Lodní škola SP Praha

4,4 / 5 (212 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super kurz VMP – naprosto profesionální podání teorie. I když je informací hodně, školitel vypráví poutavě a zajímavě, to v knížkách člověk nenajde. Úžasná praxe na Vltavě na školní lodi v centru Prahy, včetně bezmála dvouhodinové plavby s parníčkem. Takže během víkendu napluto 7 hodin a maximální spokojenost včetně skvělé organizace kurzu.“

Organizujeme vzdělávací kapitánské kurzy, jejichž cílem je získání mezinárodního kapitánského průkazu Vůdce malého plavidla (VMP)

Dnes otevřeno: 9:30–13:30 14:00–19:00 Zobrazit všechny dny

http://www.lodniskola.cz
lodniskola@sppraha.cz
+420 281 932 666

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.lodniskola.cz/
lodniskola@sppraha.cz
+420 281 932 666

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Lodní škola SP Praha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 (212 hodnocení)
Jirka

Příjemné vystupování

7. 11. 2017
Iveta

Super kurz VMP – naprosto profesionální podání teorie. I když je informací hodně, školitel vypráví poutavě a zajímavě, to v knížkách člověk nenajde. Úžasná praxe na Vltavě na školní lodi v centru Prahy, včetně bezmála dvouhodinové plavby s parníčkem. Takže během víkendu napluto 7 hodin a maximální spokojenost včetně skvělé organizace kurzu.

9. 10. 2017
Tomáš

Praxe v kormidlování – zhruba 20 minut – jediná užitečná část kurzu.

Skoro všechno. Lektor, který neuměl učit – jeho pedagogické schopnosti byly tragické, v podstatě jen četl otázky z testu a správné odpovědi. Jeho odborná kvalifikace byla rovněž zoufalá, mnohdy jej museli opravovat účastníci kurzu. Přestože – jak sám připustil – plachtil jednou v životě, tak směle přednášel i plachetní část kurzu. Většinu času jsme strávili promrzlí, protože přednášky byly v nevytopené lodi na Vltavě. Praktické zkoušky pak byly pro nepřízeň počasí (zamrzlý přístav) zrušeny, Firmou stanovený náhradní termín mi kolidoval s naplánovanou akcí, takže jsem je nemohl absolvovat vůbec (jiný termín nebyl nabídnut).

Vyjádření partnera
Lodní škola SP Praha Před 8 měsíci

Dobrý den, pane Tomáši Řeháku, teď, v květnu roku 2017 hodnotíte akci, kterou jste absolvoval někdy v roce 2013? Po čtyřech letech? Celá ta Vaše recenze je trochu divná a já tuším, že s lodní školou to nemá pranic společného... Proč jste nereklamoval službu v roce 2013? Nechával jste si čtyři roky na rozmyšlenou? Ale nechme toho, víme, že hnací motor Vaší recenze je úplně někde jinde. Důležité je, že od roku 2013, kdy jste údajně kurz absolvoval, až do dnešních dní, absolvovalo kurz Lodní školy cca 2500 lidí a za tu dobu se nevyskytla jediná reklamace, která by se podobala té Vaší. Ostatně hodnocení ostatních zákazníků této akce v tomto vlákně jsou toho důkazem. Přeji krásný den a smekám před Vaší pamětí. S pozdravem Petr Běhounek, Lodní škola

17. 5. 2017
A

Vše

Počasí

7. 5. 2017
Kristýna

Bylo to skvělé, moc děkuji a vřele doporučuji :)

27. 3. 2017

Další hodnocení (15)

Podobné podniky