Úniková hra ve stylu The Saw: utečete z psychopatova vězení?

59 zákazníků
už jen 41 ks
Varianty (1)

V ceně

Úniková hra Psychopatův komplex v délce 60 minut pro 3–5 hráčů 

Můžete využít do 31. 5. 2019

  • Rezervace: Termín si rezervujte předem na webových stránkách www.mazement.cz
  • Na hru se dostavte 10 minut s předstihem
Nabídku doporučujeme pro děti od 12 let.

Tato úniková hra je určena převážně pro dospělé. Děti se mohou účastnit od věku 12 let v doprovodu dospělé osoby.

Zrušení termínu je možné nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher propadá.

1 499 Kč 999 Kč
1 499 Kč 999 Kč

Mysleli jste, že nejhorší kocovina byla ta po maturitním večírku? Tak teď to vypadá mnohem hůř. Proč jste se probrali spoutaní a zavření v celách? A kde jsou ostatní?

Prověřte vztahy s partnerem či bandou kamarádů při 60minutové únikovce od Mazementu. Dění se bude točit kolem záhadných zmizení, ke kterým v Praze už pěkných pár let dochází. Policie má podezření, že ve městě řádí sériový vrah, nikdy však nenalezla stopu, která by tuhle hypotézu potvrdila. K odhalení pravdy nyní můžete přispět pouze vy!

Tenhle příběh začal naprosto obyčejně. Vyrazili jste si s přáteli na výlet do matičky Prahy, zakotvili ve stylové krčmě a až do pozdních hodin spokojeně nasávali. Místo typického post-alkoholového rána jste se ale ocitli zavření v cele. Nevíte, jak jste se sem dostali, ale podle výkřiků za zdí usoudíte, že tu nejste sami. 

Zachovat klid v téhle situaci není jednoduché, ale i tak se o to pokuste a dejte hlavy dohromady. Jedině tak dokážete zachránit život svůj i ostatních věžňů a jednou provždy zastavit toho šílence, který vás do cely zavřel.

Zvládnete to během 1 hodiny? 

Lucie

Za mě zatím nejlepší únikovka, kterou jsem prošla!

Lucie

Za mě zatím nejlepší únikovka, kterou jsem prošla!

Monika

Určitě bych strašně moc chtěla vypíchnout přístup personálu. Psychopatuv komplex jsem koupila manželovi k narozeninám, elektronicky jsem zarezervovala termín a pozvali jsme jsme přátelé. Špatně jsem se však podívala na datum v kalendáři a malér byl na světě. V den konání mi volal pracovník Mazamentu, zda-li se dostavíme, že už jsme meli 20 minut hrát. Vysvětlila jsem situaci, sypala si popel na hlavu a pracovník mi velmi ochotně a mile zarezervoval nový termín, ten původní, který jsem zamýšlela při rezervaci. Při hře samotné byl manžel opět velmi mile překvapen přístupem personálu. Milý, ochotný, usměvavý. Celkově hra splnila očekávání, zábavná a zároveň náročná. Pokud nesplníte daný časový limit, nechají vás hru v klidu dohrát. Hodnotím celkově 10 z 10. Jen tak dál, děláte to opravdu skvěle, máte lidi na svém místě a ještě velmi lidský přístup. Určitě všem doporučuji a my už vybíráme další hru. Moc spokojená Monika Svačinová a team 😉👍.

Vše naprosto super.

Mazement
Slezská 1177/27, Praha - Vinohrady, 13000

Mazement

Slezská 1177/27, Praha - Vinohrady

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 16:00–21:00
Vybavení a služby
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Mazement
Slezská 1177/27, Praha - Vinohrady, 13000
Více o podniku