Moderní srub blízko Kutné Hory: krásná příroda, bio večeře, návštěva palírny

7 zákazníků
Poprvé na Slevomatu
Hotel Agnes
Střední Čechy
Více o podniku
Vlastní bio farma, zelenina i palírna a moštárna
Vlastní bio farma, zelenina i palírna a moštárna
Lanové centrum, drůbeží farmička, jízdy na koních
Lanové centrum, drůbeží farmička, jízdy na koních
Uprostřed krásné přírody a jen 11 km od Kutné Hory
Uprostřed krásné přírody a jen 11 km od Kutné Hory
Balíčky (1)
3 dny (2 noci), 2 osoby
Období do 20. 12. 2017
 • 2× ubytování pro 2 osoby v hotelu Agnes
 • 2× snídaně formou bufetu pro 2 osoby (při nízké obsazenosti hotelu kontinentální po domluvě s personálem)
 • 1× 2chodová bio večeře (maso z vlastní farmy a chovu) + aperitiv v podobě pálenky Agnes (bez dalších nápojů)
 • 1× večeře výběrem ze 4 jídel (bez nápojů)
 • 1× exkurze do místní palírny a moštárny s ochutnávkou pro 2 osoby 
 • Parkování zdarma u hotelu 

Strava

Polopenze

Více o balíčku 3 680 Kč 2 690 Kč

Když někde panuje ticho a klid, je dobré se pozorně zaposlouchat. Pak nejspíš zaslechnete, jak vás k výletům volají krásy přírody.

Už jste slyšeli o obci Bohdaneč a Pilském rybníku? Možná ještě ne, je to totiž takový malý skrytý ráj. Objevte ho během podzimní dovolené. Přímo na břehu rybníka stojí moderní srub neboli hotel Agnes, kde strávíte krásné tři dny naplněné odpočinkem, výlety a dobrým jídlem včetně bio specialit z vlastního chovu.

Kouzelná příroda a nedaleko krásná Kutná Hora 

Z Prahy jste tu po dálnici D1 za necelou hodinu, ale najednou jako byste se ocitli v úplně jiném světe. V okolí jsou ovocné sady, rybníky, pastviny, kde se prohání stáda ovcí a skotu, zvlněné kopečky a k tomu staleté stromy, ticho a klid. Na všechnu tu krásu se můžete podívat třeba z rozhledny Bohdanka (otevřená je do konce října).

Na výlet se pak určitě vypravte i do kouzelné Kutné Hory (11 km) s chrámem sv. Barbory a kostnicí, případně si projděte stezku údolím Vrchlice. Za návštěvu stojí i pivovar Kácov (22 km). V hotelu vám půjčí hole na nordic walking i kola a zajistí jízdy na koních či vyhlídkové lety.

Pěkné pokoje a polopenze s bio produkty 

Hotel je postaven jako moderní srub s maximálním využitím přírodních materiálů a moderní jsou i pokoje, kde se zabydlíte. Mají vlastní koupelnu (rodinné s vanou, ostatní se sprchou), připojíte se tu k Wi-Fi a využít můžete kuchyňku, která je pro všechny hosty společná na patře. Jeden z pokojů je celý bezbariérový.Jídlo bude také jedním velkým zážitkem. V ceně máte polopenzi a jedna večeře bude připravená z masa z vlastních bio chovů. Dělají tu hovězí, jehněčí, vepřové i rybí speciality, navíc pečou vlastní chléb a udí svou slaninu. U hotelu je velký bylinkový záhon i zeleninové políčko. Prostě gurmánská pohádka.

Exkurze do palírny a moštárny a další kratochvíle v areálu

Program budete mít i v samotném hotelu a jeho blízkém okolí. Během exkurze do místní palírny Agnes nahlédnete pod pokličku výroby pálenek a moštů, které jsou oceněné certifikátem kvality Kosher (a samozřejmě vše okoštujete), s dětmi můžete navštívit drůbeži farmičku, která se nachází na rybníku Za Palírnou, nebo zkusit svou mrštnost v lanovém centru.

Tipy, co dělat

Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře

Stavba mohutného gotického kostela, zasvěceného patronce horníků, započala r. 1388. Vysoko nahoře jsou pro oko Boha umístěné nejroztodivnější objekty, uvidíte je s pomocí dalekohledu. Uvnitř dýchá magická atmosféra přitlumená světlem vitráží. 

Huť Jakub Tasice Huť Jakub Tasice

Krásný sklářský skanzen, který proslavil seriál Synové a dcery Jakuba skláře, je cennou kulturní památkou. Sklárna byla založena v r. 1796 a je jednou z nejstarších dochovaných v Evropě. V rámci prohlídkové trasy se s ní seznámíte blíže. 

Zámek Zruč nad Sázavou Zámek Zruč nad Sázavou

Zámek vás okouzlí rozmanitou nabídkou programu pro děti i dospělé. Prohlídkový okruh představí historické místnosti, galerijní sál v půdních prostorách, zámeckou kapli i zámeckou věž, odkud je výhled na starou část městečka, řeku Sázavu a Posázavskou dráhu. V parku můžete vyrazit na rytířskou stezku. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Hotel Agnes
Bohdaneč 167, Bohdaneč, 28525

Hotel Agnes

Bohdaneč 167, Bohdaneč

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Check in je možný v době 14 - 20 hod.
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 100 Kč/noc
Kolárna
Jak uplatnit
 • Rezervace: Co nejdříve po koupi voucheru na e-mailu recepce@agneshotel.cz či telefonu +420 731 644 162 (pouze Po–Pá do 15 h). 
Děti
 • Děti do 4,9 let mají pobyt zdarma s rodiči na lůžku a bez stravy
 • Děti od 5 do 15 let platí 370 Kč/noc se snídaní nebo 480 Kč/noc s polopenzí
Příplatky
 • Malí pejsci s vámi mohou přijet za 100 Kč/noc.
Storno podmínky
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá, takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí.

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny