Rezervace: Termín si rezervujte co nejdříve po zakoupení voucheru na e-mailu recepce@zamek-krtiny.cz či na telefonu +420 724 946 162 a uveďte kód voucheru.
Recepce je k dispozici do 20 hodin, pozdější příjezdy je třeba domluvit individuálně.
Otevírací doba zámecké restaurace je od 10 do 22 hodin, večeře se podávají od 18 do 20 hodin.
Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.
Na Zámku Křtiny vás nebudou kropit vodou, ani o vás rozbíjet láhev šampaňského. Přesto se budete cítit jako znovuzrození, až přijmete víru v intenzivní odpočinek.
Dopřejte si pohádkový pobyt na barokním zámku Křtiny, který leží v srdci Moravského krasu. Čeká vás tu nejen romantické ubytování a vynikající jídlo, ale také okolí protkané řadou turistických a kulturně-historických atrakcí.
O tom, že vám tu bude blaze, svědčí i vítězství hotelu Zámek Křtiny v soutěži Czech Hotel Awards 2017 v kategorii congress hotelů Jihomoravského kraje.
Komfortní ubytování a restaurace s vlastní zvěřinou
Ubytováni budete v komfortním zámeckém pokoji s moderním vybavením, vlastním sociálním zařízením a LCD televizí. Díky vysokým stropům a velkým oknům jsou všechny pokoje vzdušné a příjemné.Na porci skvělých gastronomických zážitků se těšte do zámecké restaurace, která je vyhlášená chutnou českou i moderní gastronomií a zejména zvěřinovými specialitami.
Na těch si můžete pochutnat celoročně, neboť kuchyně je zásobovaná přímo z vlastních honiteb v blízkém okolí.
Do jeskyní i za kulturou
V rámci balíčku můžete navštívit unikátní jeskyni Výpustek nebo interaktivní Dům přírody ve Skalním mlýně. Nezapomeňte ale také navštívit ostatní unikátní jeskyně Moravského krasu – Punkevní jeskyni, propast Macocha, jeskyni Balcarku, Kateřinskou jeskyni či Sloupsko-šošůvské jeskyně.Zajímavé akce jako koncerty a výstavy se pak po celý rok konají přímo na zámku Křtiny. Hned vedle něj stojí unikátní poutní chrám Křtiny, který je veřejnosti přístupný celoročně. Slouží nejen významným církevním akcím a nevšedním duchovním aktivitám, ale také milovníkům hudby, architektury a historie.
Vyžití ve Křtinách a okolí je však mnohem bohatší a z pestré nabídky si jistě vybere každý, ať už se sem vydáte v páru, nebo s celou rodinou. Můžete tu sportovat, relaxovat, objevovat památky a s dětmi zamířit třeba do Pohádkového království šnečka Krasíka.
Tipy, co dělat
Punkevní jeskyně
Punkevní jeskyně byly postupně objevovány v letech 1909–1933, návštěvníci procházejí mohutnými dómy a chodbami s krápníkovou výzdobou na dno propasti Macocha. Další oblíbenou částí trasy je projížďka na motorových člunech po podzemní říčce Punkvě.
Největší propast tohoto typu ve střední Evropě, jejíž dno je nedílnou součástí prohlídky veřejnosti přístupných Punkevních jeskyní. Vlastní propast můžete pozorovat ze dvou vyhlídkových můstků – Horního ve výšce 138 m nade dnem a Dolního ve výšce cca 90 m nade dnem.
Největší zpřístupněné jeskyně v ČR tvoří rozsáhlý komplex dómů, chodeb a obrovských podzemních propastí, které spojují dvě podzemní patra s výškovým rozdílem 60 m. Jeskyně jsou významným nalezištěm koster, ohromí vás bohatou krápníkovou výzdobou i akustikou. V zimě jsou prohlídky možné po rezervaci.
Do jeskyně se dá dostat autem nebo pěšky. Jako jedna z mála je přístupná i v zimě. Její pohnutá historie zahrnuje i obsazení německou armádou za války, kdy se zde vyráběly letecké motory. Dnes správní budova nabízí poutavou expozici Jeskyně a lidé
Jedná se původně o výtokovou jeskyni s délkou 950 m. Upoutá krásou a velikými dómy, k nejznámější krápníkové výzdobě patří Bambusový lesík. Hlavní dóm je největším zpřístupněným podzemním prostorem v Česku, má rozměry 97 × 44 × 20 m a vynikající akustiku.
