Divadelní sezóna startuje! Máme pro vás vstupenky a slevy do těch nejlepších pražských divadel. Více o akci

Lyžování v italském středisku Santa Caterina: doprava, 2 noci v hotelu, skipas

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

Po 12. 3. – Pá 16. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 7. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 190 Kč
Ukončeno 6 190 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 16. 2. – Út 20. 2. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 15. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 18. 2. – Čt 22. 2. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 16. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Út 20. 2. – So 24. 2. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 19. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 22. 2. – Po 26. 2. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 21. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

So 24. 2. – St 28. 2. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Po 26. 2. – Pá 2. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

St 28. 2. – Ne 4. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 27. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 2. 3. – Út 6. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 1. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 4. 3. – Čt 8. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 2. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Út 6. 3. – So 10. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 5. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 8. 3. – Po 12. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 7. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

St 14. 3. – Ne 18. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alle 3 Baite ***
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • večeře výběr z menu, nápoje k večeři jsou za poplatek
  • 3denní skipas pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 7. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Cestovní pojištění
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Povinná pobytová taxa: cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Sto kilometrů sjezdovek. Snowparky. Termální lázně. Je to sen? Není. Je to vaše zimní dovolená!

Pojeďte s CK České Kormidlo za zimními zážitky do italského střediska Santa Caterina. V ceně je doprava autobusem, 3denní skipas na více než 100 kilometrů sjezdovek a také 2 noci v horském hotelu, který od lanovky Santa Caterina Valfurva dělí jen 80 metrů.

Santa Caterina je menší lyžařské středisko vhodné pro pokročilejší lyžaře. Jsou tu náročnější tratě, které ověří i otrlé profíky – ne nadarmo se tu v roce 2005 konalo Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování. Se skipasem Bormio e Valli si navíc užijete lyžování v přilehlých areálech Bormio a San Colombano. A pak můžete svoje unavené tělo osvěžit v lázních Bormio Terme!

Ubytování v pěkném hotelu a polopenze 

Bydlet budete v hotelu Alle 3 Baite***, který od centra horské vesničky Santa Caterina dělí asi 650 metrů. Hned naproti hotelu je malý obchod a k zastávce skibusu to budete mít jen 10 metrů. Přímo v hotelu je restaurace, bar, taverna, vytápěná úschovna lyží a společenská místnost. 

V hotelu pro vás nachystají dvoulůžkový pokoj se satelitní televizí, telefonem a trezorem. Mít tu budete i vlastní koupelnu s fénem a bezplatně se v celém hotelu připojíte k Wi-Fi.V ceně pobytu máte zahrnutou polopenzi – bufetové snídaně a večeře formou výběru z menu. Za nápoje k večeři se připlácí zvlášť.

Organizace zájezdu: Co by vám nemělo uniknout?

V první den zájezdu vás autobus ráno vysadí hned u vleku v Bormiu. Po lyžování kolem 16:00 přejedete na ubytování do Santa Cateriny. 

Odjezdová místa a orientační časy odjezdů

Důležitá upozornění ke svozovým místům, sněhové situaci a skibusům

Převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Alle Tre Baite, Santa Caterina

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Alle Tre Baite, Santa Caterina
Zobrazit na mapě
Pořádá

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (6 525 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

super pro ty, kteří se nedostanou k moři za celé léto, tak alespoň na 1 den
krásné čisté moře, písečná pláž, i pláž pro psy
Bibione je krásné, hodně turistické, podívali jsme se i po okolí, příště pojedeme aspoň na týden :)

více toho projedete v autobuse, než strávíte u moře, ale s tím musíte počítat u této nabídky
při cestě tam se jelo v autobuse pěkně, normálně, zastávky po cca 2,5–3h, ale při cestě zpátky jeli jak draci na hranici bezpečnostních přestávek a asi spěchali domů… v zatáčkách jsme to dost pociťovali a lítali jsme ze strany na stranu
pokud k moři, tak jedině na týden, vůbec se nám cestování nelíbilo, více jsme projezdili…

Dnes
Ivana

Služba vynikající, jak průvodkyně tak řidič

19. 9. 2018
Věra

Krásná příroda. Dost času na prohlídku i odpočinek. Kombinace se zastávkou v Zágrebu – to už ale ve spěchu a večer. Řidči dobří. Zasedací pořádek v autobuse s ohledem na věk a skupiny.

Průvodce byl mladý a moc spěchal ve všem, na to dopláceli starší účastníci.

16. 9. 2018
Anonym

Skvělý přístup, úžasný zážitek. Výborná průvodkyně.

Náročné po fyzické stránce, ale s tím se musím na poznávacích zájezdech počítat.

15. 9. 2018
Anonym

Krásné prostředí, čisté moře, vynikající delegátka CK České kormidlo.

Chování řidičů autobusu.

14. 9. 2018
Eva

Okolí je krásné a jídlo bylo výborné. Koupání krásné.

Majitel má někdy špatnou náladu a klidně Vám vynadá, ubytování bylo horší, z důvodu, že jsme měli okno přímo na hlavní silnilci, kde jezdila auta do 3 hod. ranních a od 5 hod. začala jezdit opět.

12. 9. 2018
Kateřina

Skvělá dovolená. Příjemný personál a vynikající jídlo. Urcite se sem vrátíme.

12. 9. 2018
Richard

Prostředí krásné, pozvolný vstup do moře – vhodné i pro malé děti, sympatický ochotný personál připravený pomoci, výborná chutná strava, velký výběr.

Opotřebovaný sprchový kout na pokoji, který volá po rekonstrukci, nicméně používat se s lehkým nepohodlím dal.

11. 9. 2018
Radim

Ochota personálu. Chutná strava.

Stav pokoje. Jednotvárné snídaně. Chybělo info, že vila nemá vlastní parkoviště.

11. 9. 2018
ivana

sluníčko, moře, pohoda :-)

doprava byla ok, mohlo se odjíždět později z Caorle večer, odjížděli jsme v 19h a neměli možnost ještě využít např lunapark atd, v ČR jsme byli zbytečně brzo ráno ve 4 hod

10. 9. 2018
Mejla

personál, jídlo

dlouhé schody k moři, kamenné pláže

10. 9. 2018
Monika

Super dovolená na klidném místě pokoj dostačující moře asi 300 metrů pořád za nosem😁což nebylo tak hrozný klidně bych jela znova moc se nám tam líbilo ,

Jediné co bych vytkla je že není v apartmánu mikrovlnka na ohřívání jídla. To je docela škoda😣

10. 9. 2018
Dagmar

Vše v pořádku

///

10. 9. 2018
Janahyankova

místo bylo hezké

Příjezd autobusu se zpožděním 30 minut.
Zastaralý a velmi nepohodlný autobus (podmínky v autobusu byly až nedůstojné pro tak dalekou cestu), nebezpečný způsob řízení u jednoho z řidičů, nedodržování předepsaných zastávek!

10. 9. 2018
Kopicovaalena

Pro jednodenní zájezd bylo pro klientky zařízeno zázemí v penzionu pro odložení věcí. Bylo to naprosto super.

bez připomínek, vše super.

10. 9. 2018
Kamila

místo Baška, ochota řidičů

cesta zpět, okreskami, zdlouhavé

8. 9. 2018
Johana

Vše perfektní!

Smrdutá a zlá baba co za námi seděla v autobuse, ale to není chyba společnosti.

7. 9. 2018
Dan

kvalita poskytovaných služeb během celého zájezdu ( doprava, profesionalita řidičů, ochota a znalosti průvodce ). Po dlouhé době jsme narazili na cestovní kancelář, která svoji práci dělá poctivě a dobře.

super autobus, ale málo místa pro velké osoby. jinak vše super.

7. 9. 2018
Klára

Úžasný zájezd. Cesta je dlouhá, ale naštěstí se mi poštěstilo sedět sama, tak to bylo pohodlné. Autobus nový, moderní, pravidelné zastávky každé 3–4 hodiny, vtipný a milý průvodce Ondra a ochotní řidiči. Na prohlídku jezer bylo času tak akorát, od průvodce jsme dostali mapku a spoustu informací. Organizace výborná. Jezera jsou opravdu krásná, nezapomeňte foťák s nabitými baterkami :)

Nakonec vyšlo i počasí, které původně nebylo hlášeno úplně příznivé, takže nemám co vytknout.

5. 9. 2018
Květoslava

Monaco jednim slovem uchvatne. Cestovni kancelar spolehliva, pruvodkyne a ridici mili a spolehlivi.

vse naprosto v poradku

4. 9. 2018