Divadelní sezóna startuje! Máme pro vás vstupenky a slevy do těch nejlepších pražských divadel. Více o akci

Lyžování v Marilleva/Folgarida: autobus, 3denní skipas a 2 noci s polopenzí

9 zákazníků
Děti do 6,9 let platí pouze dopravu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny D: 20. 3. – 24. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 690 Kč 4 590 Kč
Ukončeno 4 690 Kč 4 590 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 10. 2. – 14. 2., 12. 2. – 16. 2., 14. 2. – 18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2. – 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 190 Kč 6 090 Kč
Ukončeno 6 190 Kč 6 090 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny B: 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3., 8. 3. – 12. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
5 990 Kč 5 890 Kč
Ukončeno 5 990 Kč 5 890 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny C: 10. 3. – 14. 3., 12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3., 18. 3. – 22. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3., 28. 3. – 1. 4. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
5 490 Kč 5 390 Kč
Ukončeno 5 490 Kč 5 390 Kč
Ukončeno

Někdo tráví zimu vleže, jiný vezme radši lyže.

Hola hola, parádní lyžovačka volá! Tentokrát si to s CK České kormidlo namíříte do alpského rodinného střediska Mari­lleva/Folgari­da, kam dorazíte autobusem a kde to rozjedete na lyžích i prknech. Vybaveni budete 3denním skipsem, takže jízd zvládnete, co hrdlo (a nohy) ráčí.

Dobrá zpráva pro rodiny: Tahle dovolená vás bude bavit! Až dvě děti do 6,9 let mají pobyt zdarma, platí pouze za dopravu (2490 Kč).

Stačí vybrat termín:

  • Termíny A: 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 10. 2. – 14. 2., 12. 2. – 16. 2., 14. 2. – 18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2. – 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3. 2018
  • Termíny B: 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3., 8. 3. – 12. 3. 2018
  • Termíny C: 10. 3. – 14. 3., 12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3., 18. 3. – 22. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3., 28. 3. – 1. 4. 2018
  • Termíny D: 20. 3. – 24. 3. 2018

O středisku Ma­rilleva/Folga­rida

Středisko se nachází na severním svahu Val di Sole a nabízí spoustu slunečných dnů i sněhu až do jara. Používají tu moderní zasněžovací technologie, které pokrývají až 95 % sjezdovek. Milovníkům adrenalinu se bude líbit nová černá sjezdovka Little Grizzly, rozšířená a upravená je také sjezdovka Malghette.

Pro snowboarďáky jsou tu 2 snowparky a zejména špičková U-rampa na Malga Panciana, rodiny se mohou těšit na nový Family park ve Folgaridě.

Ubytování, polopenze, bazén a skibus zdarma

Na dvě noci je pro vás zajištěné ubytování v hotelu Sancamillo***, a protože v terénu jednomu pěkně vyhládne, dáte si tu snídaně i večeře. Dvou­lůžkové pokoje je možné rozšířit o 2 přistýlky (patrová postel), je tu telefon, televize, trezor a balkon a v koupelně bude připravený fén.

Hotel stojí jen pár minut od centra města Dimaro na krásném místě s panoramatickým výhledem. 2 km odtud je nová lanovka v Daolase, která vede přímo do střediska Marilleva/Fol­garida. K ní a zpět jezdí zdarma hotelový skibus (8 míst).

Po dni na svazích si můžete zdarma zarelaxovat a zaplavat v krytém bazénu (nutná je koupací čepice), pobavit se ve společenské místnosti nebo zajít na bar na sklenku.

Místa a orientační časy odjezdů

Check in / check out

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Marilleva/Folgarida

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Marilleva/Folgarida
Zobrazit na mapě
Pořádá

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (6 525 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

super pro ty, kteří se nedostanou k moři za celé léto, tak alespoň na 1 den
krásné čisté moře, písečná pláž, i pláž pro psy
Bibione je krásné, hodně turistické, podívali jsme se i po okolí, příště pojedeme aspoň na týden :)

více toho projedete v autobuse, než strávíte u moře, ale s tím musíte počítat u této nabídky
při cestě tam se jelo v autobuse pěkně, normálně, zastávky po cca 2,5–3h, ale při cestě zpátky jeli jak draci na hranici bezpečnostních přestávek a asi spěchali domů… v zatáčkách jsme to dost pociťovali a lítali jsme ze strany na stranu
pokud k moři, tak jedině na týden, vůbec se nám cestování nelíbilo, více jsme projezdili…

Dnes
Ivana

Služba vynikající, jak průvodkyně tak řidič

19. 9. 2018
Věra

Krásná příroda. Dost času na prohlídku i odpočinek. Kombinace se zastávkou v Zágrebu – to už ale ve spěchu a večer. Řidči dobří. Zasedací pořádek v autobuse s ohledem na věk a skupiny.

Průvodce byl mladý a moc spěchal ve všem, na to dopláceli starší účastníci.

16. 9. 2018
Anonym

Skvělý přístup, úžasný zážitek. Výborná průvodkyně.

Náročné po fyzické stránce, ale s tím se musím na poznávacích zájezdech počítat.

15. 9. 2018
Anonym

Krásné prostředí, čisté moře, vynikající delegátka CK České kormidlo.

Chování řidičů autobusu.

14. 9. 2018
Eva

Okolí je krásné a jídlo bylo výborné. Koupání krásné.

Majitel má někdy špatnou náladu a klidně Vám vynadá, ubytování bylo horší, z důvodu, že jsme měli okno přímo na hlavní silnilci, kde jezdila auta do 3 hod. ranních a od 5 hod. začala jezdit opět.

12. 9. 2018
Kateřina

Skvělá dovolená. Příjemný personál a vynikající jídlo. Urcite se sem vrátíme.

12. 9. 2018
Richard

Prostředí krásné, pozvolný vstup do moře – vhodné i pro malé děti, sympatický ochotný personál připravený pomoci, výborná chutná strava, velký výběr.

Opotřebovaný sprchový kout na pokoji, který volá po rekonstrukci, nicméně používat se s lehkým nepohodlím dal.

11. 9. 2018
Radim

Ochota personálu. Chutná strava.

Stav pokoje. Jednotvárné snídaně. Chybělo info, že vila nemá vlastní parkoviště.

11. 9. 2018
ivana

sluníčko, moře, pohoda :-)

doprava byla ok, mohlo se odjíždět později z Caorle večer, odjížděli jsme v 19h a neměli možnost ještě využít např lunapark atd, v ČR jsme byli zbytečně brzo ráno ve 4 hod

10. 9. 2018
Mejla

personál, jídlo

dlouhé schody k moři, kamenné pláže

10. 9. 2018
Monika

Super dovolená na klidném místě pokoj dostačující moře asi 300 metrů pořád za nosem😁což nebylo tak hrozný klidně bych jela znova moc se nám tam líbilo ,

Jediné co bych vytkla je že není v apartmánu mikrovlnka na ohřívání jídla. To je docela škoda😣

10. 9. 2018
Dagmar

Vše v pořádku

///

10. 9. 2018
Janahyankova

místo bylo hezké

Příjezd autobusu se zpožděním 30 minut.
Zastaralý a velmi nepohodlný autobus (podmínky v autobusu byly až nedůstojné pro tak dalekou cestu), nebezpečný způsob řízení u jednoho z řidičů, nedodržování předepsaných zastávek!

10. 9. 2018
Kopicovaalena

Pro jednodenní zájezd bylo pro klientky zařízeno zázemí v penzionu pro odložení věcí. Bylo to naprosto super.

bez připomínek, vše super.

10. 9. 2018
Kamila

místo Baška, ochota řidičů

cesta zpět, okreskami, zdlouhavé

8. 9. 2018
Johana

Vše perfektní!

Smrdutá a zlá baba co za námi seděla v autobuse, ale to není chyba společnosti.

7. 9. 2018
Dan

kvalita poskytovaných služeb během celého zájezdu ( doprava, profesionalita řidičů, ochota a znalosti průvodce ). Po dlouhé době jsme narazili na cestovní kancelář, která svoji práci dělá poctivě a dobře.

super autobus, ale málo místa pro velké osoby. jinak vše super.

7. 9. 2018
Klára

Úžasný zájezd. Cesta je dlouhá, ale naštěstí se mi poštěstilo sedět sama, tak to bylo pohodlné. Autobus nový, moderní, pravidelné zastávky každé 3–4 hodiny, vtipný a milý průvodce Ondra a ochotní řidiči. Na prohlídku jezer bylo času tak akorát, od průvodce jsme dostali mapku a spoustu informací. Organizace výborná. Jezera jsou opravdu krásná, nezapomeňte foťák s nabitými baterkami :)

Nakonec vyšlo i počasí, které původně nebylo hlášeno úplně příznivé, takže nemám co vytknout.

5. 9. 2018
Květoslava

Monaco jednim slovem uchvatne. Cestovni kancelar spolehliva, pruvodkyne a ridici mili a spolehlivi.

vse naprosto v poradku

4. 9. 2018