EA Zámecký hotel Sychrov****

4,4 / 5 (492 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ochota, prostředí“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku EA Zámecký hotel Sychrov****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zuzka

Jak začít. Na odpolední kávě s dezertem mi bylo kafe předhozeno jak psovi aniž bych si mohla vybrat. Obsluha nebyla ochotná. Když jsme přišli na večeři personál nás nepozdravil a po otázce kam si máme sednou nám bylo řečeno že jsou na stole čísla tak ať si najdeme stůl podle čísla pokoje. Na to že jsem zakoupila , , romantický pobyt" seděla jsem u stolu pro 10 lidé s dalšíma dvěma páry. Což mi romantické nepřipadalo. Na to že jsme byly v hotelu mimo sezónu mohl nás personál restaurace usadit jinam. Čekali jsme zda nás obslouží a když po 5 minutách nikdo nepřišel šli jsme si nandat večeři. Jídlo bylo průměrné. Číšník obsloužil pár vedle i druhý pár. Já se ozvala že bych ráda také něco k pití a byla jsem ignorována. S partnerem jsme se sebrali a jeli jsme jinam. Snídaně byla katastrofa. Opět nás nikdo nepozdravil což mi přijde jako slušnost. Partner si nandaval snídani a číšník za ním stál a čekal…tvářil se jako by ho zdržoval. Strašně těžké říct , , Z dovolením chci nandat čerstvá vajíčka uhnete mi prosím". Míchaná vajíčka byla zkažená a smrděla. Odjeli jsme na snídani do Liberce. Masáž byla průměrná. Asi tři hosté hotelu mě mohli vidět nahou, neboť paravan co tam mají opravdu nepostačuje. Večer byla v restauraci asi jiná směna. Slečna byla ochotná, milá a hnedka si nás všimla a obsloužila nás. Večeře byla dobrá. Dalo se vybrat z nabídky. Za nás velké zklamání. Netvrdím že jsem fajnovka, ale hotel ze 4 hvězdami by měl vypadat trochu jinak.

Dnes
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Ochota, prostředí

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miloslava

velmi profesionální a milý přístup k hostům

je to maličkost, ale postrádali jsme vedle lůžka jakoukoliv odkládací plochu. Dvoulůžko bylo umístěno téměř ve středu místnosti a nebylo kam odložit knihu, brýle a podobně.

15. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Příjemný, vstřícný a velmi ochotný personál v restauraci i na recepci. Výborné masáže.

Současně s námi tam byla nějaká firemní akce cca 70 lidí. Byl problém s jídlem. Jedli s námi hromadně a bezohledně opakovaně „luxovali“ rautové stoly, že personál kuchyně nestačil doplňovat. Za jejich bezohledné chování ale personál hotelu nemůže.

15. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
N

Perfektní služby, nádherný pokoje a skvělé jídlo.

15. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (213)

Podobné podniky