Trasa 1 (jede se ve všech termínech)
19:00 zastávka MHD, ZOO na dálnici D2
20:00 parkoviště před OD Tesco, Lidická 3341/137
Břeclav
20:45 autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31–34
21:15 čerpací stanice B.C.S. Vlkovská 279, Velká Bíteš
21:30 čerpací stanice MOL ul. Karlov, exit 146
22:00 zastávka trolejbusů Dům zdraví (směr do centra), ulice
Vrchlického
22:45 čerpací stanice BENZINA – Vystrkov, směr Pelhřimov
23:45 parkoviště naproti Hlavnímu nádraží, tzn. u skleněné
kopule
Trasa 2 (možno v termínech: 12. 10., 19. 10., 26. 10., 2. 11., 9. 11.,
16. 11., 23. 11.)
21:00 čerpací stanice Benzina, hned u sjezdu z dálnice
21:15 čerpací stanice Mol u dálnice směr Brno, ul. Kroměřížská
21:30 před vlakovým nádražím, stanoviště H
21:45 staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody
(vedle Šantovky)
22:15 čerpací stanice Pap oil, u Penny marketu na ul. Hranická
22:30 parkoviště u motorestu Sparta, ul. Zborovská (naproti Albertu)
22:50 čerpací stanice LXM group, ulice Malostranská 594 (autosalon
Renault)
23:20 Hypermarket TESCO, autobusová zastávka, ul. Příborská
23:40 parkoviště naproti domu kultury Vítkovice, ul. 28 října
|