Parádní lyžovačka v italské Paganelle: 2 noci s polopenzí, doprava a skipas

Varianta: Podívejte se na další 4 varianty
5 dní (2 noci), 1 osoba  ·  Termíny E
18 zákazníků
do konce

Termín:

V období do 30. 3. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu cca 250 m od skibusů
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny E: 18. 3. – 22. 3., 20. 3. – 24. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3. 2018 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a "spočítat cenu", následně stiskněte "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko "pokračovat".
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Co mají dirigenti společného s lyžaři? Hůlky, kterými odřídí parádní koncert.

Sedněte na autobus CK České kormidlo a rozjeďte se vstříc zimnímu dobrodružství do Paganelly, jednoho z nejmodernějších lyžařských středisek v Itálii. V horách strávíte celkem 2 noci a vybaveni budete třídenním skipasem, takže ze svahu vás jen tak nedostanou!

Dostupné termíny 

  • Termíny A: 19. 1. – 23. 1., 21. 1. – 25. 1., 23. 1. – 27. 1., 27. 1. – 31. 1. 2018
  • Termín B25. 1. – 29. 1. 2018
  • Termíny C: 29. 1. – 2. 2., 31. 1. – 4. 2., 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 10. 2. – 14. 2., 12. 2. – 16. 2., 14. 2. – 18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2. – 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3., 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3. 2018
  • Termíny D: 8. 3. – 12. 3., 10. 3. – 14. 3., 12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3. 2018
  • Termíny E: 18. 3. – 22. 3., 20. 3. – 24. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 26. 3. – 30. 3. 2018

Obklopí vás krásné horské masivy Brenta a Monte Bondone, okouzlí výhledy na jezero Garda a to nejdůležitější: svištět budete na 35 km upravovaných sjezdovek, snowboardisté si „zablbnou“ ve snowparku a běžkaři mohou brázdit 6,2 km běžeckých tras.

Ubytování „no name“ s polopenzí

Po příjezdu se ubytujete v jednom z 3* rodinných hotelů typu „no name“ ve městech Molveno, Fai della Paganella, Cavedago nebo Andalo. To znamená, že přesný hotel se dozvíte až na místě. Všechny jsou maximálně 600 m od centra města a zhruba 250 m od zastávky skibusu. Skiareál v Andalu je od hotelů vzdálen max. 5 km.

Dvoulůžkový pokoj a polopenze

K vybavení hotelů patří recepce, bar, restaurace, místnost s TV a úschovna lyží. Standardně zařízené dvou­lůžkové pokoje je možné rozšířit až o 2 přistýlky (může být palanda), je tu vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Některé pokoje mají balkon (není možné ho garantovat ani rezervovat). 

Potřebovat budete i dost energie, takže se ráno a večer posilníte přímo v místě ubytování. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované o 2–3 chodech a nezahrnují nápoje.

Lyžování v srdci B­rentských Dolomit

K pobytu dostanete 3denní skipas, který platí pro celou oblast Paganella. Ta se sice řadí k menším střediskům, ale svou moderností předčí i kdejaké velikány. Ne nadarmo si ji vybrala norská reprezentace jako své tréninkové centrum. Ve středisku pře­važují modré a středně těžké sjezdovky pro rodiny s dětmi a pohodové lyžaře.

Zkušení lyžaři naopak ocení dlouhé červené sjezdovky, jimž kraluje 5 km dlouhá Olympionica s převýšením 367, 307 a 351 m. Parádní je také červená sjezdovka Lupetto dlouhá 1,4 km. Milovníci snowboardingu budou nadšeni ze snowparku Dosson s 11 překážkami.

Středisko myslí i na rodiny: v areálu jsou 4 zábavní parky a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN v Andalu.

Důležitá upozornění k nástupním místům

Informace k check in a check out

Místenky do autobusu

Informace k zavazadlům

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj je za příplatek 1500 Kč.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.

Hodnocení podniku

Michal

Pěkné ubytování s výborným jídlem, dlouhé sjezdovky, příjemní řidiči autobusu

Dlouhá cesta autobusem byla dost náročná

9. 2. 2017
Sabina
23. 1. 2017
Karolína

Moc děkujeme za hezky strávenou dovolenou. Moc se nám tam líbilo. Cesta byla náročná, ale jinak pobyt byl super :D
Vyšlo nám krásně počasí, škoda jen, že nebyl přírodní sníh.
Hotel byl moc pěkný, čistý a prostorný. Jídlo výborné. Personál byl velmi milý.
Odjeli jsme naprosto spokojeni.

27. 1. 2017

Všechna hodnocení