Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Hodina zábavy na trampolínách a nafukovacích atrakcích v Jump Areně Zličín

4,8 / 5 JumpPark Praha - Zličín (mapa) 9192 prodejů

Nenechte si ujít nové nabídky podniku JumpPark

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

Doporučuji pro děti i rodiče. Je to skvělá zábava pro celou rodinu. I pokud nejsou rodiče příliš…

Martina
Trampolíny, bigairbag, slackline i obří koule
Platí i na novou atrakci: interaktivní stěnu
Neskákající doprovod má vstup zdarma
Varianty (1)

Termín

Platnost do 29. 3. 2019.

V ceně

1 hodina pro jednoho v Jump Areně Zličín ve všední dny (děti i dospělí)

Platí pro celý areál, tedy na trampolíny i veškeré nafukovací atrakce a novou atrakci interactive wall. 

Omezení

Voucher je možné využít pouze ve všední dny – pondělí až pátek (neplatí o víkendu a svátcích). Skákat mohou dospělí i děti vyšší 110 cm, váhový limit je 130 kg. Děti do 15 let mohou dorazit jen v doprovodu dospělé osoby.
 • Rezervace: předem přes rezervační formulář.
 • Můžete využít ve všední dny pondělí–pátek (neplatí o víkendech a svátcích).
 • Instrukce: Na místo se dostavte s 20minutovým předstihem, ať máte dost času na převlečení a instruktáž. Bez instruktáže nemůžete vstoupit na skákací plochu.
 • Vstup na hřiště je umožněn vždy v celou hodinu. 
 • Oblečení: Na sebe si vezměte pohodlné sportovní oblečení (tepláky, šortky, tričko), džíny a košile jsou zakázané. Vyhněte se ostrým předmětům, cvočkům, sponám na opascích a šperkům. Doporučujeme sundat brýle.
 • Skáče se naboso nebo v protiskluzových ponožkách. 
 • V aréně je možné využít šatny se skříňkami, k dispozici je i sprcha. Ručník je možné zapůjčit za poplatek na recepci, oproti záloze také zámek na skříňku.
 • Jump Arena je 500 m od metra Zličín. Parkovat můžete přímo v areálu, případně využijte parkování v obchodním centru Metropole Zličín. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 4 let.
 • Zaskákat si mohou děti vyšší 110 cm.
 • Děti do 15 let mohou dorazit jen v doprovodu dospělého.
 • Děti pod 110 cm mohou Jump Arenu navštívit každou první skákací hodinu v neděli od 10.00 do 11.00 (vyhrazeno pouze pro rodiny s dětmi do 140 cm), na tuto možnost se nevztahuje platnost voucheru.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

259 Kč 189 Kč
259 Kč 189 Kč
Ukončeno
Trampolíny, bigairbag, slackline i obří koule
Platí i na novou atrakci: interaktivní stěnu
Neskákající doprovod má vstup zdarma

Ze Zličína vzkazují: „Stavte se na skok!“ Ale u jednoho asi nezůstane.

Poskočte si radostí, skočte si do Jump Areny na Zličíně a zpestřete si všední dny nevšední zábavou. Voucher tu vyměníte za vstupenku na hodinové divočení na trampolínách a veškerých nafukovacích atrakcích, to vše ve dvou halách s kapacitou 60 osob.

Novinka v Jump Areně v ceně voucheru! Kolem trampolín se pořád něco děje, a tak přibývají i nové atrakce. Tou nejnovější je na Zličíně interaktivní lezecká stěna, na které si zahrajete některou z 5 her – chytejte netopýry nebo třeba zachraňte Zemi před asteroidy!

Otestováno mama blogerkou

Blogerka I Love Cake se sedmiletým synem u lezecké stěny svou návštěvu začali: „Nejprve jsme šli na již zmíněnou interaktivní lezeckou stěnu. Na té si můžete zvolit různé druhy her, trasy po kterých lezete, chytáte netopýry, počítá se vám čas nebo se naopak vyhýbáte laseru.“

Celou recenzi a fotky z akce najdete v našem magazínu

Trampolíny jsou klasika, která vás hodí do pohody, rozesměje, ale taky vám dá pěkně do těla. Pokrytá je jimi celá jedna obrovská místnost, ale tím to zdaleka nekončí. Druhá část Jump Areny je plná nafukovacích atrakcí, které možná znáte z ulítlých TV show, při kterých si vždycky říkáte, jak by to nejspíš šlo vám. No tak směle do toho!

Blogerka dodává: Bounceball, za mě jedna z nejlepších atrakcí v Aréně. Pokud jste někdy sledovali Drtivou porážku, jsou to takové ty nafouklé balony po kterých musíte přeskákat jako po kamenech řeku. Naštěstí tady nejsou mokré a klouzavé a padáte na měkké nafouklé žíněnky. A věřte, že padáte :-D“

Začít můžete třeba na BigAirBag, který vám nasimuluje létání. Odraz vás vyhodí do vzduchu a před měkkým dopadem budete mít dost času vystřihnout nějaký akrobatický trik. Na SlackLine si zahrajte na provazolezce, na BounceBall zdolávejte obří koule a pak vezměte molitanové palice a vyzvěte soka na Battle Beam na kladině, kde je těžké udržet rovnováhu i smích. Dopady jsou ve všech případech opravdu příjemné – přímo do jámy plné pěnových kousků.

Až budete potřebovat oddych, je vám k dispozici bar, ze kterého je vidět jak na trampolíny, tak na nafukovací atrakce – své děti, které třeba ještě nebudou mít dost, budete mít pořád na očích.

Tip: Dáváte voucher jako dárek? Vyberte k němu ještě nějakou drobnost, ať má obdarovaný dvojitou radost.