Lyžování v Marilleva/Folgarida: doprava, polopenze, skipas i bazén v hotelu

20 zákazníků
Hotel přímo na sjezdovce s bazénem v ceně
Hotel přímo na sjezdovce s bazénem v ceně
Skipas na 3 dny pro oblast Marilleva/Folgarida
Skipas na 3 dny pro oblast Marilleva/Folgarida
Restaurace a bary jsou ve vzdálenosti cca 500 m
Restaurace a bary jsou ve vzdálenosti cca 500 m
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období 25. 1. – 30. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sole Alto ***
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: menu o 3 chodech se salátovým bufetem, k dispozici voda a domácí víno
  • Skipas na 3 dny pro oblast Folgarida/Marilleva
  • Vnitřní vyhřívaný bazén
    • nutná koupací čepice
  • Povlečení a ručníky
  • Wi-Fi připojení ve společných prostorech
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9:30, do této doby je nutné uvolnit pokoj. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 

Dítě cestuje za cenu voucheru.

  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Do bazénu je nutná koupací čepice, můžete ji koupit na recepci za 5 €.
  • Příplatek za svozové nástupní místo: 400 Kč/osoba
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 22. 3. 2019 - poslední odjezd do Itálie.
  • V hotelu lze objednat i vegetariánské stravování, veganské však nikoliv.
    • Možná bezlepková polopenze - CK musí být předem informována.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Vyberte z 30 termínů
Pá 25. 1. – Út 29. 1. 2019
Pá 25. 1. – Út 29. 1. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Ne 27. 1. – Čt 31. 1. 2019 5 890 Kč 5 990 Kč Út 29. 1. – So 2. 2. 2019 5 890 Kč 5 990 Kč So 2. 2. – St 6. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Po 4. 2. – Pá 8. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč St 6. 2. – Ne 10. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Pá 8. 2. – Út 12. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Ne 10. 2. – Čt 14. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Út 12. 2. – So 16. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Čt 14. 2. – Po 18. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč So 16. 2. – St 20. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Po 18. 2. – Pá 22. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč St 20. 2. – Ne 24. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Pá 22. 2. – Út 26. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Ne 24. 2. – Čt 28. 2. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Út 26. 2. – So 2. 3. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Čt 28. 2. – Po 4. 3. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč So 2. 3. – St 6. 3. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Po 4. 3. – Pá 8. 3. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč St 6. 3. – Ne 10. 3. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Pá 8. 3. – Út 12. 3. 2019 6 090 Kč 6 190 Kč Ne 10. 3. – Čt 14. 3. 2019 5 590 Kč 5 690 Kč Út 12. 3. – So 16. 3. 2019 5 590 Kč 5 690 Kč Čt 14. 3. – Po 18. 3. 2019 5 590 Kč 5 690 Kč So 16. 3. – St 20. 3. 2019 5 590 Kč 5 690 Kč Po 18. 3. – Pá 22. 3. 2019 5 590 Kč 5 690 Kč St 20. 3. – Ne 24. 3. 2019 5 590 Kč 5 690 Kč Pá 22. 3. – Út 26. 3. 2019 5 590 Kč 5 690 Kč Ne 24. 3. – Čt 28. 3. 2019 5 090 Kč 5 190 Kč Út 26. 3. – So 30. 3. 2019 5 090 Kč 5 190 Kč
Koupit za 6 090 Kč
od 5 090 Kč

Jaká je pravá Itálie? Ta zasněžená!

Vyrazte s CK České kormidlo do italského lyžařského střediska Marilleva/Fol­garida – užívat si budete slunečné dny a spoustu sněhu, který díky moderním zasněžovacím technologiím pokrývá až 95 % sjezdovek. Vyzkoušet můžete novinku, kterou je černá sjezdovka Little Grizzly a rozšířená a upravená sjezdovka Malghette.

Naleznete tu i 2 snowparky, pro snowboardisty je ideální U-rampa na Malga Panciana. Rodiny s dětmi si zase užijí návštěvu nového Family parku ve Folgaridě.

Hotel Sole Alto*** přímo na sjezdovce s bazénem

Hotel je umístěn přímo u sjezdovky v lokalitě Marilleva 1400 a je dostupný autem i lanovkou z lokality Marilleva 900. Všechny hlavní lanovky střediska jsou vzdálené asi 300 m a snadno se k nim dostanete i na lyžích. Restaurace a bary jsou ve vzdálenosti cca 500 m.

V hotelu je recepce s trezorem, restaurace, společenská místnost s televizí, minimarket, lyžárna, diskotéka a také vnitřní vyhřívaný bazén, do kterého máte vstup zdarma (nutná koupací čepice, kterou je možné zakoupit na recepci za 5 €) a za poplatek můžete využít i solárium. Ve společných prostorech se také zdarma připojíte k Wi-Fi. 

Dvoulůžkové pokoje a polopenze

Bydlet budete ve dvoulůžkových pokojích (18 m2) s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem a satelitní TV. V ceně máte také polopenzi – snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech se salátovým bufetem. K večeři budete mít k dispozici vodu a domácí víno. Vegetariánské či bezlepkové stravování je možné si v hotelu objednat, je ale potřeba předem informovat CK. 

Garance sněhu: pokud bude ve středisku Marilleva/Folgarida otevřeno méně, než 40 % z celkového počtu sjezdovek, mají klienti k dispozici také sjezdovky ve střediscích Madonna di Campiglio a Pinzolo.

Důležité informace:

Dopravní a obecné informace

Místa a orientační časy odjezdů:

  • Základní trasa: Brno (18.00 hod.), Velká Bíteš (18.30 hod.), Velké Meziříčí (18.45 hod.), Jihlava (19.15 hod.), Humpolec (19.30 hod.), Praha (21.00 hod.), Beroun (21.40 hod.), Plzeň (22.30 hod.), Rozvadov (23.20 hod.)
  • Svozové trasy s příplatkem 400 Kč/osoba
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
  • Nástupní místa:

  • Důležitá upozornění:

  • Check In/Check Out:

  • Místenky do autobusu:

  • Informace k zavazadlům:

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Dana

Za danou cenu, velmi dobra kvalita. Příjemný hotel, skvělý ski areal.

Dana

Za danou cenu, velmi dobra kvalita. Příjemný hotel, skvělý ski areal.

Martina

Vyborna lyzovacka, velmi mily personal hotelu, skvele jidlo.

Poprve se mi stalo, ze pri tak dlouhe ceste nebyla moznost zakoupit si v autobuse kavu ci jine napoje.

Destinace:

Hotel Sole Alto

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Hotel Sole Alto
Zobrazit na mapě
Pořádá

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (6 661 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jakub

Budapešť. Nádherné město. Krásná zoologická. Ubytování hezké, čisté a výborná snídaně.

S Českým kofnidlem jsme už víckrát cestovali a vše bylo naprosto perfektní, při tomto zájezdě, tomu ale tak nebylo a tak zvažuji jestli další zájezd s touto cestovkou někam pojedeme.
Špatně zorganizovaný program. Po příjezdu do Budapešti jsme jako prvně šli na trhy a nemohli jsme si pak dát nakoupené věci do autobusu, takže jsme ani ve finále nic moc nenakoupily.
Druhý den co nám paní průvodkyně řekla, že si můžeme nakoupit byla neděle, tak bylo samozřejmě zavřeno..
Co mne fakt nejvíce naštvalo a mrzelo bylo jednání pana řidiče, kterého jsme před zpáteční cestou slušně požádali, aby nám zastavil na kraji Prahy u benzinky kde si vystoupíme (otázka 20ti vteřin zdržení) nám bylo odpovězeno, že není taxík. Přitom žádná cestovka s tímto nemá problém.(procestovali jsme skoro celou Evropu, takže mluvím že zkušenosti)
Pán řidič, nám sice zastavil, ale tyto řeči si mohl odpustit, dělá tím špatnou vizitku CK.

Dnes
Kosmasovi

Zájezd do Budapešti předčil naše očekávání!!
Vše bylo úžasné, počínaje báječnou průvodkyní, přes krásné památky až po skvělé ubytování.
Rozhodně doporučujeme!!!

Včera
Svoboda

Vše bylo v pořádku.

Není nic k popsání.

11. 10. 2018
Anonym

Nelíbilo se nám, že ostatní účastníci nebyli schopni dodržovat předem domluvené srazy a respektovat to, že jejich nedochvilnost odnáší ostatní. Např. ve Veroni jsme jenom bezcílně „pročekali“ cca 2 hod a tim pádem jsme nebyli schopni dodržet domluveno trasu, aniž bych o obětovali samostatný rozchod. Také si myslím, že odjezd zpět do ČR byl zbytečně brzo.

11. 10. 2018
Inka
11. 10. 2018
Magdalena

Zájezd splnil naše očekávání, paní průvodkyně byla výborná, skutečně jsme toho hodně viděli a zvládli. Ubytování hezké. Řidiči jeli skvěle.

10. 10. 2018
Renata

Všechno.

10. 10. 2018
Anonym

Zajímavý program zájezdu, pohodlný hotel, příjemná průvodkyně.

Počasí v Salzburgu nebylo nejlepší.

10. 10. 2018
Anonym

Úžasný průvodce, skvělí a milí řidiči. Nádherná místa k poznávání..

Málo místa na nohy v autobuse. Na tak dlouhou cestu by se hodile více pohodlí

10. 10. 2018
Kamila

nový autobus
skvěle zorganizovaný výlet
dostatek času na osobní volno
úprava programu – návštěva akvária, které nebylo plánované
průvodce Honza = nejlepší průvodce, kterého jsem kdy potkala

10. 10. 2018
Valeria

Byla jsem velmi spokojená s domluvou v CK, průvodce vynikající, doporučuji

nemám žádné výhrady

9. 10. 2018
Jiří

Dobrá organizace, skvělý pan průvodce a dobry program

9. 10. 2018
Jaroslava

Líbilo se nám s vnukem zcela vše, vynikající pan Milda, průvodce, věděl snad vše, tak vyprávěl o všem, což bylo pro nás velice zajímavé, má ohromné vědomosti, takže za nás super, páni řidiči Aleš a Franta, oba strašně příjemní, takto by zájezdy měli vypadat, ubytování zcela super, takže velká spokojenost za vše a děkujeme.

Nic takového nebylo.

9. 10. 2018
Lucie

Všechna navštívená místa předčila má očekávání, průvodkyně byla velice milá, ubytování pěkné, příjemné a v klidné lokalitě

Chtělo by to více času, viděli jsme vše co jsme chtěli, ale na nějaké zdržení nebyl vůbec čas

9. 10. 2018
Nikola

Výborná organizace, skvělý výlet a pan průvodce.

9. 10. 2018
Pavel

Dobrá lokalita, pláž, kde bylo dost místa i ve stínu, široká nabídka jídla.

Postarší vybavení apartmánu.
Točené pivo :-).

8. 10. 2018
Martina
5. 10. 2018
Gabriela

výborná dostupnost, poloha na břehu jezera Lago di Garda, ubytování nedaleko od centra městečka Peschiera s možností aktivit, poblíž benzina, supermarket, v místě krásná zahrada s bazénem, bar, wifi free, čistota pokojů, bohaté snídaně a 4 chodové večeře s možností výběru, od ubytování nedaleko pěkné cíle pro výlety, Sirmione, botanická zahrada, Monte Baldo aj. Prostředí přátelské pro děti i domácí mazlíčky :-). Doporučujeme!

ubytování nedisponuje platebním terminálem, přijímá pouze hotovost euro

4. 10. 2018
Pavel
3. 10. 2018
Jitka

Prostředí, náplň poznávacího zájezdu a ubytování.

2. 10. 2018