Oslí stezka: putování s oslíkem v přírodním parku Oblíbeno zákazníky

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Dvouhodinový rodinný výlet s oslíkem
Ukončeno
1 189 Kč
7 zákazníků

V ceně varianty:

 • zapůjčení oslíka a vybavení 
 • děti do 40 kg mohou jet v sedle 
 • komentovaná prohlídka oslí farmy
 • úvodní školení a instruktáž vedení oslíka
 • vyzkoušení interakce s oslíkem na překážkové dráze
 • průvodce, který Vás bude doprovázet
 • zúčastnit se může až 5 osob i domácí mazlíčci
 • trasa cca 3–4 km 

Platí do:

31. 12. 2017

Omezení:

Voucher lze využit jen ve všední den.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Termín si domluvte s dostatečným předstihem. Přehled termínů a rezervace je k dispozici online, v případě nejasnosti volejte na tel. 777 973 470 nebo piště na e-mail info@oslistezka.cz.
 • V případě špatného počasí (silný déšť, extrémní vedro atd.) se výlet nekoná a domlouváme se na náhradním termínu.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Oslí stezka

Trasa vede přírodním parkem Povodí Kačáku, který se nachází cca 15 km na západ od Prahy, start je v obci Svárov, okres Kladno. Na farmu se dostanete buď z centra obce Svárov, u rybníka ulicí K lesu a pokračujte po této ulici po polní cestě až do křižovatky - cca 500m za koncem výstavby nebo projeďte Svárov a vyjeďte z obce směr Podkozí/Chyňava, odbočte doprava cca 300 m za koncem obce a po dalších 300 m zase doprava a jeďte po polní cestě cca 500 m.
Otevírací doba: Nonstop

Ve starém Egyptě byli oslové uctíváni. Až uvidíte, co všechno za vás odtáhne – a ještě si vesele frká – možná se mu pokloníte taky.

Vydejte se načerpat energii z krásné přírody po boku ušatého parťáka! Osel je milý, inteligentní a vnímavý společník, a tak vaši cestu Oslí stezkou do hlubin přírodního parku Povodí Kačáku jen pár kilometrů od Prahy promění v unikátní a nezapomenutelný zážitek.

Oslík bude vybavený speciálním sedlem, kam se vejdou všechny vaše věci, a tak můžete vychutnávat krásy okolí pěkně zlehka. Stezka je přístupná v každém ročním období a výlet je vhodný i pro ty nejmenší děti – ty se totiž mohou vézt v sedle (standardně děti do 40 kg, pro větší děti je možné přiobjednat většího oslíka – velký francouzský osel Poitou, ten unese i 65 kg).


S oslíkem můžete strávit dvě hodiny, ale i půl dne (půldenní variantu výletu doporučujeme pro děti od 3 let). Pokud zvolíte delší putování, budete mít na cestu připravenou i svačinu včetně teplých a studených nápojů, které si vychutnáme na skalní vyhlídce. Před cestou se dozvíte spoustu zajímavých informací o oslících a nacvičíte ovládání oslíka na překážkové dráze. Po cestě si již můžete vyzkoušet opravdové terénní překážky jako skok přes potok nebo šplhání s oslíkem do kopce (přizpůsobeno věku a kondici účastníků). Dvouhodinová i půldenní túra je sjízdná pro terénní kočárky. Na cestu s vámi vyrazí zkušený průvodce, který vám pomůže v náročnějších situacích. Ať už se rozhodnete jít sami, s rodinou, či kamarády, užijete si spoustu legrace. 

Areál farmy sídlí v malebné vesničce s krásnými výhledy do okolí. Na farmě jsou rovněž k vidění další zvířátka – koně, krávy, telata, čuník, perličky nebo slepice. Ty si můžete nakrmit a pohladit. Rovněž chováme i vzácný druh oslů, který je zpravidla k vidění pouze v zoologických zahradách – velký francouzský osel Poitou, se kterými se můžete pomazlit, zkusit se na ně posadit nebo vyfotit. Nově se nám narodila i malá oslátka, se kterými se můžete rovněž pomazlit.

Pokud si budete chtít pobyt a odpočinek na farmě prodloužit, můžete využit posezení a ohniště s výhledem na okolí a pasoucí se zvířata. Zážitek z putování tak můžete v klidu vstřebat a dovršit třeba opékáním buřtíků nebo brambor v popele, pozorováním krásné okolní přírody a zvířat a užit si venkovské pohody plnými doušky. Pokud byste chtěli využit výletu jako oslavy (třeba narozenin atd.) – není problém se domluvit a zajistit překvapení pro oslavence na cestě (přípitek, dortík atd) a další služby. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Termín si domluvte s dostatečným předstihem. Přehled termínů a rezervace je k dispozici online, v případě nejasnosti volejte na tel. 777 973 470 nebo piště na e-mail info@oslistezka.cz.
 • V případě špatného počasí (silný déšť, extrémní vedro atd.) se výlet nekoná a domlouváme se na náhradním termínu. 
Děti
 • Děti jsou pochopitelně vítané
 • Trasa i průběh akce jsou přizpůsobeny věku účastníků.
Příplatky
 • Přiobjednání velkého francouzského oslíka Poitou (unese osoby do 65 kg) - za 1000 Kč na dvouhodinový výlet nebo 2000 Kč na půldenní výlet
 • Pokud si přejete více než jednoho oslíka na rodinu nebo skupinu, je možné si ho přiobjednat za zvýhodněnou cenu - 700 Kč za dvouhodinový výlet, 1 000 Kč za půldenní výlet 
 • Příplatek za účastníka navíc - 250 Kč za osobu
Storno podmínky

Zrušení domluveného termínu je možné nejpozději 24 h před konáním výletu, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

4,7/5 (36 hodnocení)
Petmolnarova

Super nápad a paní naprosto úžasná! Dcera byla unešená oslíkama. Jsou úžasný a opravdu doporučuji byl to zážitek:-)

23. 8. 2017
Klára

Naprosto maximální zážitek pro děti!! Velmi příjemná průvodkyně. Paráda!

22. 7. 2017
Petmolnarova

Jedním slovem úžasný a paní je naprosto skvělá 😉

25. 8. 2017
Eva

Vše bylo perfektní

28. 8. 2017

Všechna hodnocení