Až čtyři dny v rustikálním penzionu v Českém Švýcarsku vč. farmářské snídaně

57 zákazníků
už jen 43 ks
Poprvé na SlevomatuOnline rezervace
Penzion Nový Svět
České Švýcarsko, Severní Čechy
 4,6/5 (8 hodnocení)
Více o podniku
10 km od Pravčické brány
10 km od Pravčické brány
Snídaně plná farmářských surovin
Snídaně plná farmářských surovin
Stylové staročeské ubytování
Stylové staročeské ubytování
Balíčky (2)
3 dny (2 noci), 2 osoby
Období do 30. 11. 2017
 • 2× ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
 • 2× farmářská snídaně pro oba vč. farmářských a regionálních potravin (dle sezónnosti) 
 • Malý dárek na pokoji
 • Ložní prádlo
 • Parkování zdarma 

Strava

Snídaně

Omezení

Na pobyt nelze nastoupit ve dnech úterý a středa.

4 dny (3 noci), 2 osoby
Období do 30. 11. 2017
Více o balíčku 2 699 Kč

„Zdravíčko, sousede, jaká byla dovolená?“ – „Výborná, sousede, děkuji za optání. To víte, Švýcarsko!“

Vydejte se kdykoli od září do konce listopadu poznávat krajinu Českého Švýcarska. Tu nejrůžovější dovolenou prožijete v penzionu Nový Svět, který leží v obci Růžová. Do Děčína to odsud budete mít 10 km, k Pravčické bráně stejně tak. Těšit se můžete na komfortní ubytování v rustikálním stylu i na báječné snídaně plné farmářských a regionálních sezónních potravin.V nabídce jsou vouchery na 3 i 4 dny. Až zaparkujete auto na parkovišti před penzionem, ubytujete se v pokoji s vlastní koupelnou se sprchou a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi, a pokud si budete chtít přichystat něco dobrého, můžete využít sdílený kuchyňský koutek na patře. Jistě oceníte také pěknou pergolu s ohništěm, řadu knih a společenských her či uzamykatelnou úschovnu kol. A jestli plánujete přijet s dětmi, řekněte jim, že se mohou těšit na parádní trampolínu a dřevěné hřiště s houpačkou a pískovištěm.

Kam se vypravit na výlet? 

Penzion leží přímo u Českého Švýcarska, takže můžete tenhle český skvost projet křížem krážem. A pokud dorazíte ještě za teplého počasí, vypravte se třeba k Olešskému rybníku (10 km) nebo k přírodnímu koupališti, od kterého je penzion vzdálen jen 500 metrů. 

 • Pravčická brána (10 km) – Největší pískovcová skalní brána v Evropě a symbol Českého Švýcarska. Po stezkách a schodištích můžete stoupat na jednotlivé vyhlídky a vyzkoušet, ze které uvidíte do zdejší krajiny nejlépe. 
 • Dolský mlýn (18 km autem, 6 km pěšky) – Romantická zřícenina mlýna a pily z roku 1515. Natáčela se tu pohádka Pyšný princezna a nejlépe se sem dostanete po žluté turistické značce z Jetřichovic. 
 • Soutěsky Kamenice (10 km) – Soutěsky na řece Kamenice. Po Edmundově soutěsce můžete proplout i lodičkou. Plavba trvá asi 20 minut a průvodce vám při ní povypráví spoustu zajímavostí. 
 • Zámek Děčín (11 km) – Zámek postavený na pískovcové skále nad řekou Labe. Krom prohlídkových okruhů se můžete těšit na výstavu „Historické kočáry“ a „Děčínské hodinárium“. 

Tipy, co dělat

Pravčická brána Pravčická brána

Pravčická brána je největší přirozená skalní brána na našem kontinentu, národní přírodní památka. Je považována za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska a tvoří symbol celé oblasti. 

Edmundova a Divoká soutěska u Hřenska Edmundova a Divoká soutěska u Hřenska

Z poklidného Hřenska se vypravte malebným údolím kolem řeky Kamenice a nechte se svézt na pramici Edmundovou a Divokou soutěskou. Za výkladu zkušeného průvodce budete míjet půvabné skalní útvary připomínající draka, hada i velblouda a další. Sezona začíná o Velikonocích. 

Děčín Děčín

Nejníže položené české město leží na soutoku řek Labe a Ploučnice. Leží na okraji turisticky velmi atraktivní oblasti Českosaského Švýcarska. Velká část města leží v Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Kulturní dominantou je Děčínský zámek. Zajímavé jsou místní mosty z 15. a 16. století a ve čtvrti secesních vil narazíte na synagogu. V bývalém Loveckém zámečku Thun-Hohensteinů můžete navštívit Okresní muzeum. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Penzion Nový Svět
Růžová 230, Růžová, 40502

Penzion Nový Svět

Růžová 230, Růžová

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Domácí mazlíčci: 50 Kč/den
Hodnocení podniku
4,6/5 (8 hodnocení)
Rynesova

Příroda

Patrik

Bydlení, okolí, snídaně.

Monikafrank

Vše bylo perfektní. Luxusní snídaně a moc ochotní a milý majitelé. Doporučuji!

Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Co nejdříve po koupi voucheru na mailu penzion@ruzova-novysvet.cz či telefonu +420 773 678 145.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Recepci také předem informujte, pokud se na pobyt chystáte se svými domácími mazlíčky. 
Děti
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma. 
 • Dítě od 3 let do 12 let 200 Kč/noc.
 • Dítě od 12 let a další dospělá osoba 310 Kč/noc.
Příplatky
 • Domácí mazlíček: příplatek 50 Kč/den
 • Parkování: zdarma
 • Wi-Fi: zdarma
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

15 Zeptejte se nás na cokoliv