Lyžovačka v Passo Tonale: skipas, 2 noci v hotelu Casa Alpina, polopenze, doprava 2 noci ve 3* hotelu Casa Alpina

Varianta: Podívejte se na dalších 5 variant
5 dní (2 noci), 1 osoba  ·  Termíny F
20 zákazníků
do konce

Termín:

V období do 21. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Casa Alpina ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře jsou servírované o 2 chodech s pevně sestaveným menu, salátový bufet a dezert. Nápoje k večeři si platíte na místě
  • 3denní skipas pro oblast Passo Tonale
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku
  • Termíny F: 11. 4. – 15. 4., 13. 4. – 17. 4., 15. 4. – 19. 4., 17. 4. – 21. 4. 2018

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 15. 2. 2018.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a klikněte na "spočítat cenu". Následně klikněte na "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Check in/check out: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Casa Alpina je to v hotelu, mohou ale nastat výjimky, pak byste se převlékali v autobuse.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Kdyby se v zimě pořádala anketa o nejoblíbenější tvar, vyhrál by oblouček.

Vystřihněte do sněhu taky pár parádních obloučků a vyrazte s CK České kormidlo na hory do Itálie. Cestovní kancelář zajistí dopravu, ubytování na dvě noci v hotelu Casa Alpina***, polopenzi a 3denní skipas pro oblast Passo Tonale (středisko Adamello ski).

Vyberte si termín

  • Termíny A: 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 10. 2. – 14. 2., 12. 2. – 16. 2., 14. 2.–18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2. – 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3., 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3., 8. 3. – 12. 3. 2018
  • Termíny B: 10. 3. – 14. 3., 12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3., 18. 3. – 22. 3., 20. 3. – 24. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3., 28. 3. – 1. 4., 30. 3. – 3. 4. 2018
  • Termín C: 1. 4. – 5. 4. 2018
  • Termíny D: 3. 4. – 7. 4., 9. 4. – 13. 4. 2018
  • Termíny E: 5. 4. – 9. 4., 7. 4. – 11. 4. 2018
  • Termíny F: 11. 4. – 15. 4., 13. 4. – 17. 4., 15. 4. – 19. 4., 17. 4. – 21. 4. 2018

100 km sjezdovek i snowpark

Díky propojení areálů Passo Tonale a Ponte di Legno vzniklo jedinečné středisko Adamello ski se 100 km sjezdových tratí včetně ledovce Presena, na který se pohodlně dostanete novou lanovkou. Ponte di Legno a Passo Tonale nabízejí sjezdovky všech obtížností. Jižní slunné svahy mají ideální podmínky pro začátečníky a rodiny s dětmi. Severní svahy zase přilákají pozornost zkušenějších lyžařů. Skutečnou perlou je černá 3km sjezdovka Paradiso padající z Passo Paradiso až do Tonale. Pokud upravené sjezdovky nejsou nic pro vás, využijte šest freeridových až skialpinistických tras. Snowboardisti se jistě vyřádí v Adamello Freestyle Areně v Passo Tonale.

Ubytování ve 3* hotelu u zastávky skibusu

Ubytováni budete v hotelu Casa Alpina (Casa del Ferie Pavoniani), který je umístěn na slunném místě. Hotel je vhodný pro skupinky přátel i rodiny s dětmi. Nachází se cca 2 km od centra Ponte di Legno. Do centra města na pěší zónu je to přibližně 20 minut chůze. Zastávka skibusu je pouze 10 m od ubytování. Autobus vás za pár minut odveze k lyžařskému areálu (vzdálený 2,7 km).

Personál vám připraví standardně zařízené 2lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, fénem a topením. Některé pokoje jsou s možností 1–2 přistýlek, které jsou v podobě palandy. K dispozici je také 1 pokoj pro 5 osob.

Hotel je vybaven recepcí, barem, výtahem, jídelnou, společenskou místností, hernou se stolním tenisem, úschovnou lyží, terasou, velkou garáží (omezená kapacita, za poplatek 5 €/noc) a venkovním parkovištěm. Wi-Fi připojení je dostupné na recepci zdarma.

Stravování v hotelu je formou polopenze - snídaně bufetová a večeře jsou servírované o 2 chodech s pevně sestaveným menu, salátový bufet a dezert. Nápoje k večeři si platíte na místě. Na vyžádání je možná vegetariánská strava.

Důležitá upozornění

Check in/ check out

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a klikněte na „spočítat cenu“. Následně klikněte na „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Check in/check out: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Casa Alpina je to v hotelu, mohou ale nastat výjimky, pak byste se převlékali v autobuse. 
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě)
  • Cestovní pojištění
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.