Hodina řádění v JumpParku Jarov: trampolíny, pěnový bazén a další atrakce

209 Kč 159 Prohlédnout nabídku

Přehled nabídky

TOP 1312 zákazníků

Výtečná zábava pro malé i velké, v pondělí ve 14 hod málo lidí.

Veronika
Pěnový bazén, 3D vybíjená, basket, free jump aj.
V ceně také interaktivní stěna
Neskákající doprovod má vstup zdarma
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 9. 2019.

V ceně

60 minut na trampolínách v JumpParku Jarov pro 1 osobu (dítě i dospělý)

 • využívat můžete všechny atrakce včetně pěnového bazénu a interaktivní stěny 

Omezení

Do pěnového bazénu (foam pitu) nesmí skákat osoby menší než 130 cm. Váhové omezení na trampolínách je 110 kg.

 • Rezervace: Čas si zamluvte online přes objednávkový formulář. Voucher není třeba tisknout, stačí s sebou mít platný kód.
 • Doprovod může přijít zdarma (ale nemůže vstupovat na trampolíny).
 • Instrukce: Vstup na hřiště je vždy v celou hodinu, ale dostavte se 15 minut před začátkem vaší rezervace, abyste měli dostatek času na převlečení a instruktáž spolu s promítnutím krátkého videa. Bez instruktáže není možné na skákací plochu vstoupit.
 • Sčítání voucherů: Vouchery můžete sčítat, a prodloužit si tak dobu skákání. 
 • Kapacita JumpParku je 50 lidí. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
 • Děti do 130 cm smí skákat pouze s doprovodem dospělé osoby.
 • Děti do 110 cm mohou skákat jen v dané hodiny:
  • pondělí 12:00–15:00
  • úterý až pátek 10:00–15:00
  • neděle 9:00–11:00

Od 1. 9. 2019 budete do JumpParku potřebovat protiskluzové ponožky. Pokud žádné nemáte, můžete si je za příplatek 50 Kč zakoupit přímo na místě.

209 Kč 159 Kč
209 Kč 159 Kč
Pěnový bazén, 3D vybíjená, basket, free jump aj.
V ceně také interaktivní stěna
Neskákající doprovod má vstup zdarma

Na Jarově je ideální místo pro trénování skoku radostného!

Vyskočte si radostí a skočte do JumpParku na Jarově, kde se nejen skvěle pobavíte, ale také potrénujete kondici. Strávíte tu celou hodinu, kdy budete skákat a skotačit na trampolínách a dalších atrakcích včetně pěnového bazénu, 3D vybíjené, free jumpu a žhavých novinek.

Nová atrakce v ceně voucheru! V JumpParku pro vás mají novinku: interaktivní lezeckou stěnu, kde si zahrajete některou z 5 her. Pochytejte netopýry nebo ochraňte Zemi před asteroidy!

Nejmenší návštěvníci se zabaví i v dětském koutku a od hopsání si dáte pohov na slacklině a woodboardu, kde pro změnu procvičíte balanc.

Otestováno mama blogerkou

Blogerka Andrea Tengler a pětiletý Riki se po první návštěvě JumpParku rozhodli chodit skákat pravidelně, až tak je to bavilo: „No takže mami, kam dříve? Začínáme hned na první u vchodu (3D vybíjená), která je úplně prázdná. Je nás tady dohromady 6, což je velká pecka! Máme to tady téměř celé pro sebe. Richard skáče co nejvýše může a směje se od ucha k uchu. Je to trošku rozdíl oproti trampolíně, kterou máme na zahradě, i oproti těm, co bývají v herničkách. Ten velký prostor prostě dělá divy.“

Více fotek a celou recenzi najdete v našem magazínu

A kde to Rikiho bavilo nejvíc? Foam Pit nebo prostě Pěnová jáma, to je to, co ho láká. Asi ji budete znát z různých videí, já jsem ji naživo viděla až tady. Do jámy by z bezpečnostních důvodů neměly jít děti menší 130 cm, my jsme ji ale nakonec mohli vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že jsme tam byli téměř sami, nám to prostě dovolili s tím, že ho budu pořádně hlídat. No a co vám budu říkat, zakázané ovoce prostě chutná nejlépe a Richard tam strávil skoro nejvíce času. Pokud by tam ale bylo více lidí, sama bych se jámě vyhnula. V kostkách se totiž děti můžou rychle ztratit, i když neúmyslně, a to by dobré rozhodně nebylo.“

Na jumping si zajděte sami, ve dvou, s dětmi nebo třeba s pracovním týmem, své věci si odložíte v komfortních šatnách. A pokud si přivedete doprovod, můžete ho nechat v klídku odpočívat v relaxační zóně s občerstvením.

Úvodem vás čeká instruktáž a zhlédnutí krátkého videa. A pak už hurá na věc!

7 důvodů, proč je jumping tak skvělá zábava

209 Kč
159