Na lyže do Falcade: 2 noci, 4* hotel, wellness, doprava, skipas i polopenze

7 zákazníků
Skipas: Falcade, Pellegrino, Alpe Lusia
V nabídce 31 termínů
V nabídce 31 termínů
100 km sjezdových tratí, 3 snowparky
100 km sjezdových tratí, 3 snowparky
V ceně vstup do wellness i apres ski drink
V ceně vstup do wellness i apres ski drink
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

Po 1. 4. – Pá 5. 4. 2019

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Arnica****
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas na 3 dny pro oblast Falcade + San Pellegrino + Alpe Lusia
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Vstup do wellness (otevřeno 15.00–19.00 hod.)
    • vstup od 12 let
    • poslední den již vstup do wellness není v ceně
  • 1× apres ski drink – sangria (probíhá druhý den pobytu od 15.00 hod. do 17.00 hod.).
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Praha - 17:30
  • Humpolec - 19:00
  • Jihlava - 19:15
  • Velké Meziříčí - 19:45
  • Velká Bíteš - 20:00
  • Brno - 20:30
  • Mikulov - 21:30

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Dětská postýlka 10 €/noc.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (17.30 hod.), Frýdek-Místek (17.50 hod.), Nový Jičín (18.10 hod.), Hranice (18.40 hod.), Olomouc (19.15 hod.), Prostějov (19.40 hod.), Vyškov (20.00 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období 23.1.2019 - 6.2.2019 (odjezd do Itálie) a 24.2.2019 - 22.3.2019 - poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
5 190 Kč 5 090 Kč
5 190 Kč 5 090 Kč

Termín

V období 2. 3. – 3. 4. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Arnica****
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas na 3 dny pro oblast Falcade + San Pellegrino + Alpe Lusia
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Vstup do wellness (otevřeno 15.00–19.00 hod.)
    • vstup od 12 let
    • poslední den již vstup do wellness není v ceně
  • 1× apres ski drink – sangria (probíhá druhý den pobytu od 15.00 hod. do 17.00 hod.).
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Praha - 17:30
  • Humpolec - 19:00
  • Jihlava - 19:15
  • Velké Meziříčí - 19:45
  • Velká Bíteš - 20:00
  • Brno - 20:30
  • Mikulov - 21:30

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Dětská postýlka 10 €/noc.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (17.30 hod.), Frýdek-Místek (17.50 hod.), Nový Jičín (18.10 hod.), Hranice (18.40 hod.), Olomouc (19.15 hod.), Prostějov (19.40 hod.), Vyškov (20.00 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období 23.1.2019 - 6.2.2019 (odjezd do Itálie) a 24.2.2019 - 22.3.2019 - poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Vyberte z 15 termínů
So 2. 3. – St 6. 3. 2019 Koupit za 6 090 Kč
od 5 390 Kč

Termín

V období 23. 1. – 4. 2. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Arnica****
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas na 3 dny pro oblast Falcade + San Pellegrino + Alpe Lusia
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Vstup do wellness (otevřeno 15.00–19.00 hod.)
    • vstup od 12 let
    • poslední den již vstup do wellness není v ceně
  • 1× apres ski drink – sangria (probíhá druhý den pobytu od 15.00 hod. do 17.00 hod.).
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Praha - 17:30
  • Humpolec - 19:00
  • Jihlava - 19:15
  • Velké Meziříčí - 19:45
  • Velká Bíteš - 20:00
  • Brno - 20:30
  • Mikulov - 21:30

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Dětská postýlka 10 €/noc.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (17.30 hod.), Frýdek-Místek (17.50 hod.), Nový Jičín (18.10 hod.), Hranice (18.40 hod.), Olomouc (19.15 hod.), Prostějov (19.40 hod.), Vyškov (20.00 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období 23.1.2019 - 6.2.2019 (odjezd do Itálie) a 24.2.2019 - 22.3.2019 - poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 5 890 Kč

Termín

V období 13. 12. – 23. 12. 2018, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Arnica****
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas na 3 dny pro oblast Falcade + San Pellegrino + Alpe Lusia
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Vstup do wellness (otevřeno 15.00–19.00 hod.)
    • vstup od 12 let
    • poslední den již vstup do wellness není v ceně
  • 1× apres ski drink – sangria (probíhá druhý den pobytu od 15.00 hod. do 17.00 hod.).
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Praha - 17:30
  • Humpolec - 19:00
  • Jihlava - 19:15
  • Velké Meziříčí - 19:45
  • Velká Bíteš - 20:00
  • Brno - 20:30
  • Mikulov - 21:30

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Dětská postýlka 10 €/noc.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (17.30 hod.), Frýdek-Místek (17.50 hod.), Nový Jičín (18.10 hod.), Hranice (18.40 hod.), Olomouc (19.15 hod.), Prostějov (19.40 hod.), Vyškov (20.00 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období 23.1.2019 - 6.2.2019 (odjezd do Itálie) a 24.2.2019 - 22.3.2019 - poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 5 890 Kč

Termín

V období 2. 2. – 4. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Arnica****
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas na 3 dny pro oblast Falcade + San Pellegrino + Alpe Lusia
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Vstup do wellness (otevřeno 15.00–19.00 hod.)
    • vstup od 12 let
    • poslední den již vstup do wellness není v ceně
  • 1× apres ski drink – sangria (probíhá druhý den pobytu od 15.00 hod. do 17.00 hod.).
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Praha - 17:30
  • Humpolec - 19:00
  • Jihlava - 19:15
  • Velké Meziříčí - 19:45
  • Velká Bíteš - 20:00
  • Brno - 20:30
  • Mikulov - 21:30

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Dětská postýlka 10 €/noc.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (17.30 hod.), Frýdek-Místek (17.50 hod.), Nový Jičín (18.10 hod.), Hranice (18.40 hod.), Olomouc (19.15 hod.), Prostějov (19.40 hod.), Vyškov (20.00 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období 23.1.2019 - 6.2.2019 (odjezd do Itálie) a 24.2.2019 - 22.3.2019 - poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 5 890 Kč

Co kromě lyží potřebujete na cestu do Dolomit? Dobrou náladu a chuť svištět po sjezdovkách!

Vydejte se vstříc parádní lyžovačce v italských Dolomitech. A že budete mít kde se vyřádit – ve střediscích Falcade, San Pellegrino i Alpe Lusia vás čeká celkem 100 km sjezdových tratí všech úrovní! Vezme vás sem CK České kormidlo, která se postará o ubytování v parádním 4* hotelu s polopenzí a wellness, skipas i dopravu. Co tedy zbývá? Jen vybrat, kdy vyrazíte. V nabídce je 31 termínů od prosince až do dubna. 

Lyžování v pohádkových Dolomitech

Středisko Falcade (Passo San Pellegrino – Alpe Lusia) v nadmořské výšce 1 200 m nabízí fascinující výhledy na vrcholky Marmolady, Pelma nebo Monte Civetty. Lyžovat můžete ve Falcade, San Pellegrino i Alpe Lusia – propojené jsou San Pellegrino a Falcade, do střediska Alpe Lusia jezdí skibus za poplatek cca 3 €/den.

Najdete tu celkem 100 km parádních sjezdovek. Zhruba 40 km spadá pod část Alpe Lusia a 60 km spadá pod Falcade/San Pellegrino. Nevynechejte slavnou 11km sjezdovku Innamorati (sjezdovku zamilovaných). Zkušení lyžaři se mohou těšit i na černou sjezdovku, která měří téměř 6 km, a snowboardisté budou potěšeni 3 snowparky. Středisko je ideální destinací pro rodiny s dětmi, pro které tu jsou lyžařské školy a další činnosti, jako jsou sáňkování a baby club. Areál má spojení s Moenou pomocí dobře fungující služby skibusů.

4* hotel s polopenzí a wellness

Ubytováni budete v hotelu Arnica, který se nachází cca 1500 m od centra městečka Falcade, kde najdete restaurace, bary a obchůdky. Ski areál je vzdálen cca 2,8 km od hotelu a dopraví vás tam hotelový skibus. Hotel je vybaven restaurací, barem, Wi-Fi připojením ve společných prostorách a parkovištěm.

Po lyžování můžete navštívit hotelové wellness centrum se saunou (do wellness si vezměte vlastní ručníky z pokoje a vlastní pantofle), tureckými lázněmi, aromaterapeutickou sprchou, vířivkou a Kneippovým chodníkem. Do wellness centra s vámi mohou i děti starší 12 let. Solárium je za příplatek. V ceně máte navíc ještě jeden drink sangria – apres ski

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, topením, SAT/TV, trezorem a minibarem. Některé pokoje mají balkon/terasu. Stravovat se budete formou polopenze – k snídani si vyberete ze slaného i sladkého bufetu, večeře budou servírované o 3 chodech se salátovým bufetem. Po domluvě s CK je možná vegetariánská a bezlepková strava. 

Check in a check out: v den příjezdu a odjezdu se můžete do/ze sportovního oblečení převléct v autobusu. 

Nástupní místa a informace k zavazadlům a místenkám

Další důležité informace a upozornění

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Ivana

Lokalita, hotel, skvely servis

Ivana

Lokalita, hotel, skvely servis

Anna

Úžasné středisko které nás nadchlo. Krásné a každý den upravené sjezdovky. Hotel čistý, útulný, polopenze výborná.
Takže středisko a hotel vřele doporučuji jen mi už jedině vlastní dopravou.

Jediné co nás velmi zklamalo byla autobusová doprava. Jeli jsme zrovna v týden kdy mrzlo. Jako nástupní místo jsme měli Brno. Na autobus se zpožděním jsme čekali hodinu v –13. A při následné cestě zpět domů, jsme zas pro změnu museli táhnou veškerá zavazadla z hotelu z kopce cca 600m k autobusu. Autobus nám za celou cestu domů nezastavil nikde, kde bychom si mohli koupit něco na jídlo. U hotelu nebyl obchod kde by jsme si zakoupili jídlo na zpáteční cestu. I když na to byli řidiči upozorněni nezastavili.

Destinace:

Hotel Arnica, Falcade

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Hotel Arnica, Falcade
Zobrazit na mapě
Pořádá

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (6 661 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jakub

Budapešť. Nádherné město. Krásná zoologická. Ubytování hezké, čisté a výborná snídaně.

S Českým kofnidlem jsme už víckrát cestovali a vše bylo naprosto perfektní, při tomto zájezdě, tomu ale tak nebylo a tak zvažuji jestli další zájezd s touto cestovkou někam pojedeme.
Špatně zorganizovaný program. Po příjezdu do Budapešti jsme jako prvně šli na trhy a nemohli jsme si pak dát nakoupené věci do autobusu, takže jsme ani ve finále nic moc nenakoupily.
Druhý den co nám paní průvodkyně řekla, že si můžeme nakoupit byla neděle, tak bylo samozřejmě zavřeno..
Co mne fakt nejvíce naštvalo a mrzelo bylo jednání pana řidiče, kterého jsme před zpáteční cestou slušně požádali, aby nám zastavil na kraji Prahy u benzinky kde si vystoupíme (otázka 20ti vteřin zdržení) nám bylo odpovězeno, že není taxík. Přitom žádná cestovka s tímto nemá problém.(procestovali jsme skoro celou Evropu, takže mluvím že zkušenosti)
Pán řidič, nám sice zastavil, ale tyto řeči si mohl odpustit, dělá tím špatnou vizitku CK.

Dnes
Kosmasovi

Zájezd do Budapešti předčil naše očekávání!!
Vše bylo úžasné, počínaje báječnou průvodkyní, přes krásné památky až po skvělé ubytování.
Rozhodně doporučujeme!!!

Včera
Svoboda

Vše bylo v pořádku.

Není nic k popsání.

11. 10. 2018
Anonym

Nelíbilo se nám, že ostatní účastníci nebyli schopni dodržovat předem domluvené srazy a respektovat to, že jejich nedochvilnost odnáší ostatní. Např. ve Veroni jsme jenom bezcílně „pročekali“ cca 2 hod a tim pádem jsme nebyli schopni dodržet domluveno trasu, aniž bych o obětovali samostatný rozchod. Také si myslím, že odjezd zpět do ČR byl zbytečně brzo.

11. 10. 2018
Inka
11. 10. 2018
Magdalena

Zájezd splnil naše očekávání, paní průvodkyně byla výborná, skutečně jsme toho hodně viděli a zvládli. Ubytování hezké. Řidiči jeli skvěle.

10. 10. 2018
Renata

Všechno.

10. 10. 2018
Anonym

Zajímavý program zájezdu, pohodlný hotel, příjemná průvodkyně.

Počasí v Salzburgu nebylo nejlepší.

10. 10. 2018
Anonym

Úžasný průvodce, skvělí a milí řidiči. Nádherná místa k poznávání..

Málo místa na nohy v autobuse. Na tak dlouhou cestu by se hodile více pohodlí

10. 10. 2018
Kamila

nový autobus
skvěle zorganizovaný výlet
dostatek času na osobní volno
úprava programu – návštěva akvária, které nebylo plánované
průvodce Honza = nejlepší průvodce, kterého jsem kdy potkala

10. 10. 2018
Valeria

Byla jsem velmi spokojená s domluvou v CK, průvodce vynikající, doporučuji

nemám žádné výhrady

9. 10. 2018
Jiří

Dobrá organizace, skvělý pan průvodce a dobry program

9. 10. 2018
Jaroslava

Líbilo se nám s vnukem zcela vše, vynikající pan Milda, průvodce, věděl snad vše, tak vyprávěl o všem, což bylo pro nás velice zajímavé, má ohromné vědomosti, takže za nás super, páni řidiči Aleš a Franta, oba strašně příjemní, takto by zájezdy měli vypadat, ubytování zcela super, takže velká spokojenost za vše a děkujeme.

Nic takového nebylo.

9. 10. 2018
Lucie

Všechna navštívená místa předčila má očekávání, průvodkyně byla velice milá, ubytování pěkné, příjemné a v klidné lokalitě

Chtělo by to více času, viděli jsme vše co jsme chtěli, ale na nějaké zdržení nebyl vůbec čas

9. 10. 2018
Nikola

Výborná organizace, skvělý výlet a pan průvodce.

9. 10. 2018
Pavel

Dobrá lokalita, pláž, kde bylo dost místa i ve stínu, široká nabídka jídla.

Postarší vybavení apartmánu.
Točené pivo :-).

8. 10. 2018
Martina
5. 10. 2018
Gabriela

výborná dostupnost, poloha na břehu jezera Lago di Garda, ubytování nedaleko od centra městečka Peschiera s možností aktivit, poblíž benzina, supermarket, v místě krásná zahrada s bazénem, bar, wifi free, čistota pokojů, bohaté snídaně a 4 chodové večeře s možností výběru, od ubytování nedaleko pěkné cíle pro výlety, Sirmione, botanická zahrada, Monte Baldo aj. Prostředí přátelské pro děti i domácí mazlíčky :-). Doporučujeme!

ubytování nedisponuje platebním terminálem, přijímá pouze hotovost euro

4. 10. 2018
Pavel
3. 10. 2018
Jitka

Prostředí, náplň poznávacího zájezdu a ubytování.

2. 10. 2018