Vyberte si, kam pojedete na tento víkend! Hory, lázně i wellness čekají! ⚡Rezervovat termín online⚡  







Lyžování ve středisku Pejo: doprava autobusem, 3denní skipas, nocleh, polopenze

0 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Hotel Zanella, Pejo
1 osoba, 5 dní (2 noci)
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v jednom z hotelů ve vesničce Pejo či Cogolo di Pejo
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Pejo
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 2. 2. 2018.
Ukončeno 4 490 Kč 4 390 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 990 Kč 4 890 Kč
Ukončeno 4 490 Kč 4 390 Kč
Ukončeno 4 490 Kč 4 390 Kč
Ukončeno 4 490 Kč 4 390 Kč
Ukončeno 4 490 Kč 4 390 Kč
Ukončeno 4 490 Kč 4 390 Kč
Ukončeno 4 490 Kč 4 390 Kč
Ukončeno 4 490 Kč 4 390 Kč

I lyže jsou prkna, co znamenají svět. Díky nim se podíváte třeba do Itálie.

Vyrazte letos na lyže do italského střediska Pejo v národním parku Stelvio. Ubytování s polopenzí, dopravu i skipas zajistí CK České kormidlo. Na vás je sbalit lyže nebo snowboard a vybrat si únorový nebo březnový termín. 

Lyžování na třítisícovce i moderní termální lázně

Pejo je sice malé středisko se 16 km sjezdovek, ale dostane vás svými vrcholky sahajícími až do úctyhodné výšky 3 000 m n. m. Užijete si tak velkolepá panoramata s výhledem na vrcholy Monte Vioz a Monte Cevedale. Středisko se může pochlubit nejnovější kabinovou lanovkou Pejo 3000. Toto moderní zařízení se 2 kabinami pojme až 100 osob a spojuje lokalitu Tarlenta (v nadmořské výšce 2 000 metrů) a srdce horského celku Ortles Cevedale v nadmořské výšce 3 000 metrů.

Středisko je hojně vyhledáváno rodinami s dětmi. Je zde spousta míst pro zábavu, například parky na sněhu, sáňkařská dráha či možnost lezení na zamrzlých ledopádech. Nevynechejte prohlídku největšího italského národního parku na sněžnicích nebo si užijte lyžování ve volné přírodě.

Pejo je známé také svými termálními a minerálními prameny. Návštěva lyžařského areálu v Peju tak umožňuje lákavé spojení zimních radovánek s relaxací v nově zrekonstruovaném lázeňském komplexu.

Ubytování v hotelu s polopenzí

Bydlet budete v jednom z místních hotelů tříhvězdičkového standardu ve vesničce Pejo, případně v městečku pod kopcem Cogolo di Pejo. Přesný název hotelu se dozvíte až na místě. Většina hotelů se nachází do cca 500 m od lanovky skiareálu a do cca 400 m od termálních lázní (výjimečně můžete být ubytováni také v hotelu Aurora: od skiareálu je 750 m a od lázní 550 m či v hotelích v Cogolo di Pejo, které je od Peja 4,4 km). Skibusy jezdí z Cogola do Peja, skibus v rámci pouze Peja zatím nebyl stanoven.

K vybavení hotelů patří recepce, bar, restaurace, místnost s TV, úschovna lyží a parkoviště. Pokoje jsou standardně zařízené a mají možnost až 2 přistýlek. Budete mít vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Některé pokoje mají i balkon, který nejde předem rezervovat. Další vybavení záleží na konkrétním hotelu. Stravování probíhá formou polopenze – snídaně bufetová, večeře pevně stanovené menu. Nápoje k večeři si hradíte sami.

Dopravní a obecné informace

Základní trasa: Brno (17.30 hod.), Velké Meziříčí (18.15 hod.), Jihlava (18.45 hod.), Humpolec (19.00 hod.), Praha (20.30 hod.), Beroun (21.10 hod.), Plzeň (22.00 hod.), Rozvadov (22.50 hod.)

Důležité upozornění:

  • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Místenky do autobusu
Na vlastní žádost si můžete pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, abyste při rezervaci místa upřesnili řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělte pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

Informace k zavazadlům
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, CK nepřepravuje neskladné krosny) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. CK nepřepravuje jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek můžete uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci. 

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Hodnocení podniku
4,2/5 (5 152 hodnocení)
Jak uplatnit
  • Před koupí voucheru si vytvořte nezávaznou online objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu, klikněte na „spočítat cenu“ a následně na „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko Pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Check in/check out: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě jiných hotelů Pejo je to v autobuse. 
Příplatky
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas
  • Cestovní pojištění
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě)
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (5 152 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hhada

Vše se mi líbilo, kouzelná příroda, sjezdovky upravené, ubytování odpovídalo tomu co bylo nabízeno, jídla dostatek

22. 2. 2018
Oksana

Všechno

21. 2. 2018
Tereza

Mizerná organizace (řidič autobusu ani nevěděl, kde zaparkovat), dost neprofesionální průvodce. Velice špatný servis.

19. 2. 2018
Šimon

Poměr cena/kvalita :)

Hotel spíše pro méně náročné.

16. 2. 2018
Jana Anna

Velmi příjemný hotel, terasa s výhledem na jezero, dokonalé večeře o pěti chodech.

Lyžařský areál je v sousední obci vzdálené 5 km, je nutné dojíždět, zastávka skibusu je od hotelu celkem daleko.

13. 2. 2018
Marcela

Poděkování celému týmu cestovní kanceláře, a hlavně delegátce Veronice za nadmíru spokojenou dovolenku (náhradní lyžování v Tarvisiu bylo také super :-))

9. 2. 2018
Petra
9. 2. 2018
Petr
7. 2. 2018
Svatopluk

Sjezdovka skvělá škoda že byla zavřená Slovinska strana, strava dostačující voda na pokoji teplá, sauna skvělá

Málo teplo na pokoji špatně se sušily vlhké věci

6. 2. 2018
Mrkev11

Lokalita super, hotel pěkný, personál příjemný, domluva snadná s CK

Večeře mohla mít méně chodů a větší porce.

5. 2. 2018
Anonym
30. 1. 2018
Lucie

Přímo nádhera, velmi milá průvodkyně, spousta času na prohlídku města a ochutnávku všeho

Na prohlídku města bylo 9 hodin, což se super ale po 5 hodinách jsme měli vše prošlé a byla nám už zima a neměli jsme co dělat, tak doporučuji si vzít více peněz a zajít si někam posedět

28. 1. 2018
Václav

Lyžování super

Jídlo! Blafy, formou low cost!!!

27. 1. 2018
Anonym
25. 1. 2018
Anonym

Nadstandartní ubytování s výbornou kuchyní. Hotel je umístěn na klidném místě u jezera.

22. 1. 2018
Ivo

Pohodový mladý průvodce – počasí vyšlo, nikdo se neztratil a v pohodě dojeli zpět dom :)

20. 1. 2018
Lenka

Pan delegát naprosto úžasný. Velmi jsme s ním byly spokojení

20. 1. 2018
Lucie
11. 1. 2018
Jana
9. 1. 2018
Jana
9. 1. 2018