Podzemní bludiště chodeb, puklin a dómů je vytvořeno ve dvou patrech. Vstupní portál je významnou archeologickou lokalitou. Byly zde nalezeny kosti zvířat, kamenné a kostěné nástroje i ohniště lidí starší doby kamenné. Vyniká bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou.
Nejvýznamnější památkou a dominantou města je renesanční zámek. Navštívit tu můžete i muzeum, které se specializuje na dějiny železářství od pravěku po současnost. Za pozornost stojí i dřevěný kostelík v centru městské zástavby.
V Líšni najdete v bývalé nádražní budově zajímavou sbírku tramvajových vozidel z Brna i dalších měst bývalého Československa. Před depozitářem stojí na volném prostranství stíhačky.
Funkcionalistický skvost patřící do UNESCO navrhl pro své přátele architektLudwig Mies van der Rohe. Vila je k vidění ve své původní podobě v době jejího dokončení v roce 1930 a je vybavena původním mobiliářem. Vstupenky kupujte on-line minimálně s 2měsíčním předstihem.
Legendárního brněnského draka, ve skutečnosti krokodýla nilského, najdete viset pod klenbou průchodu Staré radnice. Jak a proč se do Brna dostal, koluje řada pověstí, možná jej do Brna přivezli křižáci, možná jej Brnu daroval turecký sultán.
Říká se, že Brno je postaveno na Brně. Důkazem může být městské podzemí – několik pater starých sklepů, vybetovovaných, zděných i vytesaných ve skále, spojovací chodby a chodbičky, tajemná zákoutí. Asi nejrozsáhlejší veřejnosti přístupný komplex sklepů a chodeb se nachází pod Zelným trhem a přilehlými domy.
Najdete ji pod kostelem Nalezení sv. Kříže, kde byli od pol. 17. století pochováváni členové kapucínského řádu. Vystavena jsou mumifikovaná těla mnichů i církevních osobností. Toto posvátné místo patří k velkým lákadlům starobylé části Brna.
Vystoupejte na Špilberk a projděte si kasematy, které byly obávaným vězením, kde pobýval věhlasný loupežník Babinský, ale i revolucionáři a političtí vězni. Po 103 schodech vystoupejte na rozhlednu a kochejte se výhledem na město. Sídlí zde i muzeum.
Brněnská přehrada leží na řece Svratce a nachází se na severozápadním okraji města. Je nejvýznamnější rekreační oblastí Brna, můžete se tu plavit na loďkách či posedět v některé z hospůdek.
Monumentální barokní zámek je jednou z nejnavštěvovanějších památek na Vyškovsku. Může se pochlubit působivou architekturou i zajímavými interiéry s krásnou štukovou a malířskou výzdobou, nejvýznamnější je Sál předků. Na zámku je expozice s napoleonskou tematikou a kounicovská obrazárna. Areál obklopuje velký zámecký park.
Jižním směrem od obce Prace a jihovýchodním směrem od města Šlapanice se nachází Mohyla míru. Ta je věnována památce padlých v bitvě tří císařů u Slavkova. Památník dosahuje výšky až 24 metrů. V jeho blízkosti je postaveno muzeum a v něm stála expoziceznázorňující průběh bitvy a tehdejší vojenskou techniku.
Kostnice Křtiny
Obdivovatelé církevního baroka si přijdou na své ve Křtinách. I podzemí nádherné barokní stavby od Jana Santiniho vždy lákalo – kostelu totiž musely ustoupit dva starší kostely. V roce 1991 se podařilo odhalit podzemní kryptu s pozůstatky mnichů.
Kostel Jména Panny Marie v Křtinách je významným poutním místem. Projektantem mohutné stavby křížového půdorysu s monumentální kupolí a věží byl významný český architekt Jan B. Santini. Pozoruhodný je také hlavní oltář a kazatelna vyrobená z červeného mramoru.
Propasťovitá jeskyně – nejdelší a také nejhlubší na Babické plošině. Její prostory byly vytvořeny atmosferickými vodami, které propast odvádí do podzemí. Významnou úlohu zde sehrála tektonická situace. Krápníková výzdoba se vyskytuje až ve spodní části.
Má 5 okruhů, délku asi 30 km a 27 zastávek, zabývá se historií zpracování a těžby rud v Moravském krasu. Město Blansko se pyšní historií zpracování železné rudy a výrobou umělecké litiny, v Olomučanech a v Rudici se od středověku až do 19. století železná ruda těžila.
Objekty Staré huti jsou pozůstatkem hutnického komplexu z 18. století. Podnik se zaměřoval na výrobu pro armádu, koncem 19. století byl uzavřen. V roce 1971 byla zahájena rekonstrukce areálu, po dokončení byla otevřena i expozice.
Jedná se o významnou archeologickou lokalitu. Byla osídlena lovci sobů na konci paleolitu, krátce i neandrtálci a dále sloužila za útočiště lidem téměř všech mladších pravěkých kultur. Známé jsou zde nalezené rytiny Souboj bizonů či Pasoucí se koně.
Menší vápencová obdoba Pravčické brány v Českém Švýcarsku. O vznik Četova mostu se postaral pradávný tok Bílé vody, která v tehdejší době žlebem protékala a v ostrohu vytvořila průtokovou jeskyni. Od paty skály až po horní hranu dosahuje výšky 18 m.
Asi 8 km dlouhé údolí pozvolna klesající od Sloupu ke Skalnímu mlýnu, kde se spojuje se Suchým žlebem. Údolí kaňonovitého typu je obklopeno strmými skalními bloky. Cesta je nenáročná a vhodná i pro cykloturisty. V údolí se nachází asi 450 jeskyní, např. jeskyně U Žida či Pod hradem.
Zajímavé zastavení nabízí větrný mlýn holandského typu, postavený v roce 1873. Je jediným dochovaným svého druhu ve střední Evropě a ještě ve třicátých letech 20. století se zde mlelo obilí. V letních měsících slouží jako penzion. Turistům je přístupný po předchozí domluvě.
V příjemném aquaparku můžete s rodinou strávit skvělé chvíle relaxace i aktivního odpočinku. Letní část má několik bazénů, skluzavky i divokou řeku a sportoviště, krytá část nabízí bazén, sauny, whirlpool, masáže, solarium i vodní rehabilitační zařízení.
Na kopci Podvrší stojí rozhledna, z jejíhož ochozu se vám naskytne pohled na celé území CHKO Moravský kras, od Helišovy skály po Hády, a ze vzdálenějších míst mimo jiné např. na chladicí věže elektrárny Dukovany ve vzdálenosti cca 52 km.
Nová Rasovna je ponorová jeskyně se vstupní 50 m hlubokou propasťovitou částí, která spojuje horní patra se zbytky krápníkové výzdoby se zajímavě modelovanými středními patry a dlouhými chodbami spodní úrovně.
Muzeum traktorů značky Zetor bylo v Líšni otevřeno v červnu 2013. Najdete zde exponáty od současných vyráběných modelů po nejstarší traktor Z25 z roku 1945 a se zbrojováckým znakem na masce. Většina traktorů je volně přístupná.
Zřícenina hradu stojí na strmém vápencovém ostrohu, který spadá téměř kolmo do údolí říčky Bílé vody. Pod zříceninou najdete menší skrytou jeskyni Hladomorna, která sloužila jako vězení a u jejíhož vchodu se nachází nejobtížnější horolezecká cesta v ČR.
V hlavní budově můžete navštívit za jedno vstupné více než 15 stálých expozic a několik tematických výstav. Mezi stálé expozice patří: Čas nad námi a kolem nás, Historická stereovize, Historická vozidla, Kabinet elektronové mikroskopie a další.
Barokní zámek francouzského typu s rozlehlým přírodně krajinářským parkem se nachází na návrší nad údolím řeky Svitavy. Během prohlídky uvidíte přepychově vybavené interiéry, obrazovou galerii rodu Salmů, rozsáhlou empírovou knihovnu a další unikátní místa.
Největší digitálně řízené kolejiště v ČR je situováno v 1. patře E-Pasáže na Josefské ulici 7 v Brně. K vidění jsou modely života ve městě – funkční lanovka, kouřící komín, zábavní park, vyhlídková věž, větrné elektrárny, kamerový vlak, 1500 figurek, 40 vlakových souprav, střídání dne a noci s hvězdičkami na nebi. Pro nejmenší děti jsou k dispozici dráhy s mašinkou Tomáš.
Unikátní zážitek v podzemí centra Brna. Můžete absolvovat buď krátký okruh v délce cca 600 m nebo trasu, která má přes jeden kilometr. Nahlédnete tak do útrob technických sítí, které jsou nedílnou součástí fungování města.
Je druhou největší i druhou nejstarší muzejní institucí v ČR. Založeno bylo v červenci roku 1817 císařským dekretem Františka I. a ve svých sbírkách uchovává přes 6 milionů předmětů.
Svou polohou a přírodním charakterem patří mezi nejcennější rekreační a oddechová místa v Brně, venkovní areál nabízí parádní výhled na město. Návštěvníky potěší několik moderních bazénů (50 m venkovní, 25 m a 15 m vnitřní), vířivky a parní komora v hale.
Vstupte do světa slavného architekta Dušana Jurkoviče a prohlédněte si jeho vilu postavenou na způsob anglického venkovského domu se stylovými interiéry.
Rozhledna, která dříve sloužila coby pozorovací věž pro armádní důstojníky, vám nabízí příjemný cíl letního výletu. Věž má celkovou výšku 12,5 m, vyhlídková plošina se nachází 9 m nad zemí. Rozhledna je volně přístupná veřejnosti o víkendech od 9 do 17 h.
Funkcionalistická vila podle návrhu Ernsta Wiesnera byla dokončena v roce 1929, jejím objednavatelem byl Alfred Stiassny, po němž získala svůj název. Otevřeno v době aktuálních výstav nebo na objednání.
Hřiště s 27 mistrovskými jamkami je rozděleno na tři samostatné části, které umožňují hrát celkem šest různých kombinací, z nichž jsou v praxi užívány tři.
Zdejší bohatá krápníková výzdoba byla silně poškozena těžbou i novodobými technickými úpravami. Dnes se jedná o několik set metrů dlouhý systém uměle ražených chodeb, střídajících se s přírodními zkrasovělými partiemi s částečně dochovalou krápníkovou výzdobou.
Milovníci piva i všichni další zvídaví turisté mohou zavítat do pivovaru Černá Hora a podívat se, jak se vaří místní pivo. Najdete tu i pamětní desku P. Bezruče, který byl znám jako vášnivý turista a ve volném čase podnikal se svou chasou zvanou Noha řadu výletů.
Stezka Modré hory vám v sedle kola nebo formou pěších procházek předvede krásy vinorodé Moravy. 31 km perfektně vyznačené trasy tvoří cyklisticky pestrý okruh pro rodiny i pro náročnější cyklisty. Pojedete krajinou s nádhernými výhledy do okolí i kolem míst opatřených rozhlednami (Bořetice, Velké Pavlovice).
U polní cesty nedaleko křižovatky Prace-Křenovice a Blažovice-Zbýšov se nachází pomník Tří císařů. "V den bitvy 2. prosince 1805 prošli těmito místy v různých hodinách francouzský císař Napoleon I., ruský car Alexandr I. a rakouský císař František I. Krvavé střetnutí jejich armád je známé jako bitva u Slavkova či bitva tří císařů.
K dispozici je bazén 50×20 m, relaxační bazén a dětský bazén 12×8 m, rozlehlé travnaté plochy pro slunění, různá hřiště pro plážové sporty, půjčovna sportovního vybavení, šatny a občerstvení s celodenním provozem.
Krásné 18jamkové hřiště je značně členité a nabízí zázemí je na velmi vysoké úrovni. U odpaliště menší restaurace a u 1. jamky klubovna a velká restaurace.
Toto území stojí za návštěvu díky bizarním skalním útvarům. Jeho jméno pochází od podobnosti jedné ze skal s hlavou na dlouhém krku, k níž se váže řada pověstí. Hlava je vysoká kolem 2,5 m a vznikla postupnou erozí.
Pojďte si zaplavat. Součástí krytého aquaparku je plavecký 25metrový bazén, dětský bazén s vodním hřibem, rekreační bazén s vodními tryskami, hřibem a divokou řekou, vířivka, tobogán o délce 90 m a venkovní bazén na nekryté střešní terase. Na terase se můžete v teplém počasí také slunit na lehátkách. Aquapark dále nabízí saunu, parní místnost, posilovnu a masáže.
Aquapark Vyškov nabízí dva areály: letní, který je otevřen v červenci a v srpnu (pokud je příznivé počasí, tak i v červnu a září) a krytý, který je v provozu celoročně. V areálech najdete kromě klasických bazénů i množství atrakcí pro celou rodinu – např. vířivou vanu, saunu, masážní lavici, divoký kanál, vodní chrliče, dva tobogány a bazének pro malé děti.
Návštěvníci si mohou prohlédnout expozice Muzea Vyškovska, které se zaměřují na historii města a regionu, zaniklý hrad Melice, lidovou keramiku, národopis a přírodu Vyškovska.
Dinopark spojený se ZOO a cestou ekologickým vláčkem je výborným turistickým cílem pro rodiny s dětmi. ZOO Park je zaměřen především na chov primitivních a exotických druhů domácích a hospodářských zvířat z celého světa. Spatříte mj. modely dinosaurů (statické i robotické) ve skutečných velikostech.
Úzkorozchodnou zahradní železnici o rozchodu kolejnic 600 mm uvidíte v městyse Drásov mezi městy Kuřim a Tišnov. Úzkokolejka se nachází na zahradě rodinného domu, kam vás zavede místní značení. Již při vstupu na vás dýchne atmosféra prvorepublikové železnice, a to odvybavení nástupiště až po kartonové jízdenky, které zakoupíte u pokladny.
Nejstarší a největší arboretum Školního lesního podniku MZLU bylo založeno r. 1928 na 23 ha na loukách a lesních svazích kolem potoka Zemanův žleb. Prochází jím naučná stezka Domácí dřeviny, zároveň je prostor dokreslen dřevěnými sochami.
Geologická expozice pod širým nebem, kam byly svezeny vzorky hornin nacházejících se na území Moravského krasu. Prohlídková trasa je vyznačena chodníkem z plochých kamenů, jednotlivé i několikatunové exponáty jsou opatřeny informačními tabulkami.
Severně od Adamova se nachází oslí farma. Kromě oslů jsou zde nyní chovány i ovce. Při cyklovyjížďce směrem od Kateřinského mostu (mezi Blanskem a Šebrovem) a u Adamova se nachází oslí farma, kde můžete vidět i ovce. K farmě vás dovede také zelená turistická značka z Adamova na Nový hrad.
Při svých toulkách po Moravském krasu se nezapomeňte zastavit v obci Senetářov, kde se v domě s doškovou střechou nachází velice zajímavá expozice výroby knoflíků z perletí a tradičního bydlení. Naproti domku stojí kostel sv. Josefa.
Zbytky menšího hradu Olomučany, známější pod názvem Čertův hrádek. Hrad měl být údajným sídlem loupeživého rytíře s přezdívkou Suchý Čert a byl na přelomu 14. a 15. století postrachem širokého okolí. Z původní stavby se dochovaly zdi obytného paláce a příkop.
Amatérská jeskyně je největší a nejdelší jeskynní systém v ČR, je zpřístupněna jen mimořádně. Společně s dalšími navazujícími jeskyněmi (Nová Rasovna, Piková dáma, Spirálka, 13 C, Punkevní, Sloupsko-šošůvské jeskyně), tvoří jediný celek o délce přes 35 km.
Asi 800 m od Dolního můstku propasti Macocha narazíte na vyhlídku Koňský spád, pojmenovanou po tragické události z 19. století, kdy se zde zřítil koňský povoz. Vyhlídka nabízí krásný pohled na údolí Pustý žleb, skrz které protéká říčka Punkva, tvořící zde divoký kaňon.
Nachází se v soukromé zahradě městské části Brno-Obřany. Jezdí se každou neděli (za příznivého počasí) od 11–18 hodin. Vstupné se neplatí, uhradíte jen příspěvek na energii, tj. dle uvážení.
Augustiniánský klášter a Bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně je považována za klenot gotické architektury na Moravě. Prohlédněte si ji a navštivte klášter cisterciaček, v němž je Mendelovo muzeum Masarykovy univerzity s expozicí zakladatele genetiky Gregora Johana Mendela (1822–84), jenž byl opatem kláštera.
Interaktivní expozice historie a řemesel Drahanské vrchoviny. V prostorách muzea je též samoobslužná kavárna a technicko-fyzikální herna pro velké i malé. Uvidíte tu holičskou oficínu z r. 1939, ševcovskou či truhlářskou dílnu a mnoho dalšího.
Rezervace: Termín si rezervujte co nejdříve po zakoupení voucheru na e-mailu recepce@zamek-krtiny.cz či na telefonu +420 724 946 162 a uveďte kód voucheru.
Recepce je k dispozici do 20 hodin, pozdější příjezdy je třeba domluvit individuálně.
Otevírací doba zámecké restaurace je od 10 do 22 hodin, večeře se podávají od 18 do 20 hodin.
Sčítání voucherů: Vouchery se dají sčítat.
Děti
Dětskou postýlku vám po domluvě zapůjčí za 100 Kč/noc
Děti do 2,9 let mají pobyt zdarma s rodiči na lůžku a bez stravy
Děti ve věku 3–17,9 let mají pobyt na přistýlce za 400 Kč/noc
Dětská porce jídla stojí 70 % z pultové ceny
Příplatky
V ceně není zahrnut rekreační a ubytovací poplatek ve výši 16 Kč/osoba/noc, který se hradí na místě
Osoby ve věku 18 let a starší platí za pobyt na přistýlce 400 Kč/se snídaní, 590 Kč/noc s polopenzí
Domácí mazlíčci s vámi mohou přijet po předchozí domluvě za 150 Kč/noc
Pobyt v apartmánu je za příplatek 210 Kč/noc (nutné domluvit již při rezervaci)
Storno podmínky
Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.
Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dnů.
*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.
Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.
Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč
Na odpočinkovém pobytu na zámku Křtiny jsme byli poprvé před 4 roky. Moc se nám tam líbilo. Když jsme letos chtěli udělat radost přátelům i nám, rozhodli jsme se pro pobyt na zámku opět. Počasí nám přálo, stihli jsme krásné vycházky po okolí. V zámecké restauraci nám chutnalo Snídaně pestré , večere dobré. Večeře, při které nám byla předložena panenka s pečeným bramborem a smetanovým špenátem ...............VYNIKAJÍCÍ.
Dobrý den, je mi líto, že jste se neobrátili na recepční, protože všechny pokoje jsou přizpůsobeny mobilně. Když je potřeba ubytovat osoby, které se neznají (konference) postele jsou od sebe, ale když je požadavek, jako manželská, personál vždy vyhoví. Nevadí, budeme se těšit, že se k nám zase vrátíte a máme co zlepšovat. Přeji krásný den Jana Šenková
Moc milá recepční☺výborná kuchyně číšník šikovnej, opravdu vše bez jediného mráčku, ubytování nádherné, jezdíme často, někde se něco najde, ale ve Křtinách není co vytknout, kdo tam máte chuť jet neváhejte. Výlety na několik míst Macocha, Blansko a mnoho dalších.😉😉😉
Usměvavý a ochotný personál, příjemná slečna recepční. Jídlo skvělé- zvěřinová svíčková a zvěřinový gulášek k večeři neměly chybu… Pokoje i celý hotel čistý, v klidné části. Okolí zámku pěkné, spousta míst k výletům( hrady, zámky, jeskyně).
Zatím nejlepší pobyt co jsme přes slevomat koupili. Čisté a útulné ubytování. Měli jsme smůlu na počasí, byla zima a pršelo, ale na zámku i v půlce září topili, takže jsme se vždy těšili na pokoj. Příjemný personál, recepční, servírky v restauraci, prostě na 1* Vřele všem doporučuji.