Linka 1
Praha (20:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné
kopule) – s příplatkem 300 Kč
Humpolec (21:10 čerpací stanice BENZINA – Vystrkov, směr
Pelhřimov) – s příplatkem 300 Kč
Jihlava (21:30 trolejbusová zastávka Dům zdraví, ul. Vrchlického) –
s příplatkem 200 Kč
Velká Meziříčí (22:00 čerpací stanice MOL, exit 146, ul. Karlov) –
s příplatkem 200 Kč
Velká Bíteš (22:30 čerpací stanice B.C.S. Kapitána Jaroše 279) –
s příplatkem 200 Kč
Linka 2
Brno (23:00 Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31–34) –
bez příplatku
Břeclav (23:50 benzínová stanice Benzina ulice Lidická)
Linka 3
Ostrava (20:00, parkoviště naproti bývalému kulturnímu domu Vítkovice,
ul. 28 října) – s příplatkem 300 Kč
Frýdek-Místek (20:20, autobusová zastávka u Hypermarketu TESCO, ul.
Příborská) – s příplatkem 300 Kč
Nový Jičín (20:50, čerpací stanice LXM Group, Malostranská ul. 59) –
s příplatkem 200 Kč
Hranice (21:15, parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu
Albert) – s příplatkem 200 Kč
Olomouc (21:45, staré autobusové nádraží u otočných hodin) –
s příplatkem 200 Kč
Prostějov (22:00, před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H) –
s příplatkem 200 Kč
Vyškov (22:30, čerpací stanice MOL u dálnice, směr Brno) –
s příplatkem 200 Kč
|