Pohoda pod Hostýnem pro lyžaře i turisty: Polopenze a sleva na skipasy

23 zákazníků
Poprvé na SlevomatuOnline rezervace
Sleva na skipas do areálu Troják (12 km)
Sleva na skipas do areálu Troják (12 km)
V hotelu kulečník, fotbálek i společenské hry
V hotelu kulečník, fotbálek i společenské hry
Na čepu pivní speciál, 2 půllitry máte v ceně
Na čepu pivní speciál, 2 půllitry máte v ceně
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • 1× valašský welcome drink pro dva (valašská slivovice nebo borovička)
 • 2× snídaně pro dva (podle obsazenosti bufetová nebo servírovaná)
 • 2× dvouchodová večeře pro dva (polévka + hlavní jídlo s výběrem ze 3 variant)
 • 2× 0,5 l piva z nezávislého pivovaru pro dva
 • 20% sleva na skipas do areálu Troják
 • parkování a Wi-Fi připojení 

Strava

Polopenze

Omezení

V období 18. 1. – 31. 1. 2018 lze voucher lze využít pouze ve dnech čtvrtek – neděle. Od 1. 2. do konce platnosti voucheru lze využít bez omezení kdykoli.

Online rezervace
3 230 Kč 2 590 Kč
2 osoby, 4 dny (3 noci)
Online rezervace
4 730 Kč 3 690 Kč

Kdyby lyže uměly navigovat, zavedly by vás určitě do Beskyd.

Vezměte si lyžařskou nebo turistickou výbavu a vyjeďte si na 3 nebo 4 dny do Beskyd, kde se uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů ukrývá rekreační areál Pod Šaumburkem. Lyže užijete v areálu Troják (12 km), kam máte dokonce slevu na skipasy a kam také za příplatek jezdí přímo od hotelu skibus, nebo v areálu Tesák (14 km). Hned u hotelu začínají běžecké a cyklistické trasy, k výletu láká třeba mariánské poutní místo Svatý Hostýn (20 km) s barokní bazilikou a Jurkovičovou křížovou cestou.

Dobře se zabavíte i v samotném rekreačním areálu: v hotelu mají billiard, kulečník a stolní fotbálek, ve velkých společenských prostorách si můžete půjčit dětské i dospělácké hry, pro děti je připravený herní koutek v restauraci, a pokud by vás po dni v terénu rozbolelo celé tělo, usedněte v recepci do masážního křesla.V restauraci si denně dáte snídaně a večeře, kuchyně je klasická, připravují tu i speciality na grilu a saláty. Pokud máte nějaké dietní omezení, domluvte se na případné úpravě stravy již při rezervaci pobytu – vstříc vyjdou vegetariánům i bezlepkářůmNavíc tu nabízejí pivní speciál z nezávislého pivovaru, které samozřejmě během pobytu ochutnáte. V ceně máte každý 2 půllitry, ale nezdráhejte se vypít jich více. 

Připravený budete mít dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. V koupelně jsou pro vás nachystané ručníky, z oken se budete kochat uklidňujícím výhledem do lesů, ale pozor: televize je pouze na vybraných pokojích.

Pokud pojedete s rodinou nebo větší partou, jsou k dispozici až čtyřlůžkové pokoje nebo apartmány. Většinu pokojů je také možné rozšířit o přistýlky.

Tipy, co dělat

Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem

Zámek z první pol. 15. stol. představuje ojedinělou ukázku postupné modernizace panských sídel. V přízemních prostorách jsou stálé expozice městského muzea, v prvním poschodí se konají výstavy a koncerty vážné hudby.

Valašské Meziříčí/Krásno Valašské Meziříčí/Krásno

Valašské Meziříčí leží na břehu Rožnovské Bečvy a je vstupní branou do Beskyd. Historické jádro bylo prohlášeno městskou památkovou zónou. Během procházky městem narazíte na Zámek Žerotínů a Zámek Kinských i krásné sakrální památky. Za návštěvu určitě stojí i částečně roubený Kostel Nejsvětější Trojice nebo krásenská radnice ze 16. století. 

Přehrada Bystřička Přehrada Bystřička

Jedna z nejstarších vodních nádrží u nás byla vybudována v letech 1907–1912. Na své si zde přijdou milovníci pěší turistiky i cyklisté. Samozřejmostí je i možnost koupání a vodní sporty.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Rekreační areál Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17, Rajnochovice, 76871

Rekreační areál Pod Šaumburkem

Rajnochovice 17, Rajnochovice

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 200 Kč/noc - pouze po domluvě
Kolárna
Lyžárna
Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Rezervaci proveďte co nejdříve po zakoupení voucheru na telefonu +420 910 021 650 či +420 724 412 960, případně na e-mailové adrese recepce@podsaumburkem.cz. Při rezervaci uvádějte kód voucheru.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí.
 • Chcete zařídit vegetariánskou stravu? Nahlaste požadavek při rezervaci pobytu.
Děti
 • Děti do 2,9 let mají pobyt s rodiči na lůžku a bez služeb zdarma.
 • Děti od 3 do 11,9 let mají pobyt za 400 Kč / noc se snídaní.
 • Osoby starší 12 let mají pobyt za příplatek dle platného ceníku.
Příplatky
 • Rekreační poplatek ve výši 21 Kč/osoba/noc se hradí na místě (osoby do 18 let, studenti s platným průkazem a osoby nad 70 let hradí 6 Kč/noc).
 • Pes s vámi může přijet za 200 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s recepcí). 
 • Za příplatek je možné domluvit skibus, který vás doveze až ke sjezdovkám v areálu Troják.
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Při zrušení rezervace nejpozději 14 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny