Dovolená s vůní koňské hřívy: Pobyt pro 2 na statku s projížďkou i polopenzí

9 zákazníků
už jen 41 ks
Voucher bez termínu
Vyjížďka na koni v ceně voucheru
Vyjížďka na koni v ceně voucheru
Dovolená na farmě se spoustou zvířátek
Dovolená na farmě se spoustou zvířátek
Ubytování bez televize s nádechem venkova
Ubytování bez televize s nádechem venkova
2 osoby • 3 dny (2 noci)

Termín

V období do 30. 6. 2019 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

 • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
 • 2× polopenze pro oba
  • 2× servírovaná snídaně
  • 2× večeře formou servírovaného menu
 • 1× 30minutová jízda na koni pro dva včetně půjčení vesty a přilby pro oba
 • parkování zdarma v areálu statku
 • Wi-Fi připojení 

Strava

Polopenze

Omezení

Ubytování je možné středa–pátek nebo pátek–neděle, podle volné kapacity penzionu.

Můžete využít do 30. 6. 2019

 • Rezervace: Před zakoupením voucheru je nutné se informovat na volný termín na kontaktech selskydvur@selskydvur.info či +420 777 895 922.
 • Následně proveďte závaznou rezervaci s kódem voucheru.
 • Dobré vědět: Pokud budete odjíždět v neděli, můžete si prodloužit check out až do 13:00.
 • V případě zájmu o přistýlku si dostupnost ověřte před zakoupením voucheru.
 • Jedno dítě do 2,9 let zdarma s rodiči na lůžku a bez stravy.
 • Dítě starší 3 let na přistýlce za 150 Kč/noc bez stravy.
 • Doplatek za polopenzi na místě je 220 Kč/celý pobyt. 
 • Jízda na koni pro děti se hradí na místě dle platného ceníku.
 • Prodloužení pobytu, za doplatek, je po předchozí domluvě možné.
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
 • Wi-Fi a parkování zdarma.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 14 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

4 700 Kč 2 590 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.
Voucher bez termínu
4 700 Kč 2 590 Kč

A to kuře krákoře na Selském dvoře, televizi nechte doma v komoře.

Když už v hlavě od stresu hučí, je čas na relax. Jak co nejlépe přepnout psychiku do režimu odpočinku? Změňte prostředí a vyrazte za atmosférou venkova! S voucherem získáte dovolenou na statku Selský dvůr. Pobyt vám tady zpestří řehtání koní a přítomnost dalších zvířátek.

Zvířátka, kam se podíváte

Statek prošel rekonstrukcí a dostavbou. A jako v jiném světě si tady budete připadat nejen vy, ale i děti. Ve stájích a na přilehlých pozemcích tu totiž šťastně žije pěkná řádka zvířat, najdete tu koně mnoha plemen, oslíky, miniprasátka, ale i kozy, krávy, králíky a drůbež.

Nevšední ubytování i nad stájemi

Vzpomínáte, jak jste jezdívali na prázdniny k babičce? Co takhle si to zkusit zopakovat? Statek Selský dvůr vás přivítá s otevřenou náručí a vy si budete jen užívat pohodlí a krásy okolní přírody. Bydlet budete ve 2lůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením.Uvidíte, jak uklidňující moc má vůně venkova, ržání koní a klapot jejich kopyt. Spolu s pobytem na čerstvém vzduchu je to ten nejlepší lék na nespavost a věřte, že televize bude to poslední, nač si v Selském dvoře vzpomenete.

Najíte se dosyta

Snídaně jsou servírované, což ocení především spáči. Večeři si vychutnáte také formou servírovaného menu. V areálu najdete stylovou krčmu, kde se vaří vynikající jídla české kuchyně, ryby a mnoho dalších pochoutek. Pokud bude ještě pěkné počasí, můžete posedět na venkovní terase, ze které je krásný výhled třeba na malé pony, oslíky, kozy nebo kačenky.

Jízda na koních, pěší výlety i památky

V ceně máte krátkou jízdu na koních, takže se přesvědčíte na vlastní kůži o tom, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Pravidelně organizují i další aktivity, které zpestří program všem bez ohledu na věk - pro děti je připravena jízda na malých ponících. Pokud máte v plánu se v rajtování zdokonalit, můžete si připlatit další jízdy.Nebo vyrazíte na kolo či procházku do okolí? Po červené turistické značce si můžete vyšlápnout třeba na vrch Kaňkov (3 km), nebo vyrazit do Bíliny (cca 7 km) a prohlédnout si třeba židovský hřbitov, husitskou baštu nebo zámek Bílina.

Do blízkého Oseka vyrazte s dětmi, které mají rády dobrodružství a užijí si 3D bludiště v korunách stromů. Otestovala jej pro nás mama ambasadorka Klára. Více čtěte na našem magazínu.

Nenechte si ujít ani návštěvu Mostu (6 km). Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě je pozdně gotický chrám,  který je významnou památkou,  převezenou po kolejích z původního místa o více než 800 m, aby byla zachráněna z města, které bylo srovnáno se zemí kvůli těžbě uhlí.

Tip: Znáte hlášku „Dycky Most“? Jestli ano, tak vás určitě potěší, že majitelé statku znají všechna místa z oblíbeného seriálu a rádi vám pomohou a poradí kudy se dostanete všude, kde se seriál točil. Proč si tedy neskočit na pivo do Severky, nebo se projít po náměstí, kolem gymnázia a ukončit to na Autodromu?

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Tomáš

Příjemné prostředí farmy, vstřícná paní majitelka, pro nás jako nejezdce velký zážitek vyjížďka na koních mimo areál, útulný pokoj, restaurace v areálu.

Tomáš

Příjemné prostředí farmy, vstřícná paní majitelka, pro nás jako nejezdce velký zážitek vyjížďka na koních mimo areál, útulný pokoj, restaurace v areálu.

Jan Štětina

Chceme paní majitelce a holkám od koní ještě jednou moc poděkovat. Moc jsme si to užili, pobyt byl perfektní. Přítelkyně byla úplně unešená. Když jsme se s koníčky loučili, tak plakala, jak se jí bude stýskat a taky stýská. Těšíme se, až zase přijedeme :)

Taky děkujeme paní majitelce za odvezení na autobus a prohlídku Mostu. Děláme si legraci, že v létě nepojedeme k moři, ale raději k Vám, tak aby to tak nakonec nedopadlo. Prostě zážitek!

Selský dvůr
Bílinská 16, Braňany, 435 22

Selský dvůr

Bílinská 16, Braňany

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vlastní restaurace

Tipy, co dělat v okolí

Všechny tipy (17) Zobrazit tipy na mapě

Tipy, co dělat v okolí

Zobrazit tipy na mapě

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Selský dvůr
Krušné hory, Severní Čechy
Bílinská 16, Braňany, 435 22
Více o podniku