Právě teď rozdáváme kredity! Pořiďte si dovolenou a získejte až 700 Kč na své nákupy!

Kolik dostanete:

Nákup nad 2500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč na cokoliv
Nákup nad 4500 Kč = kredity v hodnotě 700 Kč na cokoliv

Více o kreditové akci

Lyžování v Marilleva/Folgarida: autobus, 3denní skipas a 2 noci s polopenzí

4 zákazníci
už jen 13 ks
Dítě do 6,99 let za cenu dopravy

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

Út 20. 3. – So 24. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 19. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 890 Kč 4 790 Kč
Ukončeno 4 890 Kč 4 790 Kč
Ukončeno

Termín

St 28. 2. – Ne 4. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 27. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 2. 3. – Út 6. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 1. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 4. 3. – Čt 8. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 2. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Út 6. 3. – So 10. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 5. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 8. 3. – Po 12. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 7. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

So 10. 3. – St 14. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 9. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Po 12. 3. – Pá 16. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 9. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

St 14. 3. – Ne 18. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 13. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 16. 3. – Út 20. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 15. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 18. 3. – Čt 22. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 16. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 22. 3. – Po 26. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 21. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

So 24. 3. – St 28. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

Po 26. 3. – Pá 30. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

St 28. 3. – Ne 1. 4. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 27. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno

Někdo tráví zimu vleže, jiný vezme radši lyže.

Hola hola, parádní lyžovačka volá! Tentokrát si to s CK České kormidlo namíříte do alpského rodinného střediska Mari­lleva/Folgari­da, kam dorazíte autobusem a kde to rozjedete na lyžích i prknech. Vybaveni budete 3denním skipsem, takže jízd zvládnete, co hrdlo (a nohy) ráčí.

Dobrá zpráva pro rodiny: Tahle dovolená vás bude bavit! Až dvě děti do 6,9 let mají pobyt zdarma, platí pouze za dopravu (2490 Kč).

O středisku Ma­rilleva/Folga­rida

Středisko se nachází na severním svahu Val di Sole a nabízí spoustu slunečných dnů i sněhu až do jara. Používají tu moderní zasněžovací technologie, které pokrývají až 95 % sjezdovek. Milovníkům adrenalinu se bude líbit nová černá sjezdovka Little Grizzly, rozšířená a upravená je také sjezdovka Malghette.

Pro snowboarďáky jsou tu 2 snowparky a zejména špičková U-rampa na Malga Panciana, rodiny se mohou těšit na nový Family park ve Folgaridě.

Ubytování, polopenze, bazén a skibus zdarma

Na dvě noci je pro vás zajištěné ubytování v hotelu Sancamillo***, a protože v terénu jednomu pěkně vyhládne, dáte si tu snídaně i večeře. Dvou­lůžkové pokoje je možné rozšířit o 2 přistýlky (patrová postel), je tu telefon, televize, trezor a balkon a v koupelně bude připravený fén.

Hotel stojí jen pár minut od centra města Dimaro na krásném místě s panoramatickým výhledem. 2 km odtud je nová lanovka v Daolase, která vede přímo do střediska Marilleva/Fol­garida. K ní a zpět jezdí zdarma hotelový skibus (8 míst).

Po dni na svazích si můžete zdarma zarelaxovat a zaplavat v krytém bazénu (nutná je koupací čepice), pobavit se ve společenské místnosti nebo zajít na bar na sklenku.

Místa a orientační časy odjezdů

Check in / check out

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Destinace:

Marilleva/Folgarida

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–17:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Marilleva/Folgarida
Zobrazit na mapě
Pořádá

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (6 121 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Sruta

Domluva, ochota, jasné instrukce ohledně cesty.

Neseznámení ohledně přestupu do jiného autobusu.

Dnes
Leona

Lokalita byla velice pěkná a příjemná.

Počasí, které nevyšlo.

Dnes
Anonym

Vše bylo super, se zájezdu týče, řidiči, delegátka, jídlo.

Bohužel, absolutně nevyšlo počasí. Vlastně jsem dojela za deštěm, po které tu v Česku tolik toužíme :-(

Dnes
Jana

super, počasí vyšlo, příště určitě zase :-)

Dnes
Lindatumova

libilo se mi doba přestavek.

nelibilo se mi že sme seděli za panima ktere nam nedovolili si posunout sedadlo.

Dnes
Marie

Průvodce Honza byl fajn
Tropicarium bylo nádherné: žraloci, rejnoci, medůzy – na co si jen vzpomenete
Budapešť – krásné památky, fajn jídlo, místa určená pro schlazení

Cesta mi přišla hrozně dlouhá (ale to není vina cestovky)
Bohužel bylo vedro na padnutí

Dnes
Martin

Bylo to super, uzil sem si to naplno

mohlo byt lepsi pocasi

Dnes
Dagmar

Priroda je tam krasna.

Cesta tam vice zastavek, na hranicich cekani na kontrolu cca hodina, zpet pouze jedna zastavka v Zagrebu, kde jsme za kratkou dobu stihli najit namesti, dat jednu zmrzlinu a navstevu WC a jit zpet k busu. Pak pouze jedna zastavka na Slovensku. Jinak u Plitvickych jezer – mraky lidi, desne fronty na vsechno, casti prohlidek jsme sli husim pochodem po lavkach a byli jsme radi ze jsme stihli neco u toho vubec prohlednout, protoze do vas vrazelo spousta lidi v protismeru. Chodili jsme jen pesky, na lod byla fronta tak na hodinu az dve, podle stanoviste.

Včera
Pavlína

Skvělí řidiči Lukáš a Vojta :-), ochotní, během cesty dělali co 3 hodiny přestávky, kafe, pivo a nealko se dalo koupit v buse.

Některým cestujícím nedošlo, že projíždíme státy, kde mají jinou měnu než koruny nebo kuny a pak neměli forinty nebo eura na toalety ( na některých benzinkách se platilo)-bylo by dobré na to upozornit…

Včera
SIMONA

Nám se líbilo asi nejvíce moře, čisté průzračné nádherné. Krásná lokalita, Cesta Busem v pořádku, méně místa ale s tím člověk musí počítat, prostě není to na ležení. Ale na sezení.. Řidiči vynikající.. Určitě pojedu znovu

Včera
Marie

Vše v pořádku, krásné místo, průzračná voda, oblázkovo – písčitá pláž, bohužel nám moc nevyšlo počasí, ale i tak bylo krásně! Skvělý řídíči. Doporučuji!

15. 8. 2018
Marie

Vše v pořádku, krásné místo, průzračná voda, oblázkovo – písčitá pláž, bohužel nám moc nevyšlo počasí, ale i tak bylo krásně! Skvělý řídíči. Doporučuji!

15. 8. 2018
Tomáš

Vše proběhlo na 1*, doprava bez problémů, paní delegátka Helena nám vše ukázala a oběd byl vynikající.

13. 8. 2018
Eliška

Celková ZOO byla skvělá, celá se nám moc líbila.

Doprava byla velmi špatná. Az při cestě zpět jsme se dozvěděli změny, které nebyly předem nikde uvedeny, část cesty jsme jeli linkovym autobusem.

12. 8. 2018
Lenka

všechno

o ničem nevím

12. 8. 2018
Eva

Odjezd autobusu přesně na čas, zastávky na místech s toaletami zdarma, možnost v nejnutnějším případě využít wc v autobuse, cesta rychle utekla, bez žádného zdržení, krásné místo, krásné počasí, klidné moře, super organizace ze strany CK.

12. 8. 2018
Jana

Koupani a pečovani Aleše a Martina o nás. Super.

11. 8. 2018
Anonym

pěkné místo, pohodlný autobus

11. 8. 2018
Alca

Vše bylo perfektní. Doprava autobusem, řidiči i delegátka která nás čekala Crikvenici.

11. 8. 2018
Jana

Cesta v pořádku. Koupani , prostředí super.

Při cestě zpět , nás pan řidič neupozornil na vystupování. Usnuli jsme, a málem přijeli , a pokračovali dál.

11. 8. 2018