Lyžování v Marilleva/Folgarida: autobus, 3denní skipas a 2 noci s polopenzí

9 zákazníků
Děti do 6,9 let platí pouze dopravu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny D: 20. 3. – 24. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 690 Kč 4 590 Kč
Ukončeno 4 690 Kč 4 590 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 10. 2. – 14. 2., 12. 2. – 16. 2., 14. 2. – 18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2. – 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 190 Kč 6 090 Kč
Ukončeno 6 190 Kč 6 090 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny B: 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3., 8. 3. – 12. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
5 990 Kč 5 890 Kč
Ukončeno 5 990 Kč 5 890 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny C: 10. 3. – 14. 3., 12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3., 18. 3. – 22. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3., 28. 3. – 1. 4. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
5 490 Kč 5 390 Kč
Ukončeno 5 490 Kč 5 390 Kč
Ukončeno

Někdo tráví zimu vleže, jiný vezme radši lyže.

Hola hola, parádní lyžovačka volá! Tentokrát si to s CK České kormidlo namíříte do alpského rodinného střediska Mari­lleva/Folgari­da, kam dorazíte autobusem a kde to rozjedete na lyžích i prknech. Vybaveni budete 3denním skipsem, takže jízd zvládnete, co hrdlo (a nohy) ráčí.

Dobrá zpráva pro rodiny: Tahle dovolená vás bude bavit! Až dvě děti do 6,9 let mají pobyt zdarma, platí pouze za dopravu (2490 Kč).

Stačí vybrat termín:

  • Termíny A: 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 10. 2. – 14. 2., 12. 2. – 16. 2., 14. 2. – 18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2. – 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3. 2018
  • Termíny B: 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3., 8. 3. – 12. 3. 2018
  • Termíny C: 10. 3. – 14. 3., 12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3., 18. 3. – 22. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3., 28. 3. – 1. 4. 2018
  • Termíny D: 20. 3. – 24. 3. 2018

O středisku Ma­rilleva/Folga­rida

Středisko se nachází na severním svahu Val di Sole a nabízí spoustu slunečných dnů i sněhu až do jara. Používají tu moderní zasněžovací technologie, které pokrývají až 95 % sjezdovek. Milovníkům adrenalinu se bude líbit nová černá sjezdovka Little Grizzly, rozšířená a upravená je také sjezdovka Malghette.

Pro snowboarďáky jsou tu 2 snowparky a zejména špičková U-rampa na Malga Panciana, rodiny se mohou těšit na nový Family park ve Folgaridě.

Ubytování, polopenze, bazén a skibus zdarma

Na dvě noci je pro vás zajištěné ubytování v hotelu Sancamillo***, a protože v terénu jednomu pěkně vyhládne, dáte si tu snídaně i večeře. Dvou­lůžkové pokoje je možné rozšířit o 2 přistýlky (patrová postel), je tu telefon, televize, trezor a balkon a v koupelně bude připravený fén.

Hotel stojí jen pár minut od centra města Dimaro na krásném místě s panoramatickým výhledem. 2 km odtud je nová lanovka v Daolase, která vede přímo do střediska Marilleva/Fol­garida. K ní a zpět jezdí zdarma hotelový skibus (8 míst).

Po dni na svazích si můžete zdarma zarelaxovat a zaplavat v krytém bazénu (nutná je koupací čepice), pobavit se ve společenské místnosti nebo zajít na bar na sklenku.

Místa a orientační časy odjezdů

Check in / check out

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Marilleva/Folgarida

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo
Okružní 783/39, Brno

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Marilleva/Folgarida
Zobrazit na mapě
Pořádá