3 dny v srdci nejpohádkovějšího českého města: vítejte v Českém Krumlově

58 zákazníků
už jen 12 ks
Online rezervace
Hotel Leonardo
Jižní Čechy, Český Krumlov
 4,0/5 (2 hodnocení)
Více o podniku
Zrekonstruované měšťanské domy ze 16. století
Zrekonstruované měšťanské domy ze 16. století
Pobyt v naprostém centru, 20 m od hlavního náměstí
Pobyt v naprostém centru, 20 m od hlavního náměstí
Možnost využítí hotelové sauny za příplatek
Možnost využítí hotelové sauny za příplatek
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování v pokoji Standart pro 2 osoby
 • 2× bohatá snídaně pro 2 osoby
 • 1× káva a domácí štrůdl pro 2 osoby
 • Wi-Fi zdarma 

Strava

Snídaně

Omezení

Voucher nelze uplatnit od 22.12. 2017 do 3.1.2018.

Online rezervace
3 900 Kč 3 190 Kč

Život není vždycky pohádka. Ale 3 dny v Českém Krumlově pohádkou určitě být můžou.

Bylo jedno město a to město bylo k neuvěření. Natolik k neuvěření, že i děti, místo aby si na tabletech pouštely pohádky nebo si četly v pohádkových knížkách, raději se celé hodiny dívaly z okna. To město se jmenuje Český Krumlov a na vás v něm čekají dvě romantické noci v hotelu Le­onardo.

Pohádkových scenérií Českého Krumlova se jen tak nenasytíte. Nad serpentinou klidné Vltavy se tyčí monumentální krumlovský zámek, který je po areálu Pražského hradu druhým největším zámeckým komplexem u nás. Nabažit se nebudete moci ani procházek malebnými krumlovskými uličkami plnými obchůdků, sympatických restaurací, galerií, tajuplných zákoutí a talentovaných pouličních hudebníků.

Ubytování

Hotel se nachází přímo v centru Českého Krumlova. Pokoje č. 1 až 11 se nacházejí v budově LEONARDO I. společně s recepcí. Pokoje č. 12 až 20 se nacházejí v sousední, cca. 50 m vzdálené budově LEONARDO II. V Budově Leonardo II. se navíc nachází sauna, kterou můžete za příplatek využít.

Všechny útulné pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením, telefonem a minibarem. V hotelech je dostupné Wi-Fi internetové připojení.

Poctivá kuchyně

Snídaně, které máte v rámci voucheru, jsou podávány formou švédských stolů. Restaurant najdete v historické budově hotelu Krčínův dům.

Chcete tajný gastronomický tip?

Perla jižních Čech

V hotelu vám rádi zprostředkují celodenní program od návštěvy zámku, prohlídky města, vyjížďky na koních, výlety za pamětihodnostmi v okolí až po rezervování míst v některé z místních hospůdek či restaurací. Nejkrásnější výhled na jižní Čechy je z kola, můžete tak procestovat i méně vzdálená místa, která jsou pěšky daleko.

Tipy na procházku:

Další tipy na výlety v okolí

Tipy, co dělat

Český Krumlov Český Krumlov

Toto významné jihočeské město je jedním z nejnavštěvovanějších míst celé republiky a jedním z nejkrásnějších měst celé Evropy, ne-li celého světa, a to zejména díky romanticky středověkému jádru s meandry řeky Vltavy a zdejšímu překrásnému zámku. Celá oblast je zapsána na seznam UNESCO. Zkuste si vyšlápnout na vyhlídku Vyšehrad, kde se vám Krumlov zjeví jako na dlani. 

Zámek Český Krumlov Zámek Český Krumlov

Hrad a zámek Český Krumlov se nachází v Jihočeském kraji, tyčí se na vysokém skalním ostrohu nad řekou Vltavou a je jedním z nejvýznamnějších a nejrozsáhlejších areálů v Evropě. Tvoří ho 40 budov a palácových staveb, 5 nádvoří a rozlehlá Zámecká zahrada. Celý historický komplex je zapsán na seznam UNESCO. 

Holašovice Holašovice

Náves jihočeské vesnice Holašovice se celosvětově proslavila usedlostmi ve stylu selského baroka, které byly pro svou jedinečnost zařazeny na seznam UNESCO. Tento unikátní dochovaný soubor hospodářských usedlostí byl stavebně a výtvarně upraven v průběhu 19. století do specifické podoby, kterou můžeme obdivovat dnes. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Hotel Leonardo
Soukenická 33, Český Krumlov, 38101

Hotel Leonardo

Soukenická 33, Český Krumlov

Check in od 15:00 – Check out do 11:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 200 Kč / pobyt
Hodnocení podniku
4,0/5 (2 hodnocení)
Klára

Hotel sám o sobě se nám moc líbil. Krásný historický styl pokojů, příjemné postele, velmi vstřícné a příjemné recepční. Z důvodů uvedených níže jsme žádali o výměnu pokoje a bylo nám vyhověno.
Snídani bych nenazvala vyloženě bohatou, jak uvádí voucher, byla taková klasická, co od snídaně v hotelu čekáte. Ocenili jsme ale kvalitu surovin, především salámů a sýrů.
Radost jsme měli i z poukazu na štrůdl, byl opravdu vynikající.

Bohužel docela zásadním problémem, který nám zkazil část víkendu, byla diskotéka burácející přímo pod oknem, ze které vycházeli kuřáci a dělali na ulici opravdu velký hluk. Diskotéka zavírá ve 3 ráno, klid nastal až cca ve 3:30. Po výměně pokoje již vše v pořádku. Chápu, že za to hotel nemůže, ale divím se, že s tím nic nedělá. Být majitelem, volám na ně policii každý den. Pro nás to byl opravdu hodně nepříjemný zážitek.
Ačkoli hotel jako takový byl skvělý, příště bychom volili jiné ubytování.

Jak uplatnit
 • Netermínová varianta:  Rezervace předem na tel.: 380 725 911 anebo na emailu: info@hotely-krumlov.cz
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí. 
Děti
 • Děti 0 – 3.99 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Děti ve věku od 4 do 12 let platí polovinu z ceny za dospělou osobu.
Příplatky
 • Zvířata: poplatek za psa 200 Kč/pobyt
 • Parkování: poblíž hotelu za 250 Kč/den. (záchytná parkoviště)
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Při zrušení rezervace nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace v kratší lhůtě než 7 dní před domluveným termínem voucher propadá v plné výši. Změnu je možné provést max. 1× nebo po dohodě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku