Beskydy: pobyt až pro 4 osoby ve vybavené chatě s kuchyňkou i televizí

Neomezeně bazén, tělocvična
Neomezeně bazén, tělocvična
Možnost polopenze
Možnost polopenze
Venkovní hřiště, ohniště, terasa i hry
Venkovní hřiště, ohniště, terasa i hry
4 osoby • 2 až 8 dní (1 až 7 nocí)
Upravte si teď délku pobytu podle sebe.

Termín

V období do 30. 9. 2019 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně balíčku

 • Ubytování pro 4 osoby v plně vybavené chatě s televizí
 • Neomezené využívání bazénu v hotelu Kryštof
 • 20% sleva na masáže
 • Ping-pong, pétanque, ruské kuželky, tělocvična
 • Parkování 
 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e‑mailem před zakoupením voucheru. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí.
 • Otevřené vouchery: Rezervace provádějte v dostatečném předstihu na telefonním čísle +420 572 503 249 či +420 702 121 713 nebo na e‑mailu recepce@hotelkrystof.cz

Děti bydlí v rámci voucheru.

 • Možnost dokoupení polopenze v hotelu Kryštof za cenu 250 Kč osoba/den (děti do 14,9 let mají slevu 15 %)
  • Snídaně formou nabídkových stolů, večeře tříchodová
 • Doplácí se spotřebovaná elektřina: 5 Kč/Kwh

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 14 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

od 1 199 Kč
Můžete zakoupit max. 5 voucherů na osobu.

Nabídka už není k dispozici

Nabídka již bohužel není k dispozici. Vyberte jinou variantu, nebo se podívejte na nabídky zde.

V této nabídce došlo ke změně.

Pro zobrazení aktuálních informací aktualizujte stránku.

Aktualizovat

Voucher bez termínu Pobyt s termínem
4 osoby, 2–8 dní (1–7 nocí)
 Délka pobytu
v období do 30. 9. 2019
Vámi vybraný pokoj již není bohužel k dispozici. Vyberte prosím jiný.
Omlouváme se, cenu se nepodařilo načíst. Zkusit znovu
Zdá se, že jste offline. Zkusit znovu
 Vyberte termín
PoÚtStČtSoNe
() Vyberte prosím den příjezdu Vyberte den odjezdu
Bohužel již nemáme dostupnou kapacitu. Vyberte jinou variantu, nebo se podívejte na další nabídky zde.
Kalendář se nepodařilo načíst. Zkusit znovu
Je potřeba vyplnit věk všech dětí.
  Termín
 
  Pokoje
Ve vámi vybraném termínu již bohužel nemáme dostatečnou kapacitu. Vyberte prosím jiný termín.
Vámi vybraný pokoj již není bohužel k dispozici. Vyberte prosím jiný.
Omlouváme se, cenu se nepodařilo načíst. Zkusit znovu
Zdá se, že jste offline. Zkusit znovu

Horská chata? Pohodička natotata.

Užijte si skvělý odpočinek v přírodě Beskyd, které jsou naší největší CHKO. Bydlet budete v chatce vedle hotelu Kryštof a na nudu nebude ani pomyšlení, ať už budete trávit čas výlety, sportováním, jízdou na kole nebo třeba v hotelovém bazénu, kam máte neomezený vstup. Dorazit můžete v různých termínech až do konce září 2019. 

Chatky s kuchyňkou a hotelový bazén neomezeně

Bydlet budete v chatce, která je plně vybavená. Najdete tu předsíň, dvě ložnice, obývací pokoj s televizí, koupelnu s WC a také terasu s venkovním posezením. Pokud dorazíte autem, zaparkujete přímo vedle chatky. Pokud vás vaření příliš neláká, můžete si připlatit za polopenzi, na kterou si vždy zaskočíte do hotelu Kryštof.

Tam také můžete neomezeně využívat krytý bazén, zaskočit si zahrát ping-pong, pétangue nebo ruské kuželky. Rádi se necháváte rozmazlovat? Pak využijte možnosti masáží, na které máte 20 % slevu. 

Cyklotrasy, sportoviště i adventure golf

Okolí Prostřední Bečvy křižuje hned několik turistických tras, které vás zavedou na všechny blízké horské vrcholky včetně Pusteven (7,5 km) a Radhoště (9,5 km). Kromě toho je tu i spousta cyklotras, takže na své si tu přijdou i cyklisté. Zhruba 300 metrů vzdálený komplex nabízí velké množství sportovního vyžití a zahrajete si tu i zábavný adventure golf. Určitě nevynechejte také návštěvu Rožnova pod Radhoštěm (11 km) 

Eva

Moc pěkné prostředí, velmi ochotný a vstřícný personál. Hodně výletů v okolí. Ubytování v chatkách bylo velmi příjemné, čistota a klid.

Nic mě nenapadá

Eva

Moc pěkné prostředí, velmi ochotný a vstřícný personál. Hodně výletů v okolí. Ubytování v chatkách bylo velmi příjemné, čistota a klid.

Nic mě nenapadá

Hotel Kryštof – chaty
Prostřední Bečva 0/232, Prostřední Bečva, 756 56

Hotel Kryštof – chaty

Prostřední Bečva 0/232, Prostřední Bečva

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Wellness
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Kolárna
Lyžárna

Nejlepší výlety v okolí

Zobrazit výlety na mapě

Pustevny - Radhošť

Pustevny – Radhošť

Pěší výlet Pěší výlet
6 km
Pustevny - Radhošť

Pustevny – Radhošť

Pěší výlet Pěší výlet   Vyzkoušeno rodiči   6 km

Pokud jedete na Pustevny, máte na výběr dvě možnosti parkování. Buď pod lanovkou a nebo nahoře kousek od horní stanice lanovky. My si vybrali tu druhou možnost. Tras na procházku je zde také několik. Od 1,5 km dlouhé stezky plné dřevěných zvířátek pro děti až po možnost sjet celou trasu k dolní stanici lanovky na koloběžce.

  Lajk od maminky Mileny

My si zvolili procházku od Pusteven k Radhošti a poté lesní cestou několik kilometrů dolů až ke spodnímu parkovišti. Cestou narazíte na několik stánků, nádherné vyhlídky, občas i nějakou lavičku a posezení. U Radhoště se můžete občerstvit v restauraci. S menšími dětmi a kočárky doporučuji se od Radhoště zpět k Pustevnám vrátit stejnou trasou. Lesní cesta není vhodná ani pro kočárky ani pro malé děti. Naše šestiletá dcerka ji sice zvládla, ale tříleteho synka jsme nesli na zádech.

Jurkovičova rozhledna

Jurkovičova rozhledna

Rozhledna Rozhledna
9 km
Jurkovičova rozhledna

Jurkovičova rozhledna

Rozhledna Rozhledna   Vyzkoušeno rodiči   9 km

Najdete ji v blízkosti Valašského muzea v přírodě, u kterého můžete zaparkovat. Vyhlídková plošina je ve výšce 19 metrů a jsou z ní částečně vidět Javorníky.

  Lajk od maminky Barbory

Z parkoviště u skanzenu je to asi 1 km do kopce příjemnou lesní cestou, kterou bez problému zvládl i náš tříletý syn. V letním období se dá k rozhledně dojít přímo přes muzeum Valašská dědina a spojit tak výlet s návštěvou skanzenu.

Beskydské nebe

Beskydské nebe

Naučná stezka Naučná stezka
12 km
Beskydské nebe

Beskydské nebe

Naučná stezka Naučná stezka   12 km

Objevte Beskydské nebe – menší verzi stezky v korunách stromů, která se nachází na pomezí Frenštátu pod Radhoštěm a Trojanovic. Tento nebeský chodník doplňuje 6 zastávek, na kterých se seznámíte s místními ptáky. Chodník je dlouhý 85 metrů a nachází se ve výšce až 16 metrů. Je součástí 3kilometrové naučné stezky, která je přístupná po celý rok. Nebeský chodník je otevřený od dubna do konce října.

Vodní nádrž Šance

Vodní nádrž Šance

Vodní plocha Vodní plocha
14 km
Vodní nádrž Šance

Vodní nádrž Šance

Vodní plocha Vodní plocha   Vyzkoušeno rodiči   14 km

Vodní nádrž Šance přímo láká k procházce nebo výletu na kole, koloběžce či s dětmi na odrážedlech. Trasa vede většinou lesem a nabízí krásné výhledy na vodní plochu, těleso hráze, vodárenský objekt a okolní vrchy Beskyd. Přehrada se dá obejít, nebo spíše objet celá, takže je jen na vás, jak dlouhý výlet zvolíte.

  Lajk o maminky Heleny

Pro výlet s kočárkem doporučuji úsek od hráze k přítoku potoka Řečice, což vydá asi na dvě a půl hodiny – dítko se tak akorát prospí a rodiče pokochají malebným okolím.

Štramberk

Štramberk

Město Město
20 km
Štramberk

Štramberk

Město Město   Vyzkoušeno rodiči   20 km

Tomuto horskému městečku se přezdívá „Valašský Betlém“. Určitě si nenechte ujít slavnou „Trúbu“, Národní sad se světoznámou jeskyní Šipkou, Bezručovu vyhlídku s výhledem na celé městečko. A energii vám dodají Štramberské uši, proslulá místní lahůdka.

  Lajk od maminky Mileny

Pokud by vám při návštěvě Štramberku chyběla nějaká ta zvířátka, vezměte děti do Mini zoo, nacházející se na náměstí hned pod schody vedoucími na hrad Trúba. Najdete tu terarijní zvířata. Nás nejvíce zaujala velká ževla a malé opičky.

Muzeum Tatra Kopřivnice

Muzeum Tatra Kopřivnice

Muzeum Muzeum
20 km
Muzeum Tatra Kopřivnice

Muzeum Tatra Kopřivnice

Muzeum Muzeum   Vyzkoušeno rodiči   20 km

Automobiloví nadšenci mají návštěvu Muzea Tatra v Kopřivnici takřka povinnou. O slavné automobilce tady najdete všechno a hlavně se pokocháte naprosto úžasnými exponáty. Uvidíte zhruba šedesát osobních i nákladních aut ze všech etap výroby, detailně si prohlédnete podvozky, modely, designérské návrhy i dobové fotografie. Pro zajímavostí a podrobné informace využijte videoboxy, kde běží projekce dokonce v různých světových jazycích.

  Lajk od maminky Petry

Skvělé muzeum, které je rájem pro malé i velké kluky. Na jejich webových stránkách si můžete vytisknout pracovní sešit Dráček Tatrováček, který děti zábavnou formou provede celou výstavou.

Z Horní Bečvy na Pustevny

Z Horní Bečvy na Pustevny

Pěší výlet Pěší výlet
2 km
Z Horní Bečvy na Pustevny

Z Horní Bečvy na Pustevny

Pěší výlet Pěší výlet   2 km

Protáhněte svaly a vyrazte z Horní Bečvy na Pustevny. Trasa má 10 km a nejprve vede po modré přes Suchou a pak po zelené přes Skalíkovu louku až na Pustevny. Cestou se určitě stavte u sochy Radegasta, pohanského boha slunce, hojnosti a úrody.

Přehrada Horní Bečva

Přehrada Horní Bečva

Vodní plocha Vodní plocha
4 km
Přehrada Horní Bečva

Přehrada Horní Bečva

Vodní plocha Vodní plocha   4 km

Za přírodním koupáním vyrazte v teplých dnech na vodní nádrž Horní Bečva. Je ideální jak pro plavce, tak pro milovníky všech ostatních vodních sportů, navíc se tu dá i rybařit. Na místní travnaté pláži si užijete jak slunění, tak odpočinek ve stínu. Potřebné zázemí hledejte v nedalekém kempu Horní Bečva, kde najdete například i tenisové kurty, hřiště na volejbal či nohejbal nebo jízdárnu.

Stezka Valaška

Stezka Valaška

Naučná stezka Naučná stezka
6 km
Stezka Valaška

Stezka Valaška

Naučná stezka Naučná stezka   6 km

V Beskydech vyrostly schody do nebe. Respektive stezka v korunách stromů, která ční nad lesem a nabízí nádherný výhled do širého okolí spolu s intenzivním zážitkem z procházky na tom nejčerstvějším vzduchu. Po stezce ujdete 396 m a pak si ještě přidáte 225 m při stoupání do věže. Valaška se pyšní nejdelším skywalkem, nejvýše položeným trampolínovým hřištěm v ČR a také nejdelším himalájským chodníkem v Evropě. Už první kroky po dřevěné lávce vám zaručeně rozbuší srdce a rozzáří oči nadšením.

Kozí farma Zerlina

ZOO ZOO
7 km

Kozí farma Zerlina

ZOO ZOO   7 km

Udělejte si výlet na farmu a ochutnejte poctivě vyráběné kozí sýry a mléko v bio kvalitě. Na rodinné eko farmě Zerlina s bio certifikací se můžete podívat, jak vypadá hospodářství přátelské k zeleni i samotným zvířatům. Chovají zde kozy krátkosrsté, které většinu dne pobíhají po valašských pastvinách. Každý krok produkce farmy se zcela obejde bez chemie a na chuti i kvalitě výsledných výrobků je to opravdu znát.

Radhošť

Radhošť

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
7 km
Radhošť

Radhošť

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   7 km

Vrchol Radhošť (1 129 m n. m.) se nachází 4 km od horského sedla Pustevny. Vrchol Radhoště je holý a lze z něj spatřit jeden z nejkrásnějších pohledů na beskydské panorama, Vsetínské vrchy, Javorníky, Malou Fatru i Západní Tatry. Bývá spojován s uctíváním pohanského boha pohostinnosti, plodnosti a úrody Radegasta. V rámci výšlapu nezapomeňte navštívit kapli sv. Cyrila a Metoděje.

Královská mincovna Jáchymov

Královská mincovna Jáchymov

Muzeum Muzeum
7 km
Královská mincovna Jáchymov

Královská mincovna Jáchymov

Muzeum Muzeum   7 km

Peníze nejsou všechno, ale vždycky na ně bude hezký pohled. Přesvědčí vás o tom i expozice královské mincovny v Jáchymově. Vznikla na začátku 16. století, kdy se byla v krušnohoří objevena ložiska stříbra. Dnes se zde pokocháte krásnými minerály a ukázkou ražby mincí, jako jsou například tolary, groše a krejcary. Muzeum, které v budově sídlí, vám představí zajímavé archeologické nálezy či třeba tábory politických vězňů v uranových dolech po roce 1950.

Valašské muzeum v přírodě

Valašské muzeum v přírodě

Muzeum Muzeum
9 km
Valašské muzeum v přírodě

Valašské muzeum v přírodě

Muzeum Muzeum   Vyzkoušeno rodiči   9 km

Toto kdysi dřevěné městečko leží na obou březích řeky Bečvy a je známé především Valašským muzeem v přírodě. Jedná se o dřevěné lidové stavby přenesené z valašského regionu do prostředí městského parku a na přilehlou stráň. Světově známý skanzen je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě a ročně jej navštíví více než půl milionu lidí.

  Lajk od maminky Jany

Celé muzeum je rozdělené na několik areálů, proto je důležité si na začátku stanovit, kolik času chcete návštěvě věnovat. V sezóně tu probíhají i různé ukázky dovedností našich předků. Prohlídku jsme si osladili výborným místním frgálem.

Soubor lidových staveb v Raťkově

Soubor lidových staveb v Raťkově

Muzeum Muzeum
9 km
Soubor lidových staveb v Raťkově

Soubor lidových staveb v Raťkově

Muzeum Muzeum   9 km

Pokud se vám líbí malebné roubenky a lidová architektura, pak právě v Karolince najdete jeden z nejcennějších komplexů těchto staveb. Celkem 26 objektů se totiž dochovalo na svém původním místě, domky nebyly do lokality Raťkova odnikud přesouvány a doplňoval se jen nově vybudovaný Raťkovský šenk. Projděte se mezi historickými dřevěnicemi s původními stodolami, seníky a sklípky z konce 18. a počátku 19. století.

Dětské pohádkové lázně

Dětské pohádkové lázně

Atrakce pro děti Atrakce pro děti
9 km
Dětské pohádkové lázně

Dětské pohádkové lázně

Atrakce pro děti Atrakce pro děti   Vyzkoušeno rodiči   9 km

Dětské zábavní centrum se solnou jeskyní a restaurací. Velká dětská herna zabaví děti za každého počasí, solná jeskyně s himalájskou solí pomáhá posílit imunitu. Využít můžete služby hlídání dětí.

  Lajk od maminky Jany

Naše rok a půl stará dcerka si oblíbila skluzavku v sekci pro menší děti do 3 let, ale pro větší děti je zde mnoho trampolín, tunelů a prolézaček. Tatínkové naopak mohou navštívit zdejší pivovar, který je hned vedle.

Málkova čokoládovna

Málkova čokoládovna

Atrakce pro děti Atrakce pro děti
9 km
Málkova čokoládovna

Málkova čokoládovna

Atrakce pro děti Atrakce pro děti   9 km

Neexistuje dovolená, kterou by nemohla vylepšit návštěva čokoládovny. Jednu obzvláště pohostinnou najdete v prostorách Rožnovského pivovaru. Málkova čokoládovna a pralinkárna navazuje na tradici, kterou si tu založila manželka zdejšího sládka, paní Málková, ke konci 19. století. Čokoláda se zde vyrábí z výběrových kakaových bobů z plantáží Ekvádoru, Indonésie a Venezuely. Ani v pralinkách nenajdete žádné umělé příchutě, vždy jen kvalitní a poctivé suroviny.

Muzeum sklářství Karolinka

Muzeum sklářství Karolinka

Muzeum Muzeum
10 km
Muzeum sklářství Karolinka

Muzeum sklářství Karolinka

Muzeum Muzeum   10 km

Dodejte své dovolené trochu lesku a zajděte se podívat na sklářskou expozici do Karolinky. malé valašské městečko ukrývá velký poklad, kterým je právě muzeum sklářské výroby a především stále funkční sklárna Karolinka. Seznámíte se s historií sklářského průmyslu, uvidíte projekci o výrobě a zdobení sklenic i ukázky užitkového a dekorativního skla. Kromě křehkých exponátů vás zaujmou i obrazy se sklářskou tématikou od známých akademických malířů.

Aquapark Frenštát

Aquapark / Koupaliště Aquapark / Koupaliště
13 km

Aquapark Frenštát

Aquapark / Koupaliště Aquapark / Koupaliště   13 km

Pojďte si zaplavat a osvěžit se do bazénu ve Frenštátě. Kromě velkého víceúčelového bazénu s plaveckými dráhami pro dospělé zde nechybí ani menší, a hlavně mělký bazén pro dětské návštěvníky. Ti největší vodomilové budou nadšeni z 60 m dlouhého a 5,8 m vysokého tobogánu a také vodní skluzavky o délce 13,1 m. Voda je vyhřátá na příjemnou teplotu, nechybí zde ani možnost občerstvení a volejbalové hřiště. Aquapark najdete na kraji Frenštátu směrem na Kopřivnici a Nový Jičín.

Na kole okolo vodní nádrže Šance

Na kole okolo vodní nádrže Šance

Cyklotrasa Cyklotrasa
14 km
Na kole okolo vodní nádrže Šance

Na kole okolo vodní nádrže Šance

Cyklotrasa Cyklotrasa   14 km

Šlápněte do pedálů a projeďte se kolem vodní nádrže Šance u Frýdlantu nad Ostravicí. Pokud vyrazíte z Ostravice, ujedete cca 16,6 km z jednoho konce přehrady na druhý. Zpátky to můžete vzít stejnou cestou, nebo přejeďte na druhý břeh a dokončete okruh z druhé strany.

Ondřejník Beskydy

Ondřejník Beskydy

Pěší výlet Pěší výlet
14 km
Ondřejník Beskydy

Ondřejník Beskydy

Pěší výlet Pěší výlet   Vyzkoušeno rodiči   14 km

Cesta na Ondřejník je dlouhá cca 4 km a nahoru se dostanete buď lesní cestou, nebo po asfaltce, která je vhodná také pro kočárky. Vyjet můžete až nahoru případně i autem. Nahoře se těšte na Roubenku Ondřejníček, kapličku i turistickou chatu Ondřejník.

  Lajk od blogerky Mámin koutek

Pokud byste se chtěli na tomto výletě i najíst, máte možnost kousek od parkoviště v restauraci pod Hádkem. Před restauraci je venkovní posezení a dětské hřiště. Když vynecháte poslední část k jeskyni Pekárna, dá se výlet zvládnout i s terénním kočárkem.

Pěšky na Lysou horu

Pěšky na Lysou horu

Pěší výlet Pěší výlet
15 km
Pěšky na Lysou horu

Pěšky na Lysou horu

Pěší výlet Pěší výlet   15 km

Vystoupejte na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd. Z centra Ostravice se vydejte po naučné stezce Lysá hora přes Butořanku a Lukšinec až na vrchol. Cesta je dlouhá cca 7,5 km, případně si ji můžete trochu zkrátit tím, že zaparkujete až u Lanového centra Opičárna.

Lanové bludiště Opičárna

Sportoviště Sportoviště
16 km

Lanové bludiště Opičárna

Sportoviště Sportoviště   16 km

Probuďte v sobě pozůstatky opičích předků. V největším vysokém lanovém bludišti v ČR s příznačným názvem Opičárna se pak budete cítit jako doma. K prolezení tu najdou trasy jak malé děti, tak ostřílení lezci nebo i aktivní senioři. Vyzkoušejte tandemovou trasu, nízký park Lemur, náročné bludiště King Kong a další atrakce mezi stromy. O vaši bezpečnost bude postaráno spolehlivým jištěním.

Pustevny

Pustevny

Turistická destinace Turistická destinace
Pustevny

Pustevny

Turistická destinace Turistická destinace  

Jedno z nejznámějších míst celých Beskyd, Pustevny, najdete nedaleko hory Radhošť. Jsou pro ně typické dřevěné stavby v lidovém slohu postavené v 19. století na návrh architekta Dušana Jurkoviče. Nachází se zde také lyžařské středisko a vede sem sedačková lanovka.

Podolánky

Podolánky

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost
7 km
Podolánky

Podolánky

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost   7 km

Vydejte se na procházku do čeladenského údolí. Projdete se od studánky Cyrilky okolo vily Jana Holuba, dál se nechte vést samotnou řekou Čeladenka. Půvabnou přírodní rezervací Podolánky vás provede spleť značených turistických cest. Na 32 hektarech vás bude obklopovat smrkový porost na podmáčené až rašelinné půdě. K údolí, které je proslulé tajemnou atmosférou, se váže také řada pověstí – třeba ta o rytíři, který se tu prohání s hlavou pod paží.

Vlčí jámy a Ledové jámy

Vlčí jámy a Ledové jámy

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost
7 km
Vlčí jámy a Ledové jámy

Vlčí jámy a Ledové jámy

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost   7 km

Vyrazte k jedinečným přírodním památkám v blízkosti oblíbené rozhledny Blatenský vrch. Vlčí a Ledové jámy mají hloubku přes 20 m, jedná se o propadliny vzniklé hornickou činností. Okolo nich stále rostou vzácné druhy kapradin a mechů a zdejší scenérie vám jednoduše vezme dech. Vydejte se sem pěšky nebo na kole, z náměstí v Horní Blatné vás k jámám dovede i naučná stezka.

Sedačková lanovka Ráztoka-Pustevny

Sedačková lanovka Ráztoka-Pustevny

Lanovka Lanovka
8 km
Sedačková lanovka Ráztoka-Pustevny

Sedačková lanovka Ráztoka-Pustevny

Lanovka Lanovka   8 km

Tato legendární sedačková lanovka je vzdálena asi 6 km od Frenštátu pod Radhoštěm a nabízí zajímavý pohled na krajinu z ptačí perspektivy.

Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě

Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum…

Město Město
9 km
Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě

Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum v přírodě

Město Město   9 km

Toto kdysi dřevěné městečko leží na obou březích řeky Bečvy a je známé především Valašským muzeem v přírodě. Jedá se o dřevěné lidové stavby přenesené z valašského regionu do prostředí městského parku a na přilehlou stráň. Světově známý skanzen je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě a ročně jej navštíví více než půl milionu lidí.

Sněžné jámy

Sněžné jámy

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
9 km
Sněžné jámy

Sněžné jámy

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   9 km

Zavítejte na polskou stranu Krkonoš, která ukrývá přírodní poklady. Naskytne se vám pohled na Sněžné jámy, dva mohutné ledovcové kary na východním svahu Vysoké pláně. Na dně Velké Sněžné jámy leží dvě ledovcová jezírka, Malou Sněžnou jámou vede čedičová žíla, v jejímž okolí se vyskytuje na dvě sta druhů vzácných rostlin. Nad jámami se tyčí bouda připomínající krakovský hrad, proto se také jmenuje Wawel. Nedaleko jam se pak pokocháte nádherným výhledem na střední a východní Krkonoše.

Exkurze do výroby svíček Unipar

Atrakce pro děti Atrakce pro děti
10 km

Exkurze do výroby svíček Unipar

Atrakce pro děti Atrakce pro děti   10 km

Udělejte si hezký výlet do tradiční rožnovské svíčkárny, která se pyšní neobvyklými výrobními postupy designových a hlavně zdravotně nezávadných svíček. Poznáte samotnou výrobu od lisování až po dekorace, děti si dokonce mohou svíčky vlastnoručně nabarvit. Pastvu pro oči nabízí také galerie limitovaných edicí a speciálních svíček, které mají úspěch po celém světě.

Bazén Rožnov

Aquapark / Koupaliště Aquapark / Koupaliště
10 km

Bazén Rožnov

Aquapark / Koupaliště Aquapark / Koupaliště   10 km

Mezi vycházkami po horách a návštěvou skanzenu si v Rožnově udělejte čas i na trochu odpočinku. Zajděte si zaplavat nebo jen tak relaxovat do místního krytého bazénu. Velký bazén má délku 25 m, najdete v něm jak plavecké dráhy, tak masážní trysky a ústí do něj 44 m dlouhý tobogán. Vedle toho najdete také dětský bazének, dámské i pánské parní lázně včetně ochlazovacích bazénků a sprch. Intenzivnější odreagování si můžete dopřát ve vířivce kousek od bazénu (platí se zvlášť).

Vodní nádrž Karolinka

Vodní nádrž Karolinka

Vodní plocha Vodní plocha
10 km
Vodní nádrž Karolinka

Vodní nádrž Karolinka

Vodní plocha Vodní plocha   10 km

Nejen že zásobuje přes 80 tisíc lidí na Vsetínsku a Vlársku pitnou vodou, ale ještě u toho i skvěle vypadá. Vodní nádrž Karolinka totiž inspirovala akademického malíře Ilju Hartingera k řadě uměleckých děl. Vyrazte sem na procházku okolo hráze a pozorujte vodní hladinu, v níž se odráží okolní lesy. Kromě špacíru si zde můžete dopřát i parádní koupání, případně se oddávat rozmanitým vodním sportům.

Pramen Smradlavy

Pramen Smradlavy

Vodní tok Vodní tok
14 km
Pramen Smradlavy

Pramen Smradlavy

Vodní tok Vodní tok   14 km

Vyrazte na procházku údolím horské bystřiny Smradlava. Začátek je v obci Bílá, kde je k vidění obora s divočáky, muflony, jeleny, daňky a srnkami. Zelená turistická značka vás dovede až k sirnému prameni, který je cítit už zdálky. K prameni je to kousek, takže pokud se vám nechce hned zpátky, protáhněte si cestu třeba až na Bumbálku.

Srub Petra Bezruče

Srub Petra Bezruče

Muzeum Muzeum
16 km
Srub Petra Bezruče

Srub Petra Bezruče

Muzeum Muzeum   16 km

Přeneste se do prostředí proslulých Slezských písní básníka Petra Bezruče. Jeho srub, v němž pobýval přes léto, najdete na Ostravici a nyní ho spravuje Slezské zemské muzeum. V obytné části srubu je vše ponecháno v původní podobě, abyste si mohli život básníka přiblížit na maximum. V přilehlém dřevníku pak najdete expozici Krajem Petra Bezruče, která vás provede malebným krajem Beskyd, jež básníka tolik inspiroval při psaní jeho nejznámějšího díla.

Přehrada Bystřička

Přehrada Bystřička

Vodní plocha Vodní plocha
17 km
Přehrada Bystřička

Přehrada Bystřička

Vodní plocha Vodní plocha   17 km

Jedna z nejstarších vodních nádrží u nás byla vybudována v letech 1907–1912. Na své si zde přijdou milovníci pěší turistiky i cyklisté. Samozřejmostí je i možnost koupání a vodní sporty.

Lysá hora

Lysá hora

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
18 km
Lysá hora

Lysá hora

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   18 km

Nejvyšší horu (1323 m n. m.) Moravskoslezských Beskyd si prostě nemůžete nechat ujít. Budete z ní mít krásný výhled do okolí a výšlapem si hezky protáhnete kostru.

Naučná stezka Hradní vrch Hukvaldy

Naučná stezka Hradní vrch Hukvaldy

Naučná stezka Naučná stezka
20 km
Naučná stezka Hradní vrch Hukvaldy

Naučná stezka Hradní vrch Hukvaldy

Naučná stezka Naučná stezka   20 km

Hrad Hukvaldy není jedinou památkou v okolí, doplňuje ho ještě cenná přírodní památka, kterou dnes můžete prozkoumat, vydáte-li se naučnou stezkou s názvem Hradní vrch Hukvaldy. Rozprostírá kolem vrcholku kopce se zříceninou a je ceněná pro unikátní soubor bukových stromů. Ty najdete v oboře kolem hradu, vysázeny zde byly v 18. století. Původně byli v oboře chováni i daňci a mufloni. Dnes přírodní památka hostí dokonce okolo 75 druhů ptáků.

Vrch Soláň

Vrch Soláň

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
5 km
Vrch Soláň

Vrch Soláň

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   5 km

Vrchol Soláň je odjakživa považován za jednu z nejkrásnějších částí Valašska. Je součástí rozsáhlého celku Vsetínské vrchy. Přezdívá se mu „valašský Olymp“, protože vždy patřil k vyhledávaným místům malířů. Z vrcholu je krásný výhled na masiv Radhoště, Smrk, Kněhyni, Lysou horu a hřeben Javorníků. Na Soláni se dochovalo několik ukázek rázovitých valašských staveb. Místní zvonice slouží jako informační centrum a galerie umění.

Rozhledna Miloňová

Rozhledna Miloňová

Rozhledna Rozhledna
9 km
Rozhledna Miloňová

Rozhledna Miloňová

Rozhledna Rozhledna   9 km

Dřevěná rozhledna s kamennou podestou vyrostla na vrchu Miloňová (846 m n. m.), je vysoká 24 metrů a vyhlídková plošina je ve výšce 20 metrů. Nachází se u obce Velké Karlovice.

Zábavní Gibon park v Rožnově pod…

Turistická destinace Turistická destinace
9 km

Zábavní Gibon park v Rožnově pod Radhoštěm

Turistická destinace Turistická destinace   9 km

Rozlehlé hřiště pod širým nebem, 423 m dlouhá lanová dráha se 162 překážkami, zorbing, čtyřkolky, jištěný skok střemhlav, minigolf, skluzavky, prolézačky, skákadla a trampolíny, indiánská vesnička s tee-pee a totemem a navíc restaurace s nabídkou krajových a rybích specialit – to vše na vás čeká v rožnovském Gibon parku, jenž je místem odpočinku pro děti i dospělé.

Velké Karlovice

Velké Karlovice

Církevní stavba Církevní stavba
9 km
Velké Karlovice

Velké Karlovice

Církevní stavba Církevní stavba   9 km

Velké Karlovice patří mezi typické valašské obce s s pastvinami a stády ovcí, na nichž se dodnes hospodaří. Byly založeny až v 18. století, ale i za tak krátkou dobu zde vznikly zajímavé památky, jako je např. dřevěný kostel Panny Marie Sněžné nebo kupecký dům sloužící jako Karlovské muzeum. K vidění jsou zde i nádherné dřevěné sochy od valašských uměleckých řezbářů.

Přírodní koupaliště "Na Stanoch"

Přírodní koupaliště „Na Stanoch“

Turistická destinace Turistická destinace
11 km
Přírodní koupaliště "Na Stanoch"

Přírodní koupaliště „Na Stanoch“

Turistická destinace Turistická destinace   11 km

Přírodní koupaliště, jehož středobodem je uměle vytvořené jezero, je skvělou možností osvěžení během horkých letních dnů poblíž Nového Hrozenkova. Najdete zde travnaté i písečné pláže, dětské hřiště či stánky s občerstvením. V areálu se nachází základna s umělou sjezdovkou pro akrobatické skoky do vody na lyžích a prknech. V zimě areál navštěvují příznivci bruslení.

Valašská Bystřice

Valašská Bystřice

Církevní stavba Církevní stavba
11 km
Valašská Bystřice

Valašská Bystřice

Církevní stavba Církevní stavba   11 km

Valašská Bystřice leží nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. Je ideálním místem pro celoroční sportovní činnost, turistiku, cykloturistiku či lyžování. V centru obce se pod horou Búřov nachází stejnojmenný hojně navštěvovaný skiareál. Prohlédněte si kostel Nanebevzetí Panny Marie, kamenné náhrobky portášů z 18. století na hřbitově u kostela nebo dřevěnou zvonici z konce 17. století.

Bumbálka

Bumbálka

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost
12 km
Bumbálka

Bumbálka

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost   12 km

Horské sedlo Bumbálka je významným lyžařským střediskem a vyhledávaným cílem turistů. V okolí najdete řadu upravených běžeckých stop i sjezdovku. Na své si přijdou také turisté, kteří se mohou vydat například na hřebenovou túru podél hranice se Slovenskem.

Velký Javorník

Velký Javorník

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
12 km
Velký Javorník

Velký Javorník

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   12 km

Velký Javorník ( 918 m n. m.) se zvedá jihozápadním směrem od města Frenštát pod Radhoštěm. Na vrcholu je turistická chata Velký Javorník s restaurací. Najdete tu rozcestí tří turistických tras. Za pěkného počasí je krásný výhled na Lysou horu, Smrk, Kněhyni, Radhošť, Nořičí, na Palkovické hůrky či na horský masiv Ondřejník.

Prosper Golf Club Čeladná

Prosper Golf Club Čeladná

Sportoviště Sportoviště
13 km
Prosper Golf Club Čeladná

Prosper Golf Club Čeladná

Sportoviště Sportoviště   13 km

Vylepšete svou hru v golfovém resortu Čeladná, kde na vás čekají dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště s klubovnou, bohatým zázemím a stylovou restaurací. Až vás to na greenu přestane bavit, můžete si zajezdit na koni.

Chodník bosých nohou

Turistická destinace Turistická destinace
18 km

Chodník bosých nohou

Turistická destinace Turistická destinace   18 km

Když se vydáte po naučné stezce Gruň – Bílý kříž, zpestří vám procházku chodník pro bosé nohy. Sundejte boty a projděte se po trávě, kamenech a dřevěných úsecích.

Sportcentrum Kotelna ve Frýdlantu n.…

Turistická destinace Turistická destinace
18 km

Sportcentrum Kotelna ve Frýdlantu n. Ostravicí

Turistická destinace Turistická destinace   18 km

Za sportem a relaxací vyrazte do Kotelny. Těšte se na bazén s masážemi a whirlpool, tenis, beach volejbal, squash a saunu.

Šmiřákův mlýn v Kozlovicích

Šmiřákův mlýn v Kozlovicích

Technická památka Technická památka
19 km
Šmiřákův mlýn v Kozlovicích

Šmiřákův mlýn v Kozlovicích

Technická památka Technická památka   19 km

Pěkně zrekonstruovaný mlýn s 250 metrů dlouhým náhonem a zcela funkčním mlýnským kolem na řece Ondřejnici najdete na okraji obce Kozlovice. Podívejte se i na malý skanzen s dřevěnou kaplí sv. Floriána. Dalším lákadlem je posezení v restauraci U mlynářky.

Muzeum fojtství

Muzeum fojtství

Muzeum Muzeum
19 km
Muzeum fojtství

Muzeum fojtství

Muzeum Muzeum   19 km

Je součástí Regionálního muzea v Kopřivnici, sídlí v nejstarší dochované budově na území města a je současně centrem bohaté místní historie. Expozice je věnovaná výrobě kočárů, bryček a saní a také zakladateli kočárové výroby Ignáci Šustalovi.

Jeskyně Šipka

Jeskyně Šipka

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost
20 km
Jeskyně Šipka

Jeskyně Šipka

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost   20 km

Byly zde nalezeny zbytky sídliště a kosterní pozůstatky klasického člověka neandrtálského z doby asi 40 000 let před n. l.

Hukvaldy - obora

Hukvaldy – obora

Park Park
20 km
Hukvaldy - obora

Hukvaldy – obora

Park Park   20 km

Rodné městečko skladatele Leoše Janáčka je známé zříceninou hradu. Malebná rozlehlá obora, kde se pasou daňci i mufloni, Janáčka inspirovala k napsání opery Příhody Lišky Bystroušky, jak dokládá i pomník lišky nedaleko přírodního amfiteátru.

Muzea v Kopřivnici

Muzea v Kopřivnici

Muzeum Muzeum
20 km
Muzea v Kopřivnici

Muzea v Kopřivnici

Muzeum Muzeum   20 km

V Kopřivnici můžete navštívit hned několik zajímavých expozic. Fandy legendárních strojů zaujme Technické muzeum Tatry, sportovce zase expozice manželů Zátopkových. Také si můžete prohlédnout Lašské muzeum a Muzeum Fojtství.

Rozhledna Bílá hora

Rozhledna Bílá hora

Rozhledna Rozhledna
20 km
Rozhledna Bílá hora

Rozhledna Bílá hora

Rozhledna Rozhledna   20 km

Stojí u vrcholku stejnojmenného kopce (556 m). Kolem betonového středu stoupá venkovní schodiště, jehož spirála připomíná šroubovici DNA, vysoká je 43 m a vyhlídkové místo je ve 26 m. Z náměstí ve Štramberku k ní vede Sluneční Naučná stezka.

Muzeum ve Štramberku

Muzeum ve Štramberku

Drobná památka Drobná památka
20 km
Muzeum ve Štramberku

Muzeum ve Štramberku

Drobná památka Drobná památka   20 km

Městský řadový dům z počátku 19. stol. je sídlem pobočky muzea s orientací na Štramberk a okolí. Stálá expozice z dějin prehistorie, geologie, paleontologie, botaniky, historie a etnografie města Štramberka.

Vysoká, Vsetínské vrchy

Vysoká, Vsetínské vrchy

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
8 km
Vysoká, Vsetínské vrchy

Vysoká, Vsetínské vrchy

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   8 km

Vysoká je nejvyšším vrcholem Vsetínských vrchů. Na jeho svazích pramení na severu Rožnovská Bečva a na jihu Velká Hanzlůvka (tzv. Laďův pramen).

Rožnov – Hradisko

Rožnov – Hradisko

Zřícenina Zřícenina
10 km
Rožnov – Hradisko

Rožnov – Hradisko

Zřícenina Zřícenina   10 km

Asi 2 kilometry od Rožnova můžete narazit na skromné zříceniny místního hradu. Ten stojí na zalesněném návrší Hradisko. Do dnešních dnů se dochovaly zříceniny barokních bastionů, základy hradeb a torzo západního a východního paláce, částečně zasypané sklepy, brána a mohutný hluboký příkop a val. Hradní zříceniny jsou volně přístupné.

Smrk

Smrk

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
11 km
Smrk

Smrk

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   11 km

Milovníci túr se mohou vydat na vrchol hory Smrk (1276 m n. m.). Je to druhá nejvyšší hora Beskyd a vede na ni několik turistických cest. Na hřebeni hory najdete pomníček studenta Jana Palacha, zpěváka Johna Lennona a hokejisty a trenéra Ivana Hlinky.

Vyhlídka na Beskydu

Vyhlídka na Beskydu

Turistická destinace Turistická destinace
13 km
Vyhlídka na Beskydu

Vyhlídka na Beskydu

Turistická destinace Turistická destinace   13 km

Vyhlídka se nachází na hlavním hraničním hřebeni Turzovské vrchoviny na vrchu Beskyd (900 m n. m.). Příchozí turista proto nemusí otevírat mapu, malovaný panel mu napoví, kterou horu nebo údolí vdaném směru vidí, a to včetně nadmořských výšek.

Golf Ostravice

Golf Ostravice

Sportoviště Sportoviště
14 km
Golf Ostravice

Golf Ostravice

Sportoviště Sportoviště   14 km

Zahrajte si golf na 18jamkovém hřišti s úžasnými výhledy na Lysou horu a údolí řeky Ostravice. K dispozici je driving range s krytými kójemi i cvičné plochy pro krátkou hru.

Velké liščí díry

Velké liščí díry

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost
16 km
Velké liščí díry

Velké liščí díry

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost   16 km

Velké liščí díry jsou součástí širšího uskupení pískovcových skalních bloků, jehož hlavní část se nachází pod vrcholem zvaným Smrčina v masívu Lukšince pod Lysou horou.

Satinské vodopády

Satinské vodopády

Vodní tok Vodní tok
18 km
Satinské vodopády

Satinské vodopády

Vodní tok Vodní tok   18 km

Vyrazte do čarovné rokle za krásnými vodopády na potoku Satina. Kochat se můžete hněd několika přepady, které se pyšní titulem přírodní památka.

Zobrazit více výletů ()

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
O podniku
Hotel Kryštof – chaty
Beskydy, Severní Morava
Prostřední Bečva 0/232, Prostřední Bečva, 756 56
Více o podniku