Kategorie

Tváře Slevomat.cz

Back office | Business Development | Deals management | Finance | HR | Kreativní týmy (copy, grafici) | Marketing | Obchod | Péče o partnery | Produkt a design | Vývoj | Zákaznická péče | Zanzo

Ladislav Veselý

Ladislav Veselý

CEO

Láďa zastává ve Slevomatu CEO. Láďa se rád opíjí – životem! Miluje létání, zvířata, nepohrdne dýmkou, má rád charakterní auta (tušíme, že tím asi úplně nemyslí postavy z Transformers), s oblibou se zaposlouchá do zvuku jazzového piána, hodiny vydrží přemýšlet nad smyslem moderního umění, nadchne ho zajímavý design a je rád s “dobrými lidmi”, proto je mu ve Slevomatu tak dobře! Na druhou stranu ho rozčiluje byrokracie, zbytečné pózerství a obecně sisyfovská práce, která nikam nevede.

Kamil Hanzlík

Kamil Hanzlík

COO

Kamil je ve Slevomatu téměř 3 roky. Potrpí si na funkce, ale jenom těch v Excelu, a příkazy dává zásadně jen přes SQL. Když zrovna nepracuje, ze všeho nejradši se věnuje své rodině, krmí se sushi nebo popíjí rum.

Back office

Zina Šimoníček

Zina Šimoníček

Managerka Back office

Čas letí jako voda a Zinča je s námi ve Slevomatu už více jak dva roky na pozici Managera pro Back office. I když to může na první pohled znít jako spousta papírování a nudná práce, tak to se tady rozhodně neděje. Každý den přijde nová výzva a se stereotypem se ještě nesetkala. Rodiče ji nutili od malička chodit na taneční kroužky, až si to sama oblíbila a teď se pro ni tancování stalo srdcovou záležitostí, u které si ráda po práci pročistí hlavu.

Mrknout na volné židle

Business Development

Lucie Gučíková

Lucie Gučíková

Obchod – Director strategy & Business Development

V březnu 2011 se do Slevomatu přidala také Lucka. Najdete ji na pozici Director strategy & Business Development – v rámci jejího týmu mají na starosti především rozvoj obchodu, strategii spolupráce s top partnery, Business akademii pro naše obchodníky a rozvíjení B2B spolupráce. Na Slevomatu ji nejvíce baví rozmanitost – každý den ji nadchne něco nového. Když není v práci, tak ráda tráví čas na procházkách a s rodinou. :)

Petra Bahati Chejab

Petra Bahati Chejab

Business Development

Péťa je jednou z našich stálých hvězd ve Slevomatu. Už je tu s námi 7 let, najdete ji na pozici Business Development, ale taky po firmě stále šíří pozitivní energii a dobrou náladu. Každý den je jiný, nikdy se tu nenudí a zároveň se i po té době stále učí novým věcem. K tomu všemu si může vše přizpůsobit sama sobě a být flexibilní. Váží si toho, jaké vztahy tu má s lidmi. Ať už to jsou její kolegové nebo obchodní partneři, které na Slevomat přinesla. Po práci ráda tráví čas s přáteli nebo se svými dětmi.

Mrknout na volné židle

Deals management

Tomáš Novotný

Tomáš Novotný

Head of merchandise

Toma můžete ve Slevomatu potkávat chvilku, ale nový tady není. Přidal se k nám už v roce 2014 na pozici Deals managera, potom si odjel splnit svůj cestovací sen a po 4 letech se k nám vrátil, znovu do týmu Deals managerů, ale tentokrát jako Head of merchandise, tedy vede celý tým. Důvodů, proč se k nám vrátil je spousta. Váží si firemní kultury, možnosti reálně ovlivnit věci, které se tu dějí, a v neposlední řadě ho baví náplň práce DM. Má opravdu velkou radost, že se tým Deals managerů posouvá dál a pracují společně na tom, aby to fungovalo ještě lépe. Baví ho crossfit a rád jezdí na kole, cestuje, zkouší různé extrémní zážitky nebo objevuje life hacky, které rád rovnou na sobě vyzkouší. A ocenil by, kdyby měl den o pár hodin více, protože má milion dalších aktivit a plánů, co vše by chtěl dělat.

