Kategorie

Mazement

4,6 / 5 (151 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Skvělá zábava, hra byla dost propracovaná, úkoly složité tak akorát. Velké množství elektronických vychytávek, super atmosféra… Vrátíme se i na další místnost :)
Taky musím ocenit skvělou komunikaci při rezervaci termínu.“

Dnes otevřeno: 17:30–21:30 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Mazement

Hodnocení podniku Mazement

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Natalie

Hezký prostor, propracovanost hry.
Moc milý personál.

Málo místností, zvuk nebylo moc slyšet. Ve hře se něco pokazilo, tak jsme dostali čokoládu ale byla prošlá a ne moc chutná.

Včera
Užitečné? Ano
M-spirochova

Bohužel nás to velice zklamalo. Nevím jestli jsme vybrali zrovna blbou hru, protože jsem koukala že všechny únikovky mají dobré hodnocení, ale za nás bohužel ne. Těšili jsme se na to moc, ale odcházeli jsme zklamaní. Je to zajímavě udělané, super nápad, ale určitě bych to neocenila za 749kč. Max 300kč. Těšila jsem se že postupně vyzkoušíme všechny, ale asi mě to přešlo. Vyhozené peníze. Bohužel.

19. 1. 2017
Užitečné? Ano
Knajmanova

Dobre dostupna lokalita, mila obsluha, napadite udelane mistnosti.

Jednak si myslim, ze prvni mistnost by byla ve dvou tezko hratelna. Jednak, ze potencial tematu nebyl uplne vycerpan. Hodilo by se vice malych mistnosti. Muj celkovy dojem ze hry byl trochu chaoticky. Plus ona technicka chyba to tak docela „nevylepsila“.

15. 1. 2017
Užitečné? Ano
Olga
15. 1. 2017
Užitečné? Ano
Anna

Skvělá zábava, hra byla dost propracovaná, úkoly složité tak akorát. Velké množství elektronických vychytávek, super atmosféra… Vrátíme se i na další místnost :)
Taky musím ocenit skvělou komunikaci při rezervaci termínu.

8. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (63)

Podobné podniky