Lyžovačka v italské Aprice: doprava, 3 noci v hotelu, polopenze a skipas

38 zákazníků
Lyžařský zájezd na 6 dnů/3 noci

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 6 dní (3 noci)

Termín

Ne 4. 3. – Pá 9. 3. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 1. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

6 890 Kč
Ukončeno 6 890 Kč
Ukončeno

Termín

St 7. 3. – Po 12. 3. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 6. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

6 890 Kč
Ukončeno 6 890 Kč
Ukončeno

Termín

So 10. 3. – Čt 15. 3. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 9. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

6 890 Kč
Ukončeno 6 890 Kč
Ukončeno

Termín

Út 13. 3. – Ne 18. 3. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 12. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

6 890 Kč
Ukončeno 6 890 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 16. 3. – St 21. 3. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

6 890 Kč
Ukončeno 6 890 Kč
Ukončeno

Termín

Po 19. 3. – So 24. 3. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 16. 3. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

6 890 Kč
Ukončeno 6 890 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 1. 3. – Út 6. 3. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 28. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

6 990 Kč
Ukončeno 6 990 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 2. 2. – St 7. 2. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 1. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 090 Kč
Ukončeno 7 090 Kč
Ukončeno

Termín

Po 5. 2. – So 10. 2. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 2. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 090 Kč
Ukončeno 7 090 Kč
Ukončeno

Termín

So 17. 2. – Čt 22. 2. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 16. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 090 Kč
Ukončeno 7 090 Kč
Ukončeno

Termín

Út 20. 2. – Ne 25. 2. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 19. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 090 Kč
Ukončeno 7 090 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 23. 2. – St 28. 2. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 22. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 090 Kč
Ukončeno 7 090 Kč
Ukončeno

Termín

Po 26. 2. – So 3. 3. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 23. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 090 Kč
Ukončeno 7 090 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 8. 2. – Út 13. 2. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 7. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 190 Kč
Ukončeno 7 190 Kč
Ukončeno

Termín

St 14. 2. – Po 19. 2. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 13. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 190 Kč
Ukončeno 7 190 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 11. 2. – Pá 16. 2. 2018

V ceně balíčku

  • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji hotelu Posta
  • 3× polopenze
  • Autobusová doprava
  • Skipas pro oblast Aprica na 4 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 8. 2. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce: 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa: cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

7 290 Kč
Ukončeno 7 290 Kč
Ukončeno

Italský parlament projednával přejmenování země na Skitálii. Návrh nakonec neprošel, lidé budou prý i bez téhle změny vědět, že se tu lyžuje parádně.

Pokud už jste na to přišli také, nebo to chcete teprve vyzkoušet, máte skvělou příležitost sednout do autobusu a nechat se CK České Kormidlo dovézt do oblíbeného střediska Aprica, kde budete sjíždět 50 km sjezdovek, řádit ve snowparku a popíjet bombardino. Všechno je zajištěno, stačí zabalit lyže a vyrazit!

Na výběr je řada únorových a březnových termínů. Autobus vás zaveze až do Apricy, kde se ubytujete v hotelu Posta, vyfasujete skipas a můžete se rovnou vrhnout na svah. Sledujte aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství.

Horský hotel s polopenzí

Hotel Posta stojí na hlavní třídě městečka asi 600 metrů od nástupu na lanovku v části Palabione. V okolí najdete spoustu obchodů, zastávka skibusu je přímo před hotelem.

Po dni na lyžích či prknech se svalíte do své postele v dvoulůžkovém pokoji, kam je možné umístit až 2 přistýlky a kde máte k dispozici vlastní sociální zařízení, fén, televizi a trezor. Lyže si uložíte do úschovny v hotelu.

Abyste měli dost sil na kroužení obloučků, každé ráno posnídáte v hotelové restauraci formou bufetu a večer se posilníte servírovanou večeří o 2–3 chodech (nápoje si dokoupíte).

Místa a orientační časy odjezdů.

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Jitka

Všechno kromě počasí.
Byli jsme v Aprice už vícekrát a vždy naprostá spokojenost

Jitka

Všechno kromě počasí.
Byli jsme v Aprice už vícekrát a vždy naprostá spokojenost

Miroslav

Vynikající lyžování, vyhovující ubytování.

Brozova

Všechno!

Malé zmatky při nástupu do autobusu, které byly způsobeny velkou koncentrací lidí i autobusů :) a nulovou organizací situace.

Destinace:

Hotel Posta, Aprica

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo
Okružní 783/39, Brno

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Hotel Posta, Aprica
Zobrazit na mapě
Pořádá