Vyberte ten nejlepší burger a vyhrajte kredity v hodnotě 5 000 Kč. Více

Lyžování v Marilleva/Folgarida: autobus, 3denní skipas a 2 noci s polopenzí

9 zákazníků
Děti do 6,9 let platí pouze dopravu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Marilleva/Folgarida
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny D: 20. 3. – 24. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
4 690 Kč 4 590 Kč
Ukončeno 4 690 Kč 4 590 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 10. 2. – 14. 2., 12. 2. – 16. 2., 14. 2. – 18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2. – 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 190 Kč 6 090 Kč
Ukončeno 6 190 Kč 6 090 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny B: 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3., 8. 3. – 12. 3. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
5 990 Kč 5 890 Kč
Ukončeno 5 990 Kč 5 890 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava 
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sancamillo ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet (bez nápojů)
  • 3denní skipas pro oblast Marilleva/Folgarida
  • Povlečení a ručníky
  • Služby delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny C: 10. 3. – 14. 3., 12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3., 18. 3. – 22. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3., 28. 3. – 1. 4. 2018 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
5 490 Kč 5 390 Kč
Ukončeno 5 490 Kč 5 390 Kč
Ukončeno

Někdo tráví zimu vleže, jiný vezme radši lyže.

Hola hola, parádní lyžovačka volá! Tentokrát si to s CK České kormidlo namíříte do alpského rodinného střediska Mari­lleva/Folgari­da, kam dorazíte autobusem a kde to rozjedete na lyžích i prknech. Vybaveni budete 3denním skipsem, takže jízd zvládnete, co hrdlo (a nohy) ráčí.

Dobrá zpráva pro rodiny: Tahle dovolená vás bude bavit! Až dvě děti do 6,9 let mají pobyt zdarma, platí pouze za dopravu (2490 Kč).

Stačí vybrat termín:

  • Termíny A: 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 10. 2. – 14. 2., 12. 2. – 16. 2., 14. 2. – 18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2. – 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3. 2018
  • Termíny B: 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3., 8. 3. – 12. 3. 2018
  • Termíny C: 10. 3. – 14. 3., 12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3., 18. 3. – 22. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3., 28. 3. – 1. 4. 2018
  • Termíny D: 20. 3. – 24. 3. 2018

O středisku Ma­rilleva/Folga­rida

Středisko se nachází na severním svahu Val di Sole a nabízí spoustu slunečných dnů i sněhu až do jara. Používají tu moderní zasněžovací technologie, které pokrývají až 95 % sjezdovek. Milovníkům adrenalinu se bude líbit nová černá sjezdovka Little Grizzly, rozšířená a upravená je také sjezdovka Malghette.

Pro snowboarďáky jsou tu 2 snowparky a zejména špičková U-rampa na Malga Panciana, rodiny se mohou těšit na nový Family park ve Folgaridě.

Ubytování, polopenze, bazén a skibus zdarma

Na dvě noci je pro vás zajištěné ubytování v hotelu Sancamillo***, a protože v terénu jednomu pěkně vyhládne, dáte si tu snídaně i večeře. Dvou­lůžkové pokoje je možné rozšířit o 2 přistýlky (patrová postel), je tu telefon, televize, trezor a balkon a v koupelně bude připravený fén.

Hotel stojí jen pár minut od centra města Dimaro na krásném místě s panoramatickým výhledem. 2 km odtud je nová lanovka v Daolase, která vede přímo do střediska Marilleva/Fol­garida. K ní a zpět jezdí zdarma hotelový skibus (8 míst).

Po dni na svazích si můžete zdarma zarelaxovat a zaplavat v krytém bazénu (nutná je koupací čepice), pobavit se ve společenské místnosti nebo zajít na bar na sklenku.

Místa a orientační časy odjezdů

Check in / check out

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Destinace:

Marilleva/Folgarida

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–17:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Až dvě děti do 6,99 let mohou jet pouze za cenu dopravy (2490 Kč).
Příplatky
  • Za skipas se skládá povinná vratná kauce 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/osoba/den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (5 407 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marina

šofér Martin bol moc príjemný a vtipný, obaja šoféri riadili autobus veľmi dobre, zastávky boli akurát, autobus pohodlný a čistý. Veľmi dobre zásobený minibar v buse. No a lokalita krásna. Teda keď človek zajde trochu ďalej za mestské pláže :)

že som sa musela vrátiť :)

20. 6. 2018
Milan

Moře

Málo místa na nohy v autobusu

20. 6. 2018
Jaroslav

vše ok , komunikativní řidič, ochotný, jídlo výborné, vše na čas. díky. jk

vše ok, jen mi vadilo, že řidič busu volal půl hodiny cestou na dálnici mobilem bez handsfree sady a ohrožoval 72 cestujících. dělají vesměs všichni. co s tím ?

20. 6. 2018
Barbora

Tento zájezd byl kvůli nenaplněné kapacitě zrušen, takže jsme nakonec jeli do Apricy.

19. 6. 2018
Palágyi

Rimini je krásné město. Pláže super. Zajímavé věci v okolí (např. blízko San Marino).

Hotel podle fotek vypadá fajn, ale ve skutečnosti to až tak dobré není. Radši si připlaťte za jiný.

14. 6. 2018
Karla

Máme krásné zážitky a tímto moc děkuji delegátce paní Aničce , byla úžasná na zájezdu do Benátek a Verony 8.-11.6.2018 CK ČESKÉ KORMIDLO

13. 6. 2018
Sylva

Pan průvodce byl úžasný, zahrnul nás informacemi v pravé míře a dokonce tak zajímavým způsobem, že můj syn si odnesl mnoho poznatků, které si pamatuje.

Málo času určeného pro Tropicarium.

12. 6. 2018
Taťána

I přes počáteční zpoždění autobusu, byla cesta velice příjemná. Pánové řidiči a paní průvodkyně byli velice ochotní a milí. Hotel byl nádherný, snídaně výborná. Rozhodně doporučuji:)

11. 6. 2018
Alena

Atmosféra vídeňských vánočních trhů byla jako vždy krásná, delegátka se nám snažila přiblížit historii vídeňských památek apod.

Špatná organizace zájezdu, delegátka nebyla s řidiči dostatečně domluvena, čímž jsme ztratili spoustu času, který jsme mohli více využít prohlídkou Vídně. V závěru jsme museli zbytečně čekat na některé nezodpovědné účastníky zájezdu.

10. 6. 2018
Marek

Ochotný a milý personál.

10. 6. 2018
Staňka

– výborné znalosti průvodce
- letecký den, o kterém ovšem cestovní kancelář nevěděla
- skvělá noční projíždka lodí

– chaos při odjezdu, což zapříčinilo hodinové zpoždění a následný velmi pozdní příjezd (kolem třetí hodiny ranní)
- neznalost státních svátků v Maďarsku a s tím spojené dopravní komplikace

8. 6. 2018
Lucie

Prostředí krásné…

V autobuse málo místa na nohy…na hodně dlouho moje poslední cesta autobusem😐

6. 6. 2018
Monika

Autobusem delka cesty akorat, uspokojive ubytovani + dobra snidane, flexibilni pan pruvodce a nadherne mesto na Dunaji.

Cekani v zacpe na dalnici, ale s tim se neda nic delat.

5. 6. 2018
Janovi

Ubytování pěkné.

Průvodce neměl zájezd zvládnutý. Spoluzájezdníci byli nedochvilní, bez kázně a díky tomu se nestihl celý program. Ubytování pěkné, ale kvůli zápachu z venku se v dusnu nedalo otevřít okno (což nemůže asi nikdo ovlivnit).

5. 6. 2018
Kateřina

zajímavý program, ubytování velmi dobré, majitelé hotelu byli velmi vstřícní a ochotní jakkoli pomoci…Místo hotelu bylo odlehlé, ale pro odpočinek velmi příhodné..

program byl zajímavý, nicméně časově náročný, nešel stihnout z důvodu příslušných unijních omezení vztahujících se k přepravcům..

4. 6. 2018
Luboš

Slušný hotel, ochota majitelu, a vše co se vidělo.

Podpruměr řidiču kteří ani téměř neznaly cestu, o pruvodci nemluvě (chyba CK) organizace katastrofální.

4. 6. 2018
Soňa

Nadherna zoo, spoustu zvirat, ktere nejsou moc k videni v jinych zoo zahradach. Nadherny palac se zahradami a udrzovanym parkem. Pruvodce i ridici take na jednicku a pri vyskytnuti problemu zaridili i nahradni dopravu cestujicim. Dekuji za tuto moznost, byli jsme s pritelem spokojeni x)

1. 6. 2018
Daniela

Výlet byl CK dobře zorganizovaný. Hezké ubytování s dobrou snídaní. Příjemní a ochotní řidiči autobusu. Pěkné zážitky s Benátek a Verony.

Absolvovala jsem desítky poznávacích zájezdu, tak můžu porovnat, kvalitu a profesionalitu průvodce, které naší paní průvodkyni chyběli. Dávala najevo jak ji obtěžujeme a snažila se nás zbavit . Nikdy nepočkala na celou skupinu a začala výklad cca pro 10 lidí, Nečekala na lidi, který nestihli interval zelené na přechodě a zmizela s části klientů v uličkách. Nebyla vidět/ malá postava, nic výrazného , takže se ztratila v davu/, mám dojem, že to bylo záměrně. Mluvila potichu, slyšel jen ten co stál krok u ní. Důležité informace například místo a čas srazu jsme si museli předávat v rámci skupiny. , , Za tzv. zlevněné hromadné vstupné" , si vybrala od nás víc jak byl normální vstup v ceníku na kase. Asi nedobrovolný příspěvek od klientů na oběd.
Autobus byl krásný, ale nevhodný pro cestu na dvě noci. Měl málo prostoru mezi sedačkami pro nohy. Sklopení zádové opěrky nebylo možné, protože by jste leželi v klíně cestujícího v sedačce za vámi.

28. 5. 2018
Anonym

Nádherná města, skvělá snídaně na hotelu

Krásný autobus, ale tak málo místa na nohy není ani na linkových autobusech, měla jsem problém se tam vejít a to jsem opravdu malá. Na paní průvodkyni bylo vidět jak jí všechno obtěžuje, například pokud někdo nevěděl jak se vrátit na místo srazu a chtěl jít raději s ní, dělala vše proto aby se z toho nějak " vyvlíkla". Nikdy nepočkala na celou skupinu a začala výklad bez 80% lidí a mluvila dost potichu takže nikdo pořádně ani nevěděl kde se nacházíme atd. Také vybrala vstupné na památku 8€ za osobu, ale to stálo jen 7,5€ a nikomu nic nevrátila, takže jí cca 52 lidí zpříjemnilo odpoledne ve Veroně..absolutně jí nezajímalo že jsou ve skupině děti a pokud si sám někdo nezjistil že je na dítě sleva vybrala od nich plné vstupné. Takže někdo platit za dítě 1€ a někdo 8€.. Spoustu lidí si na její přístup stěžovalo. Takže možná tuto cestovku znova ano, ale určitě ne s touto průvodkyní.

28. 5. 2018
Kateřina

Výlet do Benátek a Verony mohu jen doporučit, vše bylo perfektně naplánované a paní delegatka byla úžasná, milá a obětava všude nás provedla , povypravela i doporučila.
Máme spousty krásných fotek a ve Verone doporučujeme navštívit zahrady moc děkujeme

…místenky v buse nám byli k ničemu

28. 5. 2018