Relaxace v Kašperských Horách s polopenzí, bazénem i meditačním parkem

100 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Park Hotel Tosch
Šumava, Západní Čechy
 4,1/5 (14 hodnocení)
Více o podniku
Součástí jsou unikátní Šumavské bylinné lázně
Součástí jsou unikátní Šumavské bylinné lázně
Ubytování v anglickém stylu s výhledem na Kašperk
Ubytování v anglickém stylu s výhledem na Kašperk
Adults Only: hotel pouze pro hosty starší 15 let
Adults Only: hotel pouze pro hosty starší 15 let
2 osoby, 3 dny (2 noci)
Vyprodáno 6 200 Kč 3 999 Kč
 • 2× noc ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard v anglickém stylu
 • 2× snídaně formou bohatých švédských stolů ve snídaňové restauraci 
 • 2× večeře o třech chodech ve stylové hotelové restauraci
 • Župan a pantofle během celého pobytu k dispozici na vašem pokoji 
 • Volný vstup do hotelového relaxačního bazénu s „hvězdnou oblohou“ po celou dobu pobytu 
 • Volný vstup do relaxační místnosti s příjemnou hudbou 
 • Volný vstup do hotelového energetického a meditačního parku s lehátky
 • Střežené parkoviště zdarma 

Strava

Polopenze

Vyprodáno 5 800 Kč 3 799 Kč

Člověk zkusil spoustu věcí, aby znovu zjistil, že jedním z největších odborníků na všechny neduhy těla i duše je příroda.

Objevte místo, které je dokonalou skrýší před stresem. V nádherné šumavské přírodě uprostřed Kašperských Hor stojí Park Hotel Tosch vystavěný v anglickém stylu a obklopený energetickým a meditačním parkem, jehož součástí jsou unikátní a několikrát oceněné Šumavské bylinné lázně. 

Čím jsou tyto lázně unikátní? Skloubily lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií, baterky sem jezdí dobít třeba lidé se syndromem vyhoření či pocitem vyčerpání. Kašperské Hory jsou známé čistým ovzduším, navíc tu díky dřívější těžbě zlata z nitra Země prostupuje pozitivní zemská energie. Přímo v lázních vyvěrá pramen sv. Barbory a z koupelí se nese omamná vůně bylinek.

Neomezený vstup do bazénu a meditačního parku

Tři dny tu budete čerpat energii z přírody a objevovat okolní krásy, neomezeně můžete lenošit v relaxačním bazénu a místnosti s uklidňující hudbou a volný vstup máte také do energetického a meditačního parku s menhiry (4 ha). Na místě si pak můžete přikoupit procedury v bylinných lázních, např. rašelinový zábal, Priessnitzův chodník a speleoterapii v hotelové jeskyni, kde se léčí horní cesty dýchací. 

Na pěší procházky, lyže i za kulturou

Kašperské Hory jsou oblíbeným turistickým cílem, prozkoumat je můžete na pěších procházkách, které vás zavedou do malebných vesnic i na krásné vyhlídky. Také běžkaři a lyžaři si tu přijdou na své a pestrý je rovněž místní kulturní program. Křehkou krásu můžete obdivovat ve sklárně Annín (7 km) nebo se projít podél kouzelné Vydry.

Interiéry v anglickém stylu

Také interiér hotelu je v mnoha ohledech výjimečný. Atmosféru dotváří velké anglické hodiny, pohodlná křesla u krbu i obrazy na stěnách. Zkrátka prostředí, ve kterém není čas a prostor na spěch či zbytečný shon. Ubytovat se tu navíc mohou pouze hosté starší 15 let, takže tu panuje příjemný klid.

Pokoje ve dřevě i mramoru a polopenze

Bydlet budete v pokoji typu Standard nebo větším Superior. Všechny jsou zařízené v anglickém stylu a vybavené tisovým nábytkem, koupelny jsou mramorové. Na pokoji budete mít televizi, ve většině koupelen je vana, samozřejmě tu najdete také fén, kosmetiku, župan a pantofle. 

Ráno se posilníte u švédských stolů, které zaplní snídaňovou restauraci, večer pak posedíte v restauraci zařízené v loveckém stylu, kde se zaměřují na moderní úpravu zvěřiny (metodou sous vide), ale připravují i ryby, drůbež a další, spíše zdravější druhy pokrmů. 

Tipy, co dělat

Hrad Kašperk Hrad Kašperk

Dobře zachovaná zřícenina gotického hradu se tyčí na skalnatém ostrohu na horním toku řeky Otavy a je nejvýše položeným královským hradem v Čechách. Z hradu je tak krásný výhled na Šumavu. Hrad založil roku 1356 Karel IV.

Kašperské Hory Kašperské Hory

Historické jádro města Kašperské Hory je památkovou zónou. Obdivovat tu můžete gotický kostel sv. Markéty ze 14. st. s a kostel sv. Mikuláše. Muzeum motocyklů a jízdních kol je největší tohoto typu v ČR a některé z exponátů jsou dokonce světovými unikáty. 

Sedlo u Sušice Sedlo u Sušice

Již před 3 tisíci lety osídlili vrch Sedlo Keltové, kteří v nadmořské výšce 902 metrů vybudovali prakticky nedobytné impozantní hradiště. Dnes na vrcholu Sedla, přes který vede turistická magistrála, a z něhož je jedinečný výhled na panorama Šumavy, stojí 27,75m vysoká dřevěná rozhledna. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Park Hotel Tosch
Kašperské Hory 4, Kašperské Hory, 34192

Park Hotel Tosch

Kašperské Hory 4, Kašperské Hory

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Hotel je Adults Only (hotel neubytovává děti do 15 let věk).
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Wellness
Vnitřní bazén
Hodnocení podniku
Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Co nejdříve po koupi voucheru na mailu recepce@parkhotel-sumava.cz či telefonu +420 376 582 592.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. 
Příplatky
 • Wi-Fi je v hotelu k dispozici zdarma.
 • Pobyt s domácími zvířaty není možný.
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

7 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny