Linka 1
Praha (2:30 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné
kopule) – s příplatkem 300 Kč
Humpolec (3:40 čerpací stanice BENZINA – Vystrkov, směr
Pelhřimov) – s příplatkem 300 Kč
Jihlava (4:10 trolejbusová zastávka Dům zdraví, ul. Vrchlického) –
s příplatkem 300 Kč
Velká Meziříčí (4:35 čerpací stanice MOL, exit 146, ul. Karlov) –
s příplatkem 200 Kč
Velká Bíteš (5:30 čerpací stanice B.C.S. Kapitána Jaroše 279) –
s příplatkem 200 Kč
Linka 2
Brno (5:30 Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31–34) –
bez příplatku
Břeclav (6:20 benzínová stanice Benzina ulice Lidická)
Linka 3
Ostrava (2:30, parkoviště naproti bývalému kulturnímu domu Vítkovice,
ul. 28 října) – s příplatkem 300 Kč
Frýdek-Místek (2:50, autobusová zastávka u Hypermarketu TESCO, ul.
Příborská) – s příplatkem 300 Kč
Nový Jičín (3:20, čerpací stanice LXM Group, Malostranská ul. 59) –
s příplatkem 300 Kč
Hranice (3:50, parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu
Albert) – s příplatkem 200 Kč
Olomouc (4:20, staré autobusové nádraží u otočných hodin) –
s příplatkem 200 Kč
Prostějov (4:35, před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H) –
s příplatkem 200 Kč
Vyškov (5:00, čerpací stanice MOL u dálnice, směr Brno) –
s příplatkem 150 Kč
|