Romantika v zámeckém hotelu Sychrov: návštěva parku, polopenze i wellness

362 zákazníků
Krásná procházka zámeckým parkem ze Zlatovlásky
Krásná procházka zámeckým parkem ze Zlatovlásky
Hotel sousedí s celoročně otevřeným zámkem Sychrov
Hotel sousedí s celoročně otevřeným zámkem Sychrov
50minutový vstup do wellness se saunou i vířivkou
50minutový vstup do wellness se saunou i vířivkou
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Exclusive
 • 2× snídaně formou bohatého rautu pro dva
 • 2× tříchodová večeře formou bufetu v hotelové restauraci Bohemia Garnet pro dva
 • 1× káva a dezert pro dva
 • 1× 50 minut v hotelovém wellness pro dva (finská sauna, pára, vířivka)
 • 1× vstup do zámeckého parku Sychrov pro dva
 • parkování v areálu hotelu
 • wi-fi připojení
 • 30% sleva na masáže 

Strava

Polopenze

Omezení

Voucher není možné využít v termínech 22. 12. – 26. 12. 2017, 29. 12. 2017 – 1. 1. 2018, 28. 3. – 2. 4. 2018.

7 550 Kč 3 990 Kč

Na Sychrově bylo natočeno několik kouzelných pohádek. Nejvyšší čas tu prožít jednu opravdovou.

Hlavními hrdiny nové pohádky odehrávající se v kulisách Sychrova budete vy a váš partner. Zabydlete se na pár nocí v Zámeckém hotelu Sychrov**** v blízkosti Českého ráje (85 km od Prahy), na romantickém místě, kde je radost se jen tak toulat a užívat milé společnosti, ale odkud také můžete vyrážet na prima výlety.V nabídce je pobyt, který si můžete naplánovat až do konce dubna. Líbit se vám tu bude ať už přijedete v zimě nebo na začátku jara -  okolí je protkáno množstvím stezek, které vás provedou krajinou i krásným parkem známým z pohádek.

Lenošení ve wellness 

Postaráno tu o vás bude v každém případě královsky. Čeká vás 50minutový odpočinek ve wellness centru s finskou saunou, párou a vířivkou, za příplatek (a případně se slevou) si také užijete masáž.

Polopenze a speciální večeře i silvestrovský program

Hosté velmi chválí zdejší kuchyni – vy poznáte um mistrů kuchařů díky polopenzi. Bude-li to možné, rádi vyhoví i požadavkům na vegetariánskou nebo veganskou stravu, stačí se předem domluvit s recepcí.

Toulky zámeckým parkem a další výlety

Hotel sousedí s celoročně otevřeným Státním zámkem Sychrov, kde se natáčela Zlatovláska nebo Nesmrtelná teta. Kromě pobytu se svatomartinským menu máte vždy v ceně volné vstupenky do zámeckého parku, kde se vydáte po stopách statečného Jiříka i zákeřné Závisti.

Asi 20 km odtud je Liberec, kam můžete zajet do aquaparku, zoo s bílými tygry nebo na Ještěd, nedaleko si také zahrajete golf.

Moderně zařízené pokoje

Bydlet budete v prostorných moderních pokojích zařízených v přírodních tónech. Mají individuálně ovladatelnou klimatizaci, takže si sami nastavíte teplotu, která vám vyhovuje. Vybavené jsou manželskou postelí, minibarem, vysokorychlostním internetem, trezorem a LCD televizorem s velkou úhlopříčkou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem má podlahové vytápění.

Tipy, co dělat

Ještěd Ještěd

Na vrcholu (1012 m n. m.) se tyčí nepřehlédnutelná dominanta Liberce i dalekého okolí, navržená architektem Hubáčkem. Byla vyhlášena českou stavbou 20. století. Najdete zde restauraci, rozhlednu a hotel. 

ZOO a Botanická zahrada Liberec ZOO a Botanická zahrada Liberec

Projděte se nejstarší zoologickou zahradou na území bývalého Československa a obdivujte až 160 druhů zvířat včetně bílých tygrů, kteří ji proslavili. Nádherné sbírky rostlin i expozici ve sklenících pak uvidíte v botanické zahradě. 

Trosky Trosky

Trosky jsou symbolem Českého ráje a jedním z nejnavštěvovanějších hradů v Česku. V horních partiích vrchu leží chráněné území přírodní památky Trosky. Vrch je nejvyšším bodem Vyskeřské vrchoviny. Výška nejvyššího bodu hradu (věž Panna) je 514 metrů. Hrad je otevřen od dubna do září. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

EA Zámecký hotel Sychrov****
Sychrov, Sychrov, 46344

EA Zámecký hotel Sychrov****

Sychrov, Sychrov

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Wellness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 300 Kč/pobyt (pouze drobní psi a kočky)
Půjčovna kol
Hodnocení podniku
4,4/5 (515 hodnocení)
Milan

celkový pobyt byl bez problémů, recepční vstřícné, ubytování na vysoké úrovni

Kristyna-patakova

Krásné prostředí, čistý a moderní pokoj, výborné jídlo i služby. Pobyt jsme si s manželem moc užili a rádi se zase vrátíme.

Lsmolkov

Skvělá poloha v bezprostřední blízkosti zámku. Dobré snídaně a večeře.

Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Před zakoupením voucheru si ověřte dostupnost vybraného termínu. Pobyt si zamluvte co nejdříve po zakoupení voucheru na telefonu +420 482 425 444 nebo na e-mailu sychrov@eahotels.cz (při rezervaci uvádějte kód voucheru).
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí.
 • V případě požadavku na speciální stravu (vegetariánská, veganská) se předem domluvte s recepcí. Hostům se speciálními požadavky rádi vyhoví, ovšem podle možností surovin. 
Děti
 • Děti do 11,9 let mají pobyt za příplatek 450 Kč / noc s polopenzí.
 • Děti od 12 let a další dospělá osoba má pobyt za příplatek 800 Kč / noc s polopenzí.
Příplatky
 • Povinný městský poplatek 30 Kč/osoba/noc se hradí se na místě.
 • Domácí mazlíčci s vámi mohou být za 300 Kč/pobyt (po předchozí domluvě, pouze drobní psi a kočky).
 • Ke štědrovečernímu a silvestrovskému pobytu je možné dokoupit noc navíc za 1550 Kč / noc se snídaní a tříchodovou večeří.
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Při zrušení rezervace nejpozději 2 dny před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Termínovou variantu nelze změnit ani zrušit. Při nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat.

Chybí vám nějaké další informace?

31 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku