Lyžovačka v italské Aprice: doprava, 3 noci v hotelu, polopenze a skipas Lyžařský zájezd na 6 dnů/3 noci

Varianta: Podívejte se na dalších 14 variant
6 dní (3 noci), 1 osoba
Po 19. 3. – So 24. 3. 2018
26 zákazníků
do konce

Termín:

Po 19. 3. – So 24. 3. 2018

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 6 dní (3 noci)

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 8. 2. 2018.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a "spočítat cenu", následně "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko "pokračovat".
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Italský parlament projednával přejmenování země na Skitálii. Návrh nakonec neprošel, lidé budou prý i bez téhle změny vědět, že se tu lyžuje parádně.

Pokud už jste na to přišli také, nebo to chcete teprve vyzkoušet, máte skvělou příležitost sednout do autobusu a nechat se CK České Kormidlo dovézt do oblíbeného střediska Aprica, kde budete sjíždět 50 km sjezdovek, řádit ve snowparku a popíjet bombardino. Všechno je zajištěno, stačí zabalit lyže a vyrazit!

Na výběr je řada únorových a březnových termínů. Autobus vás zaveze až do Apricy, kde se ubytujete v hotelu Posta, vyfasujete skipas a můžete se rovnou vrhnout na svah. Sledujte aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství.

Horský hotel s polopenzí

Hotel Posta stojí na hlavní třídě městečka asi 600 metrů od nástupu na lanovku v části Palabione. V okolí najdete spoustu obchodů, zastávka skibusu je přímo před hotelem.

Po dni na lyžích či prknech se svalíte do své postele v dvoulůžkovém pokoji, kam je možné umístit až 2 přistýlky a kde máte k dispozici vlastní sociální zařízení, fén, televizi a trezor. Lyže si uložíte do úschovny v hotelu.

Abyste měli dost sil na kroužení obloučků, každé ráno posnídáte v hotelové restauraci formou bufetu a večer se posilníte servírovanou večeří o 2–3 chodech (nápoje si dokoupíte).

Místa a orientační časy odjezdů.

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

Hodnocení podniku

Jitka

Všechno kromě počasí.
Byli jsme v Aprice už vícekrát a vždy naprostá spokojenost

20. 5. 2017
Miroslav

Vynikající lyžování, vyhovující ubytování.

3. 3. 2017
Brozova

Všechno!

Malé zmatky při nástupu do autobusu, které byly způsobeny velkou koncentrací lidí i autobusů :) a nulovou organizací situace.

21. 3. 2017

Všechna hodnocení