Pobyt v historickém centru Znojma: sklepní apartmán s privátním wellness a sektem

od 3 190 Kč
Koupit
Voucher do 31. 10. 2024

Přehled nabídky
Voucher do 31. 10. 2024

Zbrusu nově zařízený sklep jen pro vás dva
Neomezené využití sauny
U městského parku, blízko kostela sv. Mikuláše
2 osoby • 2 až 8 dní (1 až 7 nocí)
Zbrusu nově zařízený sklep jen pro vás dva
Neomezené využití sauny
U městského parku, blízko kostela sv. Mikuláše

Láska je jako brambory. Dělá jí dobře pobyt ve sklepě. Tedy v takovémto sklepě!

Sklep je perfektní schovka, kde by vás nikdo nehledal… A to je dobře, v tomhle sklepě totiž chcete být sami. Jen vy a vaše drahá polovička. Odpočívejte, lenošte, hřejte se v sauně i na relaxační odpočinkové lavici s infrapanely, natáhněte se na postel a šeptejte si zamilovaná slůvka, popíjejte sekt a pak se třeba vypravte nahoru do města – Znojmo je krásné a stojí za procházku.

Luxusní sklepní apartmán jen pro vás dva

Sklepní prostory jsou zrekonstruované tak, abyste se tu cítili po všech stránkách skvěle a aby si odpočinulo nejen vaše tělo, ale i hlava. Zařízené jsou na míru vyrobeným dřevěným nábytkem, je tu velká postel (180 × 200 cm), koupelna s vanou a sprchou, malá lednička i set na přípravu kávy a čaje. Nachystanou tu budete mít i lahev sektu.

Ve wellness zóně, která je součástí vašeho apartmánu a kterou můžete využívat bez omezení, klidně celou noc, je také sauna a relaxační odpočinková lavice s infrapanely. A až se nahřejete, udělejte si pohodlí v odpočinkové zóně s lehátkem, kde si nejeden návštěvník uvědomí, že mu vůbec nic nechybí. Mrkněte se na kompletní vybavení apartmánu.

Dobré vědět: Check-in je samoobslužný, takže se nemusíte nijak časově vázat a zdržovat na recepci – až dorazíte, račte rovnou do ráje.

Nahoru