4* polské Krkonoše pro pár i rodinu: polopenze, wellness, sauny a aquapark

5 580 Kč od 4 199 Vybrat variantu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte: Jak uplatnit Děti Příplatky Storno podmínky

Jana Škopková

Dobrý den. Je možné využít této nabídky a vzít sebou dvě děti? Jedno 32 měsíců a druhé 11 měsíců? Do volby osob totiž nelze zadat 2 děti mladší 3 let. Děkuji předem za odpověď

Blue Mountain Resort

Dzień dobry, dzieci do lat czterech przebywają u nas bezpłatnie, z poważaniem Klaudia K Adamus

Věra Křížová

Dobrý den, bylo by možné vystavit fakturu na pobyt pro 2 dospělé, v termínu od 27. – 30.10. Máme možnost čerpat příspěvek od zaměstnavatele. Děkuji za odpověď, Věra Křížová.

Taťána

Dobrý den, je možné se ubytovat s malým psem? Děkuji, pěkný den

Blue Mountain Resort

Dzień dobry, można przyjechać z psem, koszt to 30zł/doba, z poważaniem Klaudia K Adamus

Nikola Pelikánová

Hello, i have a question about transport connection by bus/train from Prague. As we dont have car. Is it easy to get there? Also aby trips around the city ? Thank you for your answer

Blue Mountain Resort

Hello, it is most convenient to get here from Praque by train via Liberec and Harrachov, unfortunately we do not have any internal bus communication within town kind regards Klaudia K Adamus

Martina

Dobry den,je mozne dokoupit dite,rada bych jela s detmi 7 a 10 let.Dekuji za odpoved

Blue Mountain Resort

Dear Madam,

I think you are able to choose one child over slevomat. Additional child is 139PLN per night, payble at the reception desk.

Best regards, Kamil Razowski

Jiri Hajek

Mám dotaz, zda je možnost přistýlky, jak je uvedeno v nábídce v termínu 26.-28.10. ? Pokoj má i kuchyňku? Rád bych hotel navštívil z dvěma dětmi ve vĕku 2 a 9 let. Děkuji za odpoveď . Mládší spí s námi na lůžku zdarma?

Blue Mountain Resort

Dear Guest,

Deluxe apartment has one sofa bed for two persons in a living room connected with a kitchenette. There is also a bedroom for two people. 2-years-old child is for free.

Best regards, Kamil Razowski

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

5 580 Kč
od 4 199