Levandulová Provence, středověký Avignon, Marseille a ostrov If včetně ubytování

96 zákazníků
už jen 4 ks
Termín přes státní svátky: 4.7.–8.7.2018

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
96× koupeno
už jen 4 ks
Termín přes státní svátky: 4.7.–8.7.2018
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

St 4. 7. – Ne 8. 7. 2018

V ceně balíčku

Levandulová Provence, římské památky a Marseille s ostrovem If 

 • autobusová doprava
 • průvodce CK po celou dobu zájezdu
 • 2× nocleh ve dvou- nebo třílůžkových pokojích v hotelu Premiere Classe**
 • pojištění CK proti úpadku

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - ulice Na Florenci - 16:30
 • Beroun - čerpací stanice OMW - centrum (směr Plzeň) - 17:00
 • Plzeň - zastávka MHD u OC Olympia Černice - 18:00
 • Rozvadov - McDonald Svatá Kateřina - 19:00

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 200 Kč.

Uplatněte voucher do 3. 7. 2018.
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu ckjukej@email.cz
 • Uveďte jméno, příjmení, telefonní kontakt a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.
 • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Cena je jednotná pro děti i dospělé.
 • Vstupné v rámci programu: akvadukt Pont du Gare, kamenolom Carrières de Lumières, plavba na ostrov If, pevnost If, pobytové taxy: 40 €
 • Další vstupy pro zájemce:
  • amfiteátr v Nimes 10 €
  • Papežský palác 12 € (kombi ticket s Avignonským mostem 14,5 €)
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 200 Kč
 • Za příplatek 10 € možnost dokoupení 2x kontinentální snídaně na místě (teplé nápoje, džus, pečivo, máslo, džem, jogurt)
 • Cestovní pojištění
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK Jukej.
5 450 Kč 4 990 Kč
Ukončeno 5 450 Kč 4 990 Kč
Ukončeno

Na koho narazíte, když se v létě vydáte do Provence? Na lenvandulová pole, herce, klauny a kejklíře!

Pojeďte zkraje léta na pár dní do Provence a vychutnejte si krásnou přírodu i architekturu. Za parádními zážitky vás vezme CK Jukej, která zajistí autobusovou dopravu, průvodce i nocleh na dvě noci v hotelu Premiere Classe**.

Pojedete ve středu 4. 7., takže si nemusíte brát ani moc dovolené. Ve čtvrtek a pátek je totiž státní svátek a v neděli jste zpátky doma. Uvidíte levandulová pole, středověký Avignon, římský akvadukt a amfitéatr, Marseille a ostrov If. Navíc pojedete v termínu, kdy se v Avignonu koná Festival d´Avignon, který je přehlídkou pouličního umění.

Program zájezdu

1. den

Odpolední odjezd z ČR.

2. den

Ranní příjezd do Provence. Zastávka u slavného Pont du Gare (UNESCO), velmi zachovalého akvaduktu postaveného Římany nad mělkou řekou Gardon. Právě za ranního slunce je pohled na viadukt nejkrásnější. Možnost procházky po jeho ochozu.

Zbytek dne strávíte v Avignonu – středověkém sídle papežů. Mezi nejznámější památky patří Papežský palác – nejvyšší gotický palác v Evropě – a Avignonský most, který je kuriózní svojí neúplností. Končí totiž vprostřed řeky Rhôny, po které bude také možnost vyhlídkové plavby. Milovníci umění mohou navštívit muzeum Petit Palais s bohatou sbírkou středověkého a renesančního malířství a sochařství. Chcete-li lépe poznat francouzskou kuchyni, zamiřte do tržnice Les Halles. Čeká vás zde přehlídka místní zeleniny a ovoce, ryb, mořských plodů, sýrů či tradičních baget. Za nákupy se vydejte do spleti romantických uliček plných obchůdků s tradičními provensálskými produkty, francouzskou módou, uměním či vínem. Chvíli odpočinku si můžete užít v kavárně na hlavním náměstí Place de l’Horloge či na procházce podél klidné řeky Rhôny s výhledy na město.

V termínu 6.–24. 7. 2018 se v Avignonu koná tradiční Festival d´Avignon, který je přehlídkou živého umění. Papežský palác a další budovy se mění v divadla, centrum města je přeplněno pouličními umělci všeho druhu – narazíte na herce, hudebníky, klauny, kejklíře i malíře. Díky středověkým kulisám města má festival neopakovatelnou atmosféru a překvapí vás svojí jedinečností. Následuje odjezd na ubytování.

3. den

Ráno se vydáte do venkovské oblasti, kde vás čeká vůně levandule i dalších květin a ovoce. Podíváte se ke klášteru Sénanque, který svojí jednoduchostí dokonale zapadá do krajiny. Přímo u kláštera mniši pěstují lány levandulí, které spolu s klášterem tvoří neopakovatelnou scenerii známou z fotografií.

Nedaleko kláštera se vysoko na návrší nachází Gordes, které se umisťuje v žebříčkách nejkrásnějších francouzských vesnic. Jednotlivé domky jsou jeden vedle druhého zabudovány přímo do skály, kolem které tvoří spirálu, na vrcholu pahorku vesnici dominuje zámek. Kamenné uličky nedotčené moderní civilizací jsou rájem pro fotografy.

Zbytek dne strávíte ve městě Nîmes přezdívaném „francouzský Řím“. Je zde totiž velkolepý římský amfiteátr, který můžete navštívit a užit si výhled z horních ochozů. Aréna je unikátní svojí zachovalostí, dodnes se zde konají býčí zápasy. Z římské éry se v téměř nedotčené podobě dochoval také antický chrám Maison carrée. Na závěr dne si můžete odpočinout v pozoruhodných zahradách Jardins de la Fontaine. Následuje odjezd na ubytování.

4. den

Ráno se vydáte do bývalého kamenolomu Carrières de Lumières, jehož nemalé prostory byly proměněny do magického umění. Země, stěny i strop kamenolomu se staly plátnem pro originální projekce, člověk se stává jejich středem. Jedinečné spojení přírodního prostoru z kamene s moderními technologiemi je neobvyklý zážitek.

Zájezd zakončíte pobytem v přímořské metropoli Marseille, druhém největším městě Francie. Město je známé svým nekonečným přístavem, který je největším ve Středozemí, i proto se místní restaurace rády specializují na ryby. Zkuste třeba místní rybí polévku bouillabaisse. Přístavní původ metropole dnes připomíná původní přístav Vieux-Port, který se stal turistickým centrem, a malebná čtvrť Panier, kde se můžete toulat pohlednými uličkami. Minout nesmíte ani baziliku Panny Marie Sněžné, která se tyčí nad starým přístavem. Na věži baziliky uvidíte zlatou sochu světice, která má ochraňovat město.

Z přístavu Vieux-Port se zájemci mohou vydat na plavu na ostrov If proslavený v románu Hrabě Monte Christo. Právě zde najdete pevnost s věznicí, kde byl v románu hrabě vězněn. Večer nezbývá než metropoli zamávat. Au-revoir, Provence!

5. den

Příjezd do ČR po poledni. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Avignon

Zobrazit na mapě

Pont du Gard

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

CK Jukej
Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

CK Jukej

Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 14:00–18:00
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

7 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Avignon
Zobrazit na mapě
Pont du Gard
Pořádá
Pořádá:
CK Jukej
Nádražní 740/56, Praha - Smíchov
Více o cestovní kanceláři