Kategorie

Tváře Slevomat.cz

Marek Bílek

Marek Bílek

City management – City manager Zboží

Od podzimu 2016 můžete v kancelářích Slevomatu potkávat i Máru. Najdete ho na pozici City manažera pro segment Zboží, kde se soustředí na akce s vychytávkami kolem domu a elektroniky. Na jeho práci ho nejvíc baví zkoušení vzorků a taky to, že ať je nás 100 nebo 200, držíme si pořád nekorporátní a přátelskou atmosféru. Když není v práci, najdete ho nejspíš s ovladačem u televize, kde sbírá insipiraci pro další článek na web GamePark, nebo s notebookem na klíně, na kterém s velkou pravděpodobností bude pracovat na svém nejnovějším románu. Mimochodem pokud byste si rádi přečetli něco z jeho dřívější tvorby, klikněte sem.

Lenka Bartoníčková

Lenka Bartoníčková

City management – Head of City management

Šikovní lidé ve Slevomatu rostou – a Lenka je toho zářným příkladem! Ve firmě začala v roce 2011 od píky v naší “líhni talentů”- tj. v oddělení zákaznické podpory. Postupně se vypracovala přes role partner managera a city managera až do své současné pozice, kdy strategicky zastřešuje fungování už 24 city managerů. Lenka tak stačila Slevomat poznat skrz naskrz, což jí pomáhá vidět věci ve firmě komplexně. Přesto se má podle svých slov stále co učit – u nás se totiž pořád něco děje, mění, vymýšlí a posouvá dál! Lenka je nadšená z lidí, kteří jsou hvězdami ve svých oborech a kteří ji každý den inspirují. A co ji baví mimo práci? Cokoli šmrncnuté španělštinou, hudba, zpěv, tanec, kultura a psi.

Tomáš Albrecht

Tomáš Albrecht

City management – Team Leader Zboží

V červenci 2017 se do týmu Slevomatu přidal i Tom. Najdete ho na pozici Team Leadera City manažerů pro segment Zboží, kam se z pozice City manažera posunul. Na starosti má dealy ze sekce potravin a doplňků stravy. Pokud jste tedy narazili na nějakou dobrotu, na kterou se vám sbíhají sliny, pravděpodobně bude schválená od něj. :) Na Slevomatu ho nejvíc baví hlavně firemní kultura – nikdo si na nic nehraje, všichni tvoříme jeden velký tým a navzájem si pomáháme. Když není v práci, rád cvičí, vyráží zrelaxovat do přírody nebo si rád zahraje na kytaru.

Branislav Majorský

Branislav Majorský

Head of Analytics

Do Slevomatu se Braňo přidal v listopadu 2016 jako finanční analytik. Protože mu šla práce od ruky a nezůstal pouze u klasických analýz, ale snažil se hledat významy i mimo ně, nezůstal dlouho jen tak bez povšimnutí. :) Od nového roku si staví svůj vlastní analytický tým, jehož úloha bude mimo jiné vyhodnocování strategických projektů a data consulting. Přátelé, hudba, knihy, cestování, fyzická aktivita – to jsou záležitosti, které ho nabíjejí, když není v práci … zní to na první pohled až příliš normálně, ale prý se za tím ve skutečnosti často skrývají velmi divné věci (hlavně v kategorii přátelé). :)

Marcela Marešová

Marcela Marešová

HR Manager

Rok 2017 Slevomat odstartoval s novou posilou Marci. :) Ta se již rok a čtvrt stará převážně o nábor nových kolegů, péči o kolegy stávající a celkově přispívá k tomu, abychom se tu všichni měli príma a byli jsme tu spokojení. Najdete jí totiž na pozici HR manažerky. Co ji na Slevomatu baví nejvíc? Že jsme tu všichni ze stejného “těsta”, baví jí sledovat, že když se sejdou podobně naladění lidé a vzájemně se podporují, a tak trochu hecují, má to významně pozitivní dopad nejen na celou firemní atmosféru, ale také na její výsledky. Skvělý kolektiv není jen další z mnoha lákajících frází, ale pravdou. Když není v práci, ráda svůj volný čas tráví s kamarády a sportem. :)

Aneta Vopálková

Aneta Vopálková

HR Specialist

Anet se k nám přidala v září 2017 a kámoší se s pozicí HR Specialist. Stará se u nás především o nábor nových kolegů, ale taky v rámci HR plánuje různé akce a stará se o to, abychom tu zkrátka všichni byli spokojení. Na Slevomatu jí nejvíc baví skvělá parta kolegů, které kolem sebe má a to, že o ně může pečovat. :) Když jí nepotkáte v kanceláří, pravděpodobně bude někde trdlovat – ať už na tanečním tréninku nebo v posilovně.

Kristýna Kohoutová

Kristýna Kohoutová

Kreativní týmy – Copywriter

Týnka se do týmu Slevomatu přidala v únoru 2018 a najít ji můžete na pozici Copywriterky. :) Prostě jděte za hlasitým smíchem a najdete Týnku! Na Slevomatu má nejradši svůj tým, přístup jejích kolegů – ať již směrem ven k zákazníkům nebo k sobě samým. :) Když není v práci, píše svůj blog “Píšu, protože víno” a taky knížku, ze které už má dvě stránky. :)) Taky zpívá, protože chce být slavná zpěvačka (měli byste ji slyšet, jak zpívá Queeny!) a tančí.

Lucie Vajnerová

Lucie Vajnerová

Kreativní týmy – Copywriter

Lucie se k nám přidala v listopadu 2017 na pozici copywriterky. :) Od té doby už se u nás stihla parádně zaběhnout a napsat velkou spoustu dealů. Nejradši píše texty k únikovým hrám a taky k sekci Zboží. Na Slevomatu má ráda hlavně svůj copywriterský tým a taky zázemí, které tu má k dispozici. Když není v práci, ráda tráví čas v divadle – ať již na jedné straně, z pohledu diváka, či na druhé, z pohledu scénáristky divadelních představení. :) A taky je velkým fanouškem larpů, kterých se sama účastní!

Barbora Kejvalová

Barbora Kejvalová

Kreativní týmy – Team Leader Copywriterů

Kdo také dělá Slevomat Slevomatem? No přece naši copywriteři. Mezi nimi najdete i Báru – jejich teamleaderku. Bára ve Slevomatu začala před 2 lety jako externí posila na Vánoce, ale protože jí psaní šlo od ruky, přidala se k nám brzy i na plný úvazek a teď už má na starosti celý tým. :) Ve volném čase ráda jóguje a je fanouškem turistiky a kempování, kde si vždy krásně vyčistí hlavu a nasbírá inspiraci na další prvotřídní texty. :)

Michal Bilka

Michal Bilka

Manažer pro strategický rozvoj

Baví ho vymýšlet chytré věci, které lidem zjednodušují život. S mobily si hraje skoro pořád. Nemohl by žít bez sportu, dobrého jídla, vína a kafe. Letos se rozhodl zúčastnit se série ultra trail běhů, nejdelší bude mít skoro 100 km. V posledních měsících jeho život ovládl hrdý Brit, kocour Eddie.

Kateřina Linhartová

Kateřina Linhartová

Manažerka kreativních týmů

Má ráda výzvy a neumí moc prohrávat, takže ji baví nové projekty. Zvlášť ty, které lidem zjednoduší život nebo přinesou zážitky – právě pracuje na nové sekci pro rodiny s dětmi. Pro energii vyráží do přírody, miluje Jeseníky, Tatry a Rakousko. Inspiraci, kterou chce s content týmem přinášet i zákazníkům, sbírá při posezení u kvalitní kávy nebo posezení s přáteli nad dobrým asijským jídlem.

Viktor Knapp

Viktor Knapp

Marketing – Content manager

Jedním z matadorů, kteří jsou se Slevomatem skoro od úplného počátku, je Viktor. Krátce po válce nastoupil jako copywriter a jak rostl Slevomat, rostl s ním i on. Nyní se na pozici Content Manager stará se svým týmem o obsah Slevomatu – soutěže, maillingy, brand, servisní a reklamní texty – prostě všechno, co není deal :) Mimo práci si rád čistí hlavu v přírodě a při hraní na kytaru. A jen tak někdo o něm neví, že se od 8 let věnuje baseballu a softballu!

Pavlína Štochlová

Pavlína Štochlová

Marketing – Video content specialistka

Páju můžete ve Slevomatu potkávat od dubna 2016 a najdete jí na pozici Video content specialistky, na kterou se posunula z copywriterské židle. Na starosti má video obsah – vybírá dealy na natáčení a stará se o to, aby natočená videa byla vidět. Nejvíc jí na tom baví, že pořád poznává nové lidi a nesedí jen u počítače, ale najdete ji i v akci „v terénu“. Když není v práci, ráda tráví čas se svým koněm Rózou, jezdí na in-linech a nebo jí kozí sýr. :)

Richard Jaroslav Müller

Richard Jaroslav Müller

Marketing – Videomág

Videomága Richarda určitě znáte z našich videí. Do Slevomatu se přidal v prosinci 2015 a od té doby se nám spolu s kolegy stará o video obsah – nabídky buď testuje a nebo se vydává sám rovnou za našimi partnery a točí s nimi. Na jeho práci ho nejvíc baví sledovat to, jak se naše videa neustále posouvají kupředu a že může zkoušet další a další nové věci. Mimo práci rád vypne u sportu a focení na starší analogové foťáky. Taky není tajemstvím, že se blýsknul v pohádce Zdeňka Trošky Čertoviny a v divadle Rokoko.

Lucie Gučíková

Lucie Gučíková

Obchod – Director strategy & Business Development

V březnu 2011 se do Slevomatu přidala také Lucka. Najdete ji na pozici Director strategy & Business Development – v rámci jejího týmu mají na starosti především rozvoj obchodu, strategii spolupráce s top partnery, Business akademii pro naše obchodníky a rozvíjení B2B spolupráce. Na Slevomatu ji nejvíce baví rozmanitost – každý den ji nadchne něco nového. Když není v práci, tak ráda tráví čas na procházkách a s rodinou. :)

Hana Kosová

Hana Kosová

Obchod – Inside Sales obchodník

Hanka se k nám do Slevomatu přidala na začátku října 2017 jako hvězdná posila našeho týmu Inside Sales. :) Na své práci má ráda to, že přesně vidí výsledky své dřiny a hlavně také to, že si vše může sama reálně ovlivnit. Protože Hanka celý život pracovala v hotelnictví, nejraději u nás obchoduje v rámci segmentu Cestování. Ráda komunikuje s majiteli a provozovateli hotelů a nastavuje s nimi nabídky – doopravdy totiž ví, o čem mluví. :) Mimo práci se ráda odreaguje na koncertech a u jógy. Taky miluje kočky a tak u ní doma můžete potkat dva kocoury. :)

Jiří Kašpar

Jiří Kašpar

Obchod – Inside Sales obchodník

Jirka se k nám přidal v září 2017 a najdete ho na obchodní pozici Inside Sales Specialist. Na jeho práci si cení toho, že může zobchodovat, co je mu blízké a co ho baví a že si to potom taky může všechno vyzkoušet. :) Baví ho taky to, že nedostává žádné call scripty a má maximální svobodu v tom, jakou cestu pro oslovení partnera a následnou komunikaci s ním zvolí. Když ho nenajdete v práci, určitě bude sportovat (jakkoliv a kdekoliv) a nebo jíst (cokoliv a kdekoliv).

Daniel Koiš

Daniel Koiš

Obchod – Obchodník Zboží

Od června 2012 je součástí obchodního týmu Slevomatu v Praze taky Dan Koiš – najdete ho na pozici Senior OZ pro Zboží, kde se zaměřuje na segment e-shopů. Na jeho práci si nejvíce cení toho, že je rozmanitá a rozhodně zajímavá. Nikdy přesně nevíte, co se ten den přihodí a na jakého partnera můžete narazit. Ve Slevomatu je též velmi dobrá skladba lidí, které člověk vždy rád vidí i mimo kancelář. Když není v práci, fandí sportu ve všech jeho podobách – jak aktivně, tak pasivně jako divák. Také velmi rád cestuje po světě a nepohrdne kvalitním destilátem. :-)

Lucie Filipiová

Lucie Filipiová

Obchod – Regionální obchodnice Olomouc

Od února 2018 najdete v našem olomouckém týmu také Lucku, která je jednou z našich regionálních obchodnic. :) Na její práci a Slevomatu ji nejvíc baví rozmanitost – je možné zkusit zobchodovat v podstatě cokoliv a není to žádný stereotyp. Taky ji baví slevomatí kolektiv. :) Ve volném čase se věnuje především sportu – běh, jóga, brusle, plavání. A taky moc ráda čte, vaří a jí a nyní objevuje kouzlo cestování!

Monika Babiczová

Monika Babiczová

Obchod – Regionální obchodnice Ostrava

Monča se do Slevomatu přidala v září 2011 a najdete ji v Ostravě na pozici regionální obchodnice. Na její práci má nejradši kreativitu a volnost, která jí je poskytnuta nejen v obchodování, ale taky plánování si vlastního času a toho, jakou cestu k oslovení partnera zvolí. Když není v práci, ráda jezdí na odpočinkové wellness výlety a tráví čas se svou dcerou – nejlépe samozřejmě obojí dohromady. :)

Adéla Šimonová

Adéla Šimonová

Obchod – Regionální obchodnice střední Čechy

Adél se do Slevomatu přidala v listopadu 2017 a nejčastěji ji potkáte v Kolíně, Kutné Hoře, Poděbradech, ale i v Říčanech nebo v Mělníce – zkrátka se zaměřuje na střední Čechy jako naše obchodnice. :) Na její práci ji nejvíc baví různorodost setkání, výzvy s exkluzivními partnery, ale uplná bomba je kolektiv jejího týmu a celkově lidí ve firmě. Když není v práci, baví ji joga a velkou lásku před třemi lety objevila v tetování. Ráda navštěvuje minipivovary a nejrůznější místa po Čechách a na Moravě. Miluje vaření a práci na zahrádce, když zrovna není pylová sezóna – to umírá s kapesníkem a hadrem na hlavě. :D

Martin Synek

Martin Synek

Obchod – Regionální obchodník

Od ledna 2016 potkáte mezi obchodníky pro Jižní Moravu taky Martina. Na jeho práci je podle něj nejlepší rozmanitost – každá nabídka je jiná a s každým partnerem se jedná jinak. :) Když nepracuje, tráví čas s rodinou (dvouletým synem) nebo sleduje sport. Když je čas, rád se taky podívá na dobrý film nebo vyrazí na výlet.

Miroslav Gildein

Miroslav Gildein

Obchod – Regionální obchodník

Jedním ze slevomatích matadorů je Míra – ve Slevomatu funguje již sedmý rok jako obchodník pro Plzeň a Karlovy Vary. Na jeho práci ho nejvíc bavíc barevnost práce, taky skvělá spolupráce s týmem city manažerů a skvělý pocit, když slyší spokojeného zákazníka. :) V práci je neustále – pracuje 7 dní v týdnu, ale mimo práci ho baví sport, valení se, hudba, filmy a plzeňské pivo. :)

Michal Pitra

Michal Pitra

Obchod – Regionální obchodník Jižní Morava

Od července 2017 můžete na Jižní Moravě v týmu obchodníků potkávat také Michala. :) Michal se zaměřuje především na lokální nabídky ve městech. Na jeho práci má nejradši rozmanitost – poznávání nových lidí a zajímavých věcí každý den. Když ho nepotkáte na obchodní schůzce, nepotkáte ho ani doma – ve volném čase vymýšlí úplně cokoliv, tak aby volný čas nemusel prosedět doma. :)

Radek Aigel

Radek Aigel

Obchod – Regionální obchodník Olomouc

Radek je součástí týmu Slevomatu od června 2015. Nepotkáte ho na chodbách pražské slevomatí kanceláře, ale v našem olomouckém týmu na pozici regionálního obchodníka. Na Slevomatu ho baví hlavně různorodost jeho práce a možnost neustále potkávat nové lidi. Když není v práci, tráví svůj čas nejraději se svojí rodinou. :)

Jiří Mlejnek

Jiří Mlejnek

Obchod – Sales Team Leader

V červnu 2016 se k nám přidal Jirka, kterého najdete na pozici Sales Team Leadera, v rámci které má na startosti kolegy obchodníky v celých Čechách. Permanentně tak někde lítá. :) Na jeho práci ho baví prakticky všechno – není to pro něj práce, je to životní styl. A když není v práci, blbne někde s dětma (svýma samozřejmě), taky má rád filmy a knížky. A jídlo. A sport. A cestování…nuda je podle něj jen mýtus.

Ondřej Sýs

Ondřej Sýs

Obchod – Sales Team Leader

V červnu 2011 se do týmu Slevomatu přidal Ondra Sýs – v současné chvíli ho můžete potkat na pozici Team Leadera kolegů obchodníků v Brně a na Jižní Moravě. Na jeho práci má nejradši volnost, peníze, které si můžou vydělat, když makají, jak se má a také motivování a odměňování jeho týmu. Když zrovna nepracuje, je rád s rodinou a rád s nimi také cestuje všude, kde to jde. Miluje skvělé jídlo – ať už ho jíst nebo vařit, taky kolo, fotbálek, motorky, auta, škopek a vajno pohodku na Moravě. :))

Peter Malast

Peter Malast

Obchod – Sales Team Leader

Peťova slevomatí kariéra začala v říjnu 2015, kdy se přidal do týmu pražských obchodníků. Dnešní dny ho už můžete potkat na pozici Team Leadera celkem 4 obchodníků, kteří se zaměřují (stejně jako on) na lokální nabídky v Praze. Na své práci a Slevomatu ho nejvíc baví firemní kultura, tým, který ho obklopuje a produkt, se kterým pracuje. Když není v práci, relaxuje u sportu, např. u fotbalu, boxu či tenisu. Taky rád výletí a u toho poznává nové lidi. :)

Petr Vrána

Petr Vrána

Obchod – Sales Team Leader

Od září 2011 je součástí slevomatího týmu také Petr. Na pozici Team Leadera se stará o kolegy obchodníky v Olomouci, Ostravě a Zlíně. Na Slevomatu a jeho práci ho nejvíc baví výkon – drive té pozice a obchodování u nás. Baví ho zásah, který nabídky jeho týmu můžou mít – dobrá nabídka generuje neskutečný počet zákazníků. Když není v práci, jeho největší vášní je rybaření, které je pro něj největším psychickým relaxem.

Jiří Čermák

Jiří Čermák

Obchod – Sales Team Leader Cestování

Jirka se do týmu Slevomatu přidal v březnu 2014 a najdete ho na pozici Team Leadera kolegů obchodníků v segmentu Cestování. Na jeho práci ho nejvíc baví rozmanitost – nejen partnerů (malé hotely, velké hotely, různí majitelé), ale také situací, které nastávají a které jsou potřeba řešit. Oceňuje také volnost – může si svou práci organizovat a plánovat podle sebe – a také to, že má možnost přímo ovlivnit, jak bude nabídka ve výsledku vypadat. Když ho nepotkáte v práci, pravděpodobně bude sportovat (nejčastěji ho uvidíte, jak hraje fotbal nebo volejbal) nebo makat na formě v některé z plzeňských hospůdek. :)

Veronika Kotásková

Veronika Kotásková

Obchodní ředitelka

Miluje každý druh sportu a ráda zkouší nové. Nejlépe si odpočine při několikahodinovém běhu neznámo kam, což vede k tomu že se často ztrácí v okolí města a poznává dost nových míst. Ráda cestuje a zamilovává se do nových míst v zahraničí. Není milovník dobrého jídla ani pití, čímž se liší od všech lidí v tomto seznamu – jídlo je pro ní jen palivo :)

Jakub Bartyzal

Jakub Bartyzal

Produkt – Produktový manažer

Kuba se k nám přidal v září 2017 a od té doby u nás září na pozici Produktového manažera. Na starosti má zlepšování našeho interního rozhraní – komunikuje a zlepšuje život převázně našemu City Managementu a Zákaznické péči. :) Nejvíc ho na tom baví možnost přímo ovlivnit a zlepšit fungování jeho kolegů, zproduktivnit tak jejich práci a ještě je u toho poznávat. Když není v práci, rád sportuje – ať je to tenis, squash, snowboard nebo golf! Rád hraje nejen počítačové hry, ale také na kytaru!

Zdeněk Linc

Zdeněk Linc

Vedoucí Growth hacking týmu

Zdeněk má jako správný markeťák rád skotskou whisky, pivo a víno. Ve volném čase si zahraje florbal, fotbal, tenis nebo squash, a pokud je toho času víc, tak se pustí do dobré knížky. Miluje moderní umění a značku Ferrari, snaží se cestovat (zatím běžnými dopravními prostředky).

Jana Raková

Jana Raková

Vedoucí oddělení Péče o partnery

Janča miluje paellu, růžovou barvu a kvalitní kafe. Učaroval jí Londýn, kam se vrací za nákupy i novými zážitky, protože ráda poznává nové lidi. Ve Slevomatu je skoro od začátku, a tak zná takřka všechny procesy – od schvalování nabídek přes výrobu až po smlouvy. Vede oddělení Péče o partnery, a když se řekne vyúčtování, je tou nejpovolanější osobou.

Vojtěch Petrus

Vojtěch Petrus

Vývoj – Front-end developer

Vojta se k nám přidal v září 2017 a najdete ho na pozici Front-end developera. Nejvíc ho na baví, když může pracovat na uživatelském rozhraní – naprogramovat něco, co pak skutečně někdo používá a vidět, že mu to jeho práci ulehčilo. Když není v práci, rád hraje squash. Fandí taky hře na kytaru a rád si u toho zazpívá, jen ho prý nikdo nesmí slyšet. :)

Kamila Kupková

Kamila Kupková

Zákaznická péče

Kamča se do Slevomatu přidala v srpnu 2017 a najdete jí na naší Zákaznické péči. Nejvíc ji na její práci baví různorodost. Každý pracovní den je tu jiný, má nejlepší kolegy, zbožňuje firemní kulturu a eventy. :) Když není v práci, věnuje čas svému pejskovi. Pokud někdo najde toulat se po Slevomatu 1,5 kilovou čivavu – bude Kamči. Čivavy spí asi 15 hodin denně, takže když spí, tráví čas na tenisovém kurtu, u piva s přáteli, za volantem nebo na chatě. :)

Kamila Zbihejlová

Kamila Zbihejlová

Zákaznická péče

Kamču najdete ve Slevomatu od září 2017. Najdete ji na zákaznické péči, kde se teď kromě klasických věcí (maily/hovory apod.) věnuje skupince lidí, se kterou dělájí radost zákazníkům. Dělají wow, takže připravují dárky, zapomínají vouchery a spoustu dalšího! Baví ji na tom rozmanitost – že zákazníkovi může vyjít vstříc a ještě mu třeba koupit dáreček. Už si skrz zákazníky udělala i kamarády, takže má paní, která jí dává lístky do divadla nebo paní, se kterou chodí na kafčo! Díky skupince lidí ze Zákaznické pracuje ráda i mimo práci a ráda cokoliv výmýšlí/tvoří. Jinak miluje kočky (má doma dvě), pořádá kvízové večery, začíná hrát s kamarádama volejbal a už je zase čas se vrhnout, po delší odmlce i na cestování. Zatím má za sebou karibské/španělšké země a teď je asi čas na nějakou Asii. :)

Adéla Petířová

Adéla Petířová

Zákaznická péče – Specialista Zákaznické péče

Adél můžete ve Slevomatu potkávat od srpna 2014, kdy začínala jako brigádnice na stánku. Teď ji najdete na pozici Specialistky Zákaznické péče, v rámci které má na starosti hlavně složitější reklamace a problémy zejména v segmentu Cestování a služeb. Na své práci má nejradši její rozmanitost – málokteré situace, se kterými se setká, se opakují. :) Když není v práci, ráda tráví čas v přírodě a stará se o svojí početnou zvířecí rodinu, ve které najdete nejen psy a kočky, ale taky papoušky. :)

Gabriela Mandlová

Gabriela Mandlová

Zákaznická péče – Specialista Zákaznické péče

Od sprna 2016 můžete na naší Zákaznické péči potkat taky Gabču. Nyní má na starosti oblast služeb a s tím spojené starosti i radosti. :) Ve Slevomatu je nejvíc vděčná za její tým, příjemnou atmosféru a možnost rozvíjení se. Líbí se jí, že může zákazníkům rozdávat radost. Když není v práci, nejraději tráví čas se svou rodinou a nebo na procházce s kocourem. :))

Mariana Absolonová

Mariana Absolonová

Zákaznická péče – Team Leader Specialistů Zákaznické péče

Od srpna 2014 můžete na Zákaznické péči potkávat také Mari. :) Začínala u nás jako posila brigádníků, ale protože si přibírala další a další agendu, najdete jí v současné době na pozici Team Leadera kolegů specialistů. Na své práci má nejradši svobodu a to, že cokoliv ji napadne, může také zrealizovat. Ve Slevomatu se cítí jako doma. Když není v práci, tak ráda zachraňuje – zvířata (hlavně psy), kytky (nový jí nikdy nevydrží, ale chudinky se u ní zázračně rozrostou v prales), starší zařízení a nábytek, které pak “vymariťákuje”, aby byly zase použitelné (opravy, patina, lakování, atd.). Taky ráda pije kávu a chodí do divadla. :)

Johana Kučerová

Johana Kučerová

Zákaznická péče – Team Leader Zákaznické péče

Za nekonečnou flórou a několika balonky se skrývá naše Johanka – teamleaderka full-time kolegů ze Zákaznické péče. Ve Slevomatu začala pracovat před 2 lety jako brigádnice právě na zákaznické a teď už vede svůj tým celkem šesti lidí. Johanku najdete velmi pravděpodobně vždy s jídlem v ruce a úsměvem od ucha k uchu. Svojí pozitivitu šíří nejen týmem, ale i mezi zákazníky a několikrát se již stalo, že jí na stole přistála od zákazníků dokonce i malá pozornost. :) Ve volném čase se ráda ponoří do čtení severských detektivek a strašně ráda řídí!

Michaela Němcová

Michaela Němcová

Zákaznická péče – Team Leader Zákaznické péče

Jednou ze slevomatích stálic je i naše Míša. :) Do Slevomatu se přidala v srpnu 2014 jako brigádník na Zákaznickou péči, ze které časem přešla na full-time. A protože jí šla práce od ruky, můžete jí dnes potkat na „postu“ Teamleaderky kolegů brigádníků. Na svojí práci má nejradši moment, kdy pomůže zákazníkovi vyřešit jeho problém a během telefonátu mu ještě stihne vylepšit náladu. Taky není výjimkou, že jí sem tam od zákazníka přijde malá pozornost. :) Ve svém volném čase ráda plave, je velkým fandou svého pesana a taky ráda čte – a to především detektivky. :)