Oslí stezka

„Dcerka si prala zazitek s oslikem ke svym 9narozeninam, byla velmi stastna a spokojena, dekujeme☺️“ — Radka, Před 3 měsíci

„Dcerka si prala zazitek s oslikem ke svym 9narozeninam, byla velmi stastna a spokojena, dekujeme☺️“ — Radka, Před 3 měsíci

O nás

Zážitková oslí farma a putování s oslíkem v přírodním parku Povodí Kačáku nedaleko Prahy. Nabízíme návštěvu oslí farmy včetně poutavého vypravení o oslících, vyzkoušení trail parku (agility) s oslíkem, projížďka na oslících a výlety s oslíkem do krásné přírody včetně pikniku z vlastních farmářských produktů.

Hodnocení podniku

Pavla

Přátelský přístup, oslíci.

Přehnané množství i formací, prostoje, nepřiměřené věku účastníků.

Frantisek

Jedním slovem – Super.

Není co vytýkat.

Jitka

Příjemně strávený čas v krásném přírodním prostředí s netradičními zvířecími kamarády, mající občas svoji hlavu, ovšem velmi milou naturu. Užili jsme si krásný výlet stejně dobře jako naše děti a budeme s úsměvem a dobrým pocitem dlouho vzpomínat. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených

Nevzali jsme si převlečení, naše chyba.

Hodnocení podniku Oslí stezka

Hodnocení podniku Oslí stezka

4,7/5 (67 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavla

Přátelský přístup, oslíci.

Přehnané množství i formací, prostoje, nepřiměřené věku účastníků.

Vyjádření partnera
Oslí stezka Před 4 dny

Děkujeme za názor a přípomínky, budeme se snažit o jejích zohlednění při plánování dalších programů. Prostoje mohly být způsobeny množstvím účastníků, kteří chtěli využit poukaz na poslední chvílí, což je vždy pro pořadatele organizační problém. Výlet je koncipovaný pro všechny věkové kategorie, účastní se ho i dospělí, proto se snažíme poskytnout zajímavé informace o oslících pro ty, kdo se o to zajímá.

22. 9. 2018
Frantisek

Jedním slovem – Super.

Není co vytýkat.

25. 8. 2018
Jitka

Příjemně strávený čas v krásném přírodním prostředí s netradičními zvířecími kamarády, mající občas svoji hlavu, ovšem velmi milou naturu. Užili jsme si krásný výlet stejně dobře jako naše děti a budeme s úsměvem a dobrým pocitem dlouho vzpomínat. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených

Nevzali jsme si převlečení, naše chyba.

19. 8. 2018
Jaroslav

Velmi pěkný úvod do oslovědy a samotná procházka nádherná (měli jsme 2h variantu). Byli jsme s dětmi 5 a 2 roky, prostřídali se obě děti a moc se jim to líbilo a rodičům také. Netradiční a velmi příjemná aktivita.

13. 8. 2018
Viktor

Krásný zážitek, návštěva předčila naše očekávání.

3. 8. 2018
Radka

Dcerka si prala zazitek s oslikem ke svym 9narozeninam, byla velmi stastna a spokojena, dekujeme☺️

3. 8. 2018
Gabriella

Moc dekujeme, vsem doporučuji 😎

19. 7. 2018
Petra

Pekne prostredi ochotny personal

11. 7. 2018
Filip

Nesmírně vstřícná a milá průvodkyně, poutavý výklad, spokojenost dětí i přes nepřízeň počasí.

10. 7. 2018
Michaela

Skvělé paní majitelka, od rezervace až po vyjížďku perfektní.

Hodnocená nabídka: Rodinný výlet na Oslí stezku
8. 7. 2018
jana

Vše bylo super😊

Hodnocená nabídka: Rodinný výlet na Oslí stezku
29. 6. 2018
Michaela

Vše bylo naprosto perfektní. Byl to pro nás i pro děti úžasný zážitek. Vše perfektně připravené, vysvětlené, informace o oslících velice zajímavé a poučné. Liška, která je součástí je naprosto nepřekonatelná. Stejně tak kozy, čuník, krávy, koně a pejsek. Prostě není co vytknout majitelé jsou také velice příjemní a komunikativní. Jde vidět, že je to baví a dělají oslí stezku s láskou. Moc děkujeme za úžasný zážitek a posíláme všem zvířátkům pohlazení a speciálně Safince pusinky na čumáček.

25. 6. 2018
Drahomíra

I přes ostré počasí jsme si to skvěle užili. Dokonce se to líbilo i našemu puberťákovi, který jen tak něco neocení. Povídání bylo zajímavé a Marie ochotně zodpověděla všechny naše všetečné otázky. Piknik z místních produktů byl výtečný na moc pěkném místě. Tak milá zvířáta jsme nečekali. A oslí mládě v poli je vybízí k pomazlení!

24. 6. 2018
Igor

Velice milí lidé a úžasní oslíci :) Trasa s oslíky byla moc hezká, piknik na vyhlídce s výbornou domácí tvarohovou pomazánkou a sýrem. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí o oslících a mléku. Děti nadšené nejen z oslíků, ale i z velice mazlivé lišky. Koupily si krásného plyšového oslíka. Na konci nás čekalo příjemné posezení u ohně, opekli jsme si buřty a sýrové placky s paprikou.

Hodnocená nabídka: Rodinný výlet na Oslí stezku
21. 5. 2018
Yvetta

Velmi milé setkání, přístup majitelky, co nás provázela na vycházce. Příjemný piknik, domácí produkty. O oslech jsme se hodně dozvěděli a děti byly nadšené.

Hodnocená nabídka: Rodinný výlet na Oslí stezku
23. 4. 2018
Tomáš
9. 11. 2017
Anonym

Pro děti super zážitek, nakonec z toho ale byla nejvíc nadšená manželka.

Dal bych 5 hvězdiček, kdyby byla nižší cena. Za tyhle peníze se dají koupit mnohem lepší výlety.

26. 10. 2017
Iveta

Úžasný zážitek, vše perfektní, krásné okolí.. byli jsme s dvouletou dcerou a moc jsme si to užili.

24. 9. 2017
Eva

Vše bylo perfektní

28. 8. 2017
Petmolnarova

Jedním slovem úžasný a paní je naprosto skvělá 😉

25. 8. 2017