Relaxace i sport u Karlových Varů: snídaně, whirlpool, masáž i půjčení kol

8 zákazníků
už jen 22 ks
Poprvé na SlevomatuOnline rezervace
Hotel Saint Michael
Karlovy Vary, Západní Čechy
 4,0/5 (2 hodnocení)
Více o podniku
Asi 5 km od karlovarského Vřídla a kolonády
Asi 5 km od karlovarského Vřídla a kolonády
90 minut ve venkovní vířivce a klasická masáž
90 minut ve venkovní vířivce a klasická masáž
Půjčení kol a turistických holí + tenis nebo golf
Půjčení kol a turistických holí + tenis nebo golf
Balíčky (1)
 • 2× ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením a TV
 • 2× snídaně formou bohatého bufetu pro oba
 • 1× 90min. vstup do whirlpoolu na hotelové terase pro oba
 • 1× celodenní zapůjčení kol pro oba
 • 1× celodenní zapůjčení holí na nordic walking pro oba
 • 1× zapůjčení pétanque sady
 • 1× 30min. klasická masáž pro oba
 • Možnost venkovního posezení či grilování
 • Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma
 • Parkování zdarma na hotelovém parkovišti 

Strava

Snídaně

Online rezervace
Více o balíčku 5 200 Kč 3 099 Kč

Svatý Michael je patronem policistů, u Karlových Varů má ale „vedlejšák“ a dohlíží na spokojenost turistů.

V blízkosti řeky Teplé, karlovarské kolonády a Vřídla, ale také nedaleko cyklistických a turistických tras – tam v obci Březová u Karlových Varů stojí hotel St. Michael, kde ve dvou prožijete 3 prima dny nabité sportem, relaxací a výlety. V libovolném pořadí.

Půjčení kol i holí a po výletě relax

Součástí všech balíčků je vyvážená dávka odpočinku i aktivit: čeká vás 90 minut ve venkovní vířivce a půlhodinová masáž, která vám bodne třeba po cyklovýletě nebo túře – v ceně je totiž jak celodenní zapůjčení kol, tak nordic walking holí. A co takhle tenis nebo golf? I tyto své vášně si během dovolené můžete užít, stačí zvolit ten správný voucher.

Kam se mrknout?

Na karlovarskou pěší zónu dojdete pohodlně pěšky, jsou to asi 3 km, případně je přímo u hotelu zastávka MHD. Ve Varech ochutnejte všechny prameny, oplatky, zajděte na kávu a třeba i vystoupejte na rozhlednu Diana, případně navštivte Motýlí dům.

Na kole nebo autem pak můžete dojet na hrad Loket (15 km), kde je i velmi zajímavý kulturní program, nebo do Bečova nad Teplou (17 km) se zámkem, který ukrývá vzácný relikviář sv. Maura (otevřeno je do 29. 10.).

Ubytování se snídaní a možnost grilování

Připravený pro vás bude 2lůžkový pokoj, kde nechybí nic podstatného – v koupelně je fén, ručníky i základní kosmetika, pustit si můžete i televizi.V restauraci si ráno dáte bufetové snídaně, na večeři a sklenku něčeho dobrého můžete zajít třeba do vinného sklípku. Součástí hotelu jsou ale i venkovní terasy s plynovým grilem a grilem na dřevěné uhlí, které jsou vám plně k dispozici, takže se můžete zabalit do deky a kouzlit podle libosti.

Tipy, co dělat

Karlovy Vary - Pramen Vřídlo Karlovy Vary - Pramen Vřídlo

Nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech. 

Loket Loket

Gotický skvost se vypíná na skále nad řekou Ohří. Nejstarší částí dnešního hradu je pozdně románská rotunda. Uvidíte stálou expozici zbraní, je zde uložen i pozůstatek údajně nejstaršího českého meteoritu, který měl dopadnout na nádvoří v roce 1422. Otevřeno je celoročně. 

Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura

Přijeďte obdivovat jedinečný komplex – gotický hrad, renesanční palác a barokní zámek, kde v roce 1985 učinili velkolepý objev – v hradní kapli zde našli vzácný relikviář sv. Maura ze 13. století. Jedná se o památku, která je významem srovnávána s korunovačními klenoty. Můžete jej vidět od března do října. Během návštěvní sezóny se rodiny s dětmi mohou těšit na zábavné dětské prohlídky.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Hotel Saint Michael
Hamerská 74/27, Karlovy Vary - Březová u Karlových Varů, 36001

Hotel Saint Michael

Hamerská 74/27, Karlovy Vary – Březová u Karlových Varů

Check in od 13:00 – Check out do 11:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
Hodnocení podniku
4,0/5 (2 hodnocení)
Andrej

Milý a ochotný personál, všetko zodpovedalo popisu balíčku, super zážitok. Odporúčam!

Jak uplatnit
 • Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Recepci také předem informujte, pokud se na pobyt chystáte se svými domácími mazlíčky.
 • Dodatečné informace na info@hotelstmichaeal.cz nebo na tel. 777 878 060. 
Příplatky
 • Akce je určena primárně pro dvě dospělé osoby, přistýlka je možná pouze na vybraných typech pokojů. Pro pobyt s dětmi a dostupnost daného pokoje se informujte telefonicky na recepci hotelu.
 • Domácí mazlíčci: 250 Kč/noc
Storno podmínky
 • Změna rezervace je možná nejpozději 5 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku