Lyžování v Marilleva/Folgarida: autobus, 3denní skipas a 2 noci s polopenzí

4 zákazníci
už jen 13 ks
Dítě do 6,99 let za cenu dopravy

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Marilleva/Folgarida
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

Út 20. 3. – So 24. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 19. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 890 Kč 4 790 Kč
Ukončeno 4 890 Kč 4 790 Kč
Ukončeno

Termín

St 28. 2. – Ne 4. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 27. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 2. 3. – Út 6. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 1. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 4. 3. – Čt 8. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 2. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Út 6. 3. – So 10. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 5. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 8. 3. – Po 12. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 7. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

So 10. 3. – St 14. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 9. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Po 12. 3. – Pá 16. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 9. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

St 14. 3. – Ne 18. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 13. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 16. 3. – Út 20. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 15. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 18. 3. – Čt 22. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 16. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 22. 3. – Po 26. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 21. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

So 24. 3. – St 28. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Po 26. 3. – Pá 30. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

St 28. 3. – Ne 1. 4. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 27. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Někdo tráví zimu vleže, jiný vezme radši lyže.

Hola hola, parádní lyžovačka volá! Tentokrát si to s CK České kormidlo namíříte do alpského rodinného střediska Mari­lleva/Folgari­da, kam dorazíte autobusem a kde to rozjedete na lyžích i prknech. Vybaveni budete 3denním skipsem, takže jízd zvládnete, co hrdlo (a nohy) ráčí.

Dobrá zpráva pro rodiny: Tahle dovolená vás bude bavit! Až dvě děti do 6,9 let mají pobyt zdarma, platí pouze za dopravu (2490 Kč).

O středisku Ma­rilleva/Folga­rida

Středisko se nachází na severním svahu Val di Sole a nabízí spoustu slunečných dnů i sněhu až do jara. Používají tu moderní zasněžovací technologie, které pokrývají až 95 % sjezdovek. Milovníkům adrenalinu se bude líbit nová černá sjezdovka Little Grizzly, rozšířená a upravená je také sjezdovka Malghette.

Pro snowboarďáky jsou tu 2 snowparky a zejména špičková U-rampa na Malga Panciana, rodiny se mohou těšit na nový Family park ve Folgaridě.

Ubytování, polopenze, bazén a skibus zdarma

Na dvě noci je pro vás zajištěné ubytování v hotelu Sancamillo***, a protože v terénu jednomu pěkně vyhládne, dáte si tu snídaně i večeře. Dvou­lůžkové pokoje je možné rozšířit o 2 přistýlky (patrová postel), je tu telefon, televize, trezor a balkon a v koupelně bude připravený fén.

Hotel stojí jen pár minut od centra města Dimaro na krásném místě s panoramatickým výhledem. 2 km odtud je nová lanovka v Daolase, která vede přímo do střediska Marilleva/Fol­garida. K ní a zpět jezdí zdarma hotelový skibus (8 míst).

Po dni na svazích si můžete zdarma zarelaxovat a zaplavat v krytém bazénu (nutná je koupací čepice), pobavit se ve společenské místnosti nebo zajít na bar na sklenku.

Místa a orientační časy odjezdů

Check in / check out

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Destinace:

Marilleva/Folgarida

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
Příplatky
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (5 348 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

Velmi dobře zorganizovaný zájezd, nádherná příroda, Alpy. Plnohodnotné, až vyčerpávající informace delegáta.

Snídaně v neděli v 7:00. Je to brzo. Salzburg klidně snese prohlídku od 10:00 do 17:00.

Včera
Markéta

Výklad o městě vyčerpávající, trhy super, bylo ještě málo lidí, počasí vyšlo.

Snad je docela brzký odjezd, neviděli jsme osvětlený trh, ale nevadí, stačila by hodinka navíc

18. 5. 2018
Lucka

Vše na jedničku a nejlepší průvodce Honza!! Nejkrásnější je plavba po Dunaji, určitě využijte!

16. 5. 2018
Josef

Vše bylo perfektní, včetně výborného průvodce

14. 5. 2018
Blanka

Uzasne vypraveni a pruvodcovani od Honzy…hotel ok, snidane fajn…a vyslo krasne pocasi

14. 5. 2018
Iveta

Celý den byl krásně připravený, průvodkyně skvělá, vynikající zážitek, který bych doporučila přátelům

9. 5. 2018
Yuliia
9. 5. 2018
Zdeňka

Moc pěkný zájezd, pěkné ubytování, s dobrou snídaní… a hlavně skvělý průvodce Honza.

8. 5. 2018
Martina

úžasná průvodkyně Mirka, všem maximálně vyhověla, znala o Maďarsku snad vsechno

Cesta je z Prahy dlouha, Cca 7hodin, ale autobusy moderní, přežít se to dalo a byly dobře rozložené prestavky

7. 5. 2018
Markéta

Organizace byla bezchybná, viděli jsme maximum, co nám časové možnosti dovolily! A prúvodce je Honza bezkonkurenční☺️

7. 5. 2018
Karolína

Program a Budapešť je skvělá!

Dopravce Českého kormidla

6. 5. 2018
Michal

Vynikající pan průvodce Honza, měl vše výborně naplánováno, jeho znalosti jsou obdivuhodné, ve všem nám vyšel vstříc. Taky výborný pan řidič, který krom bezpečného řízení vždy rád uvařil kávu.
Ubytování čisté, snídaně bohatá. Doufáme, že s touto dvojkou ještě někdy pojedeme.

Nic nás nenapadá

6. 5. 2018
Iveta

Byli jsme na zájezdu vcera a moc se nam v Budapešti líbilo videli jsme toho spoustu zajímavého. Pani průvodkyně Mirka byla velice ochotna dokonce s nami hledala i nějakou trafiku protože tam sehnat cigarety tak je to za trest :-D a noční plavba po Dunaji parádní

Bylo blbe, ze jsme bohužel staly ráno v kolone v Maďarsku tak jsme o to vyjížděli pozdeji domu a uz byli vsichni unaveni a protivni, ale za to nikdo nemuze tuhle situaci neovlivni nikdo. Jinak bylo všechno super

6. 5. 2018
Jenda
5. 5. 2018
Libuše

Výborný a velmi erudovany průvodce p. Honza, jako vždy , perfektní, ochotni a vstricni řidiči, velmi pekne ubytování a snídaně, vřele doporučuji.

30. 4. 2018
Monika

Naprosto famozní zájezd, vše bylo nadprůměrné, nejlepší průvodce Honza, nádherně vypráví o historii. Všude nám vše ukázal, propašoval nás na loď před všemi cestujícími, takže jsme měli skvělá místa, nádherná vyjížďka. Krásné ubytování, skvělá snídaně. Druhý den jsme jeli dopoledne do Tropicalia, i když to nebylo v plánu na neděli, odpoledne na Náměstí Míru, skvělé, zrovna na byl Majáles. Někteří měli v plánu lázně. Vyšlo nám i nádherné počasí. Jedním slovem vřele DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30. 4. 2018
Andrea

Vynikající průvodce Honza. Zajímavým a vtipným způsobem dokáže podat historické informace. Krásné ubytování a velmi dobrá snídaně.

29. 4. 2018
Lenka

Výborný průvodce Honza, ubytování, program na 1*

29. 4. 2018
Denisa
26. 4. 2018
Karla

vše se vydařilo – úžasná lokalita, vynikající průvodce, letní počasí …

drancování v autobuse, ale bez toho to nejde

23. 4. 2018