 dospělí+2 děti 7 a 9 let)?Na serveru nelze zadat.

Papuga Park Hotel**** SPA & Wellness Marrakesz

Dobré ráno musíte provést rezervaci pro tři osoby a čtvrtá osoba bude vyplacena na místě. V tuto chvíli mohu potvrdit dostupnost data a srdečně vás zveme. Náklady na čtvrtou přistýlku jsou 450 PLN.

Přeji vám příjemný den a pozdravem

Dzień dobry, należy dokonać rezerwacji dla trzech osób, a czwarta osoba będzie płatna na miejscu. Na chwilę obecną mogę potwierdzić dostępność terminu i serdecznie Państwa zapraszamy. Koszt czwartej dostawki to 450 zł. Życzę przyjemnego dnia i pozdrawiam

Petra Čechová

Dobrý den,

máte volný termín 1. – 4. 11. 2019?Měli bychom zájem o 1× dvoulůžkový pokoj (2 dospelí),1× dvoulůžkový pokoj (2 dospělí + dítě 1rok) a 1× čtyřlůžkový pokoj (2 dospělí + 2 děti; 7 a 9 let). Kolik by prosím stál čtyřlůžkový pokoj? Máte případně jiný volný termín?

Děkuji

Papuga Park Hotel**** SPA & Wellness Marrakesz

Dobré ráno Děkujeme za váš zájem o naši nabídku. Zároveň se omlouváme za dlouhou čekací dobu na odpověď. Právě teď mohu potvrdit dostupnost. Srdečně Vás zveme a budeme rádi, když vás přivítáme. Přeji hezký den a pozdravem


Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Jak najbardziej mogę potwierdzić dostępność na tą chwilę. Serdecznie zapraszamy i będzie nam miło gościć Państwa u nas. Miłego dnia i pozdrawiam

Petra Čechová

Dobrý den,

máte volný termín 24. –28. 10. 2019? Měli bychom zájem o 2× dvoulůžkový pokoj.

Papuga Park Hotel**** SPA & Wellness Marrakesz

Dobré ráno děkuji za váš dotaz. Jsme rádi, že vás vítáme, ale dne 26.10 nemáme místo. Možná máte šanci přijet dříve na 4 noci nebo později?

S pozdravem a přeji hezký den.

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zapytanie. Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa gościć lecz w dacie 26.10 nie mamy pokoju. Może istnieje szansa przyjechać wcześniej aby być 4 noce lub później ? Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

Dan

Czy wellness bez kostiumu kąpielowego?

Papuga Park Hotel**** SPA & Wellness Marrakesz

Dobré ráno v lázních používáme vlastní plavky. Pouze v saunách to není možné, ale dáváme speciální bederní ubrusy / materiál, který lze ovinout. Přeji hezký den a vřelé pozdravy


Dzień dobry, w wellnesss korzystamy z własnego kostiumu kąpielowego. Jedynie w saunach nie można ale my dajemy specjalne przepaski / materiał, którym można się owinąć. Miłego dnia i serdecznie pozdrawiamy

Dan

Dobrý den, wellness je bezplavkové ?

Papuga Park Hotel**** SPA & Wellness Marrakesz

Dobré ráno myslíš si, že je to zdarma? Pokud ano, je zahrnut v ceně. Pouze za příplatek je za ošetření, ale jedná se o největší spa & wellness v Polsku o rozloze 2400 m2.

Srdečně Vás vítáme a přejeme hezký den.

Dzień dobry, czy myśli Pan o tym, że jest bezpłatny? Jak tak to jest on w cenie pobytu. Jedynie dodatkowa opłata to zabiegi ale jest to największe Spa & Wellness w Polsce 2400 m2. Serdecznie zapraszamy i miłego dnia.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

od 5 590