Lyžovačka v italské Paganelle: 3 nebo 4 noci s polopenzí, doprava a skipas

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 6 dní (3 noci)

Termín

St 21. 3. – Po 26. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Garden ***
  • 3× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře servírovaná – výběr z menu, nápoje nejsou v ceně
  • 4denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 6. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na denní přejezd nebo noční přejezd na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
7 290 Kč
Ukončeno 7 290 Kč
Ukončeno
1 osoba, 6 dní (4 noci)

Termín

V období 10. 3. – 19. 3. 2018, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Garden ***
  • 4× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře servírovaná – výběr z menu, nápoje nejsou v ceně
  • 4denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 04:00
  • Velké Meziříčí - 04:30
  • Jihlava - 05:15
  • Humpolec - 05:30
  • Praha - 07:00
  • Beroun - 07:40
  • Plzeň - 08:30
  • Rozvadov - 09:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 6. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na denní přejezd nebo noční přejezd na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
Ukončeno 8 490 Kč

Někdo v březnu vyhlíží jaro, někdo ví, že v Itálii je tou dobou perfektní lyžování v plném proudu.

Naplánujte si na březen parádní lyžovačku v Paganelle, jednom z nejmodernějších středisek v Itálii. CK České kormidlo vás až na místo doveze autobusem, vybaví vás 4denním skipasem pro celou oblast a zajistí příjemné ubytování i s polopenzí, protože energii budete potřebovat. 

V nabídce jsou tři termíny, a to s denním nebo nočním přejezdem. V případě denního přejezdu se tam jede přes den a zpět přes noc po lyžování – na místě strávíte 4 noci. V případě nočního přejezdu budete v Paganelle 3 noci, ale i u této varianty máte skipas na 4 dny, takže lyžování si užijete dosyta.

Pohodové lyžování v Alpách

Paganella ski patří k nejmodernějším a nejrychleji se rozvíjejícím střediskům v Itálii. Nachází se v srdci Brentských Dolomit v blízkosti Trenta a návštěvníky ohromuje výhledy na jezero Garda i horské masivy Brenta a Monte Bondone.

Ve středisku je celkem 50 km sjezdovek, 6,2 km běžeckých tras, 12 sedačkových a 2 kabinové lanovky a snowpark Dosson. Z vrcholu hory Paganella ve výšce 2 125 m n. m. vede hned několik parádních červených tratí, zkušení lyžaři si určitě sjedou 5km sjezdovku Olimpionica, skvělá je také červená Lupetto dlouhá 1,4 km. Vyrážíte s dětmi? Pak se těšte na 4 zábavní parky na sněhu a další doprovodný program.

Hotel Garden s polopenzí

Hlavu po lyžovačce složíte v hotelu Garden s okouzlujícími výhledy na Brentské Dolomity. Od centra městečka Andalo a lyžařského střediska Paganella je vzdálen asi 1 km, hned před ním zastavuje skibus, který ke sjezdovkám odjíždí každých 15–20 min. (denně cca od 8.00 do 16.00).

Připravený pro vás bude dvoulůžkový pokoj, který je možné rozšířit až o dvě přistýlky. Pokoje jsou laděné do alpského stylu, mají vlastní sociální zařízení, televizi, telefon a trezor. V ceně máte také polopenzi: snídaně probíhají formou bufetu, večeře jsou servírované. 

Svou výbavu si uložíte v lyžárně, v celém hotelu funguje Wi-Fi, zaskočit můžete do baru nebo posedět na terase. Příjemnou relaxaci vám pak nabídne wellness centrum AcquaIN, které je asi 300 m od hotelu.

Místa a orientační časy odjezdů

Check in a check out

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Barbora

Tento zájezd byl kvůli nenaplněné kapacitě zrušen, takže jsme nakonec jeli do Apricy.

Barbora

Tento zájezd byl kvůli nenaplněné kapacitě zrušen, takže jsme nakonec jeli do Apricy.

Destinace:

Hotel Garden, Paganella

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo
Okružní 783/39, Brno

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Hotel Garden, Paganella
Zobrazit na mapě
Pořádá