Víkendový kapitánský kurz VMP pro řízení rekreačních lodí

56 zákazníků
už jen 4 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

Víkendový kapitánský kurz s možností následného vykonání závěrečných zkoušek (získání kapitánského průkazu VMP) pro řízení lodí bez omezení výkonu motoru (kategorie M):

 • dva hlavní bloky teoretického školení
 • lektorem komentovaná hodinová plavba centrem Prahy velkou výletní lodí včetně vzorového proplavení plavební komorou Praha Štvanice
 • pětihodinový praktický výcvik na školní lodi s proplavením dalších dvou pražských zdymadel
 • kompletní skripta, učebnice, přihlášky, psací potřeby
 • nealko nápoje během kurzu
 • dárek v podobě lodního lístku na výletní plavbu po řece Berounce s Karlštejnskou plavební
 • možnost plynulého navázání dalších doplňkových kurzů (moře, plachetnice)

Nemusíte mít s sebou žádné speciální vybavení ani pomůcky. 

Omezení

Maximální počet účastníků při praktické výuce na školní lodi od 3 do 7 osob. K umožnění vykonání zkoušky u Státní plavební správy je třeba doložit potvrzení od lékaře. Minimální věk účastníků kurzu je 18 let. Získané průkazy neplatí pro plachetnice a pro příbřežní plavbu po moři, je však možné na začátku kurzu domluvit rozšíření jak na příbřežní plavbu po moři, tak i na řízení plachetnic

Můžete využít do 30. 4. 2018

 • Povinné poplatky pro klienty, kteří se rozhodnou završit kurz závěrečnými zkouškami:
  Teoretická zkouška 500 Kč (formou kolku).
  Ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla do délky 20 m (praktická zkouška) 1 900 Kč.
 • Nepovinné poplatky:
  Rozšíření oprávnění na příbřežní plavbu po moři do vzdálenosti 1 námořní míle (cca 1,85 km) od břehu – vhodné např. pro plavbu na motorových člunech či vodních skútrech podél pláží.
  Rozšíření oprávnění pro vedení plachetnic do 20 m2 hlavního oplachtění.
 • Pro zájemce o průkaz k vedení plachetnic S20 a příbřežní plavbu (tzv. oblast C dle zákona č. 114/1995 Sb.) lze v rámci víkendu garantovat bezprostředně navazující nadstavbové kurzy v ceně 600 + 900 Kč, tyto však již nejsou distribuovány prostřednictvím Slevomatu.

Termíny rezervovaného kurzu jsou závazné, možnost domluvy v dostatečném časovém předstihu nejméně 7 dní.

5 500 Kč 2 699 Kč
5 500 Kč 2 699 Kč
Ukončeno

Staňte se pravými kapitánkami a kapitány!

Lodní škola vám pomůže získat teoretické znalosti z oblasti plavby i praktické zkušenosti. Naučíte se řídit loď, a když vás to chytne, můžete podstoupit závěrečné zkoušky a získat mezinárodní průkaz Vůdce malého plavidla (průkaz opravňuje i k řízení vodních skútrů).

Kapitánský kurz pro řízení lodí bez omezení výkonu motoru (M) obsahuje 7 hodin teorie a minimálně 6 hodin plavby s kapitánem – instruktorem.

Kurzy probíhají celý rok na řece Vltavě v Praze (přístaviště Na Františku, školicí prostory v Jankovcově 27 v Praze Holešovicích) a se­zónně též na Baťově kanálu a řece Moravě (Veselí nad Moravou nebo Vnorovy). Stačí si vybrat vhodný termínKurzy jsou v českém jazyce, přítomnost tlumočníka není možná.

Pokud se rozhodnete kurz završit složením závěrečných zkoušek, je třeba k uvedenému časovému rozsahu připočítat vlastní zkoušky, které nejsou součástí víkendového kurzu. Budou probíhat ve dvou různých dnech (první den praktické zkoušky, následně jiný den dopoledne teoretické zkoušky). Pokud se tedy rozhodnete pro završení kurzu praktickou zkouškou, naplujete 9 hodin se školními výcvikovými plavidly.

Získané průkazy neplatí pro plachetnice a pro příbřežní plavbu po moři, je však možné na začátku kurzu domluvit rozšíření jak na příbřežní plavbu, tak i na řízení plachetnic.

Pročtěte si podrobnosti o závěrečné zkoušce

Iveta

Super kurz VMP – naprosto profesionální podání teorie. I když je informací hodně, školitel vypráví poutavě a zajímavě, to v knížkách člověk nenajde. Úžasná praxe na Vltavě na školní lodi v centru Prahy, včetně bezmála dvouhodinové plavby s parníčkem. Takže během víkendu napluto 7 hodin a maximální spokojenost včetně skvělé organizace kurzu.

Iveta

Super kurz VMP – naprosto profesionální podání teorie. I když je informací hodně, školitel vypráví poutavě a zajímavě, to v knížkách člověk nenajde. Úžasná praxe na Vltavě na školní lodi v centru Prahy, včetně bezmála dvouhodinové plavby s parníčkem. Takže během víkendu napluto 7 hodin a maximální spokojenost včetně skvělé organizace kurzu.

Jirka

Příjemné vystupování

Lodní škola SP Praha
Komunardů 1492/43, Praha - Holešovice, 17000

Lodní škola SP Praha

Komunardů 1492/43, Praha - Holešovice

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:30–13:30 14:00–19:00
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Lodní škola SP Praha
Komunardů 1492/43, Praha - Holešovice, 17000
Více o podniku