Lyžování v italském středisku Santa Caterina: doprava, 2 noci v hotelu, skipas

Varianta: Podívejte se na dalších 12 variant
5 dní (2 noci), 1 osoba
Po 12. 3. – Pá 16. 3. 2018
4 zákazníci
do konce

Termín:

Po 12. 3. – Pá 16. 3. 2018

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 2. 3. 2018.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a "spočítat cenu", následně "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Sto kilometrů sjezdovek. Snowparky. Termální lázně. Je to sen? Není. Je to vaše zimní dovolená!

Pojeďte s CK České Kormidlo za zimními zážitky do italského střediska Santa Caterina. V ceně je doprava autobusem, 3denní skipas na více než 100 kilometrů sjezdovek a také 2 noci v horském hotelu, který od lanovky Santa Caterina Valfurva dělí jen 80 metrů.

Santa Caterina je menší lyžařské středisko vhodné pro pokročilejší lyžaře. Jsou tu náročnější tratě, které ověří i otrlé profíky – ne nadarmo se tu v roce 2005 konalo Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování. Se skipasem Bormio e Valli si navíc užijete lyžování v přilehlých areálech Bormio a San Colombano. A pak můžete svoje unavené tělo osvěžit v lázních Bormio Terme!

Ubytování v pěkném hotelu a polopenze 

Bydlet budete v hotelu Alle 3 Baite***, který od centra horské vesničky Santa Caterina dělí asi 650 metrů. Hned naproti hotelu je malý obchod a k zastávce skibusu to budete mít jen 10 metrů. Přímo v hotelu je restaurace, bar, taverna, vytápěná úschovna lyží a společenská místnost. 

V hotelu pro vás nachystají dvoulůžkový pokoj se satelitní televizí, telefonem a trezorem. Mít tu budete i vlastní koupelnu s fénem a bezplatně se v celém hotelu připojíte k Wi-Fi.V ceně pobytu máte zahrnutou polopenzi – bufetové snídaně a večeře formou výběru z menu. Za nápoje k večeři se připlácí zvlášť.

Organizace zájezdu: Co by vám nemělo uniknout?

V první den zájezdu vás autobus ráno vysadí hned u vleku v Bormiu. Po lyžování kolem 16:00 přejedete na ubytování do Santa Cateriny. 

Odjezdová místa a orientační časy odjezdů

Důležitá upozornění ke svozovým místům, sněhové situaci a skibusům

Převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Příplatky
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.