Parádní lyžovačka v Itálii: 2× nocleh s polopenzí a skipas i doprava v ceně Aprica – 50 km sjezdovek a snowpark

Varianta: Podívejte se na dalších 15 variant
5 dní (2 noci), 1 osoba
Út 20. 3. – So 24. 3. 2018
25 zákazníků
do konce

Termín:

Út 20. 3. – So 24. 3. 2018

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Urri***
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Aprica
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky. Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a "spočítat cenu", následně stiskněte "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko "pokračovat".
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Smlouvy a dokumenty:

Obchodní podmínky

Pojistka

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Urri nebo Aprica zní, jako by je skrývala daleká Afrika… Ale mnohem blíž to je. Vyjeďte do Itálie – tam objevíte tahle místa na super lyžovačku.

Konec roku neznamená konec zimní sezony – teď teprve bude po vánočním shonu čas pořádně provětrat lyže! Vyjeďte s CK České kormidlo do Itálie za skvělými podmínkami velehor: čeká vás 50 km perfektně upravených sjezdovek a pohodlný Hotel Urri.

5denní zájezd zahrnuje dopravu, 2× ubytování s polopenzí i skipas. Celou dobu vám bude k dispozici kamarádský delegát Vašek, který zprostředkuje i ochutnávky místních specialit. Mnoho termínů zájezdu v průběhu ledna, února i března, odjezdy v těchto datech:

  • Leden: 23./25./27./29./31.
  • Únor: 2./4./6./22./24­./26./28.
  • Březen: 2./4./10./12./14­./16./18./20.

Aprica: oáza pohody se sjezdovkami všech barev

Středisko Aprica leží v oblasti Valtellina, nejsevernější části provincie Lombardie. Nabízí 50 km na 21 skvěle upravených sjezdovkách ve výšce 1200–2300 m, dále 18 lyžařských vleků (2 lanovky, 6 sedačkových lanovek, 6 vleků, 1 poma a 5 pohyblivých koberců) a 3 běžkařské okruhy.

Svahy umožňují sjezd přímo z vrcholu hory až k hotelům. Po lyžování můžete načerpat síly v místním krytém bazénu na Via Magnolta 32, kde je i moderní a vybavené wellness centrum.

Hotel Urri s prostornými pokoji a rodinnou atmosférou

Ubytujete se v příjemných pokojích pro 2–4 osoby. K dispozici je také 1 pokoj pro 5 osob. Pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu (většina zrekonstruovaných), fén, telefon, TV, většina pokojů má balkon (nelze předem rezervovat). Jed­nolůžkové pokoje nejsou k dispozici.

Stravování v hotelu je formou polopenze - snídaně bufetová a večeře jsou servírované o 3 chodech – výběr ze 2 menu, případně i pevně stanovené menu, salátový bufet. Nápoje k večeři si platíte na místě. V hotelu lze zařídit bezlepkovou polopenzi.

Hotel s recepcí je vybaven restaurací s krásným výhledem směrem na sjezdovky, barem, společenskou místností, terasou, úschovnou lyží,  Wi-Fi, parkovištěm a výtahem. Oblíbený lyžařský areál Palabione je 400 m odsud, skibus cca 50 m, centrum 250 m, restaurace a bary do 100 m.

Další informace

  • Základní trasa: Brno (17.30 hod.), Velké Meziříčí (18.15 hod.), Jihlava (18.45 hod.), Humpolec (19.00 hod.), Praha (20.30 hod.), Beroun (21.10 hod.), Plzeň (22.00 hod.), Rozvadov (22.50 hod.)
  • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
  • Informace k zavazadlům

Důležitá upozornění:

  • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1 €/osoba/den se platí na místě.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.

Hodnocení podniku

Alena

Vše naprosto vpořádku, luxusní lyžování, výborné tříchodové večeře a skvělá organizace CK. Velké díky také řidičům za příjemnou a bezpečnou cestu. Těšíme se na další sezonu!

19. 3. 2017

Všechna hodnocení