David Podzimek

David Podzimek

City planner

David je ve Slevomatu jedním z našich nováčků a přidal se k nám na začátku roku 2019 jako City planner. Pokud nevíte, co si pod tím představit, tak nejlépe ji vystihují slova kreativita, různorodost a k tomu je ještě angličtina jeho denní chleba. Slevomat jako takový ho baví díky své firemní kultuře, přátelskému prostředu a flexibilitě, kterou mu umožňuje. Váží si toho, že může být malou součástkou ozubeného kolečka. :) David dal dohromady společně s kolegy polský hotel Jakuszyce, který je jeho prozatím nejúspěšnějším dealem. Už od dětství je David zapálený do fotbalu a celkově miluje sport. Cestování je také jeho vášnivým koníčkem – např. prohikoval Island, roadtripem přejel USA od západu na východ a rok strávil v Austrálii.

Jana Benešová

Jana Benešová

Deals manager Regiony

Janča schvaluje nabídky pro naše zákazníky v regionech na pozici Delas managera už od listopadu 2017. V práci se rozhodně nebojí říct svůj názor, kdokoliv ji vyslechne a dá jí zpětnou vazbu. A co je důležitý, člověk se tu nikdy nenudí a těší se na své úžasné kolegy. Po práci utíká za svojí kočkou, která je zároveň její největší koníček. A taky si ráda odpočine u dobré knížky nebo si pustí film. A pokud kočka dovolí, tak si zajedou s přítelem i na kole, na túru nebo si zaběhnou orientační běh.

Jana Benešová

Jana Benešová

Team Leader Praha

Janča je tu s námi už od října 2014 a vypracovala se až na pozici Team leadera Deals managerů pro Prahu. Baví ji lidi, se kterými pracuje. Největší radost ji pak přináší, když společnými silami s obchodem a výrobou vytvoří nabídku, která je úspěšná a má dobré hodnocení. Nejvíc je pyšná na svůj skvělý tým, který vede. A po práci ji najdete nejčastěji s dobrou knížkou, při sportu a nebo venčení kočky Daisy.

Mrknout na volné židle  Zobrazit další tváře z oddělení

Finance

Branislav Majorský

Branislav Majorský

Head of Analytics

Do Slevomatu se Braňo přidal v listopadu 2016 jako finanční analytik. Protože mu šla práce od ruky a nezůstal pouze u klasických analýz, ale snažil se hledat významy i mimo ně, nezůstal dlouho jen tak bez povšimnutí. :) Od nového roku si staví svůj vlastní analytický tým, jehož úloha bude mimo jiné vyhodnocování strategických projektů a data consulting. Přátelé, hudba, knihy, cestování, fyzická aktivita – to jsou záležitosti, které ho nabíjejí, když není v práci … zní to na první pohled až příliš normálně, ale prý se za tím ve skutečnosti často skrývají velmi divné věci (hlavně v kategorii přátelé). :)

Veronika Nejedlá

Veronika Nejedlá

Finanční manager

Verču můžete potkávat od listopadu 2018 na našem finančním oddělení jako finančního manažera. Jejím pohonem v práci jsou všichni lidi, se kterými se ve Slevomatu potkává a především její finanční tým, kterému nechybí nadšení pro práci a vždycky se na vás usmívají. Holky z týmu jsou pro ni také největší pýchou – je ráda, že jim to společně skvěle klape a společná práce je radost. Mimo práci si ráda zarelaxuje sportem.

Barbora Hurtová

Barbora Hurtová

Finanční analytik

Barča se k nám přidala v srpnu 2018 do finančního týmu jako finanční analytik. Jak už název napovídá, její práce rozhodně není nudná a se stereotypem se nesetká. Každý den je rozmanitý a k tomu tu vládne přátelská atmosféra a flexibilita. Jejím prvním úkolem po nástupu bylo podílet se na přípravě rozpočtu na rok 2019 a zhostila se ho na jedničku. Jakmile přijde domů, ráda se věnuje své rodině, jezdí společně na výlety a poznávají různé kouty světa. Pokud si chce odpočinout sama, věnuje se horolezectví, józe a taky si ráda přečte dobrou knihu.

Klára Křížová

Klára Křížová

Fakturantka

Klárka tu s námi zahájila rok 2019 a můžete ji vídat na pozici fakturantky. Ve Slevomatu je ráda za své kolegy, kteří ji neustále baví a hlavně každý den inspirují. I když je tu krátce, je pyšná na to, v jakém týmu pracuje a na to, že se nebojí žádných změn a staré procesy hází do koše. To oceňují i její kolegové, což je zase další motivace pro práci. Ve volném čase se věnuje rodině, a když toho už má opravdu nad hlavu, ráda uteče se svým pejskem do lesa nebo si zacvičí jógu.

Mrknout na volné židle  Zobrazit další tváře z oddělení

HR

Aneta Vopálková

Aneta Vopálková

HR Specialist

Anet se k nám přidala v září 2017 a kámoší se s pozicí HR Specialist. Stará se u nás především o nábor nových kolegů, ale taky v rámci HR plánuje různé akce a stará se o to, abychom tu zkrátka všichni byli spokojení. Na Slevomatu jí nejvíc baví skvělá parta kolegů, které kolem sebe má a to, že o ně může pečovat. :) Když jí nepotkáte v kanceláří, pravděpodobně bude někde trdlovat – ať už na tanečním tréninku nebo v posilovně.

Mrknout na volné židle

Kreativní týmy (copy, grafici)

Kateřina Linhartová

Kateřina Linhartová

Manažerka kreativních týmů

Má ráda výzvy a neumí moc prohrávat, takže ji baví nové projekty. Zvlášť ty, které lidem zjednoduší život nebo přinesou zážitky – právě pracuje na nové sekci pro rodiny s dětmi. Pro energii vyráží do přírody, miluje Jeseníky, Tatry a Rakousko. Inspiraci, kterou chce s content týmem přinášet i zákazníkům, sbírá při posezení u kvalitní kávy nebo posezení s přáteli nad dobrým asijským jídlem.

Barbora Kejvalová

Barbora Kejvalová

Team Leader Copywriterů

Kdo také dělá Slevomat Slevomatem? No přece naši copywriteři. Mezi nimi najdete i Báru – jejich teamleaderku. Bára ve Slevomatu začala před 2 lety jako externí posila na Vánoce, ale protože jí psaní šlo od ruky, přidala se k nám brzy i na plný úvazek a teď už má na starosti celý tým. :) Ve volném čase ráda jóguje a je fanouškem turistiky a kempování, kde si vždy krásně vyčistí hlavu a nasbírá inspiraci na další prvotřídní texty. :)

Eva Lázoková

Eva Lázoková

Externí Copywriter

Evča ve Slevomatu působí od října 2016 jako externí copywriterka. Do jejího života neodmyslitelně patří humor. A proto ji moc těší, že v rámci její práce je nějaký ten vtípek nejen tolerován, ale víceméně i vyžadován. Pro Slevomat píše už třetí sezónu a troufá si říct, že se toho za tu dobu spoustu naučila a taky získala zdravé sebevědomí, které jí na začátku, když nastupovala po rodičovské, dost chybělo. Když nepíše, ráda vaří – obzvlášť ve vysoce kreativním stylu „co dům dal“, tedy kombinováním (zdánlivě) nezkombinovatelných surovin. A když jí děti dopřejí chvíli klidu, čte – nejraději klasické detektivky.

Lucie Vajnerová

Lucie Vajnerová

Copywriter

Lucie se k nám přidala v listopadu 2017 na pozici copywriterky. :) Od té doby už se u nás stihla parádně zaběhnout a napsat velkou spoustu dealů. Nejradši píše texty k únikovým hrám a taky k sekci Zboží. Na Slevomatu má ráda hlavně svůj copywriterský tým a taky zázemí, které tu má k dispozici. Když není v práci, ráda tráví čas v divadle – ať již na jedné straně, z pohledu diváka, či na druhé, z pohledu scénáristky divadelních představení. :) A taky je velkým fanouškem larpů, kterých se sama účastní!

Mrknout na volné židle  Zobrazit další tváře z oddělení

Marketing

David Matoušek

David Matoušek

Marketing Director

David se k nám přidal v dubnu 2018. Během té doby ve Slevomatu značně stoupla spotřeba kávy. Podle jeho slov je na ní závislý. Než se usadil v čele marketingu, hrál si na hlavního hrdinu filmu Chyť mě, když to dokážeš. Sedm let žil totiž v zahraničí, z toho dva roky v Asii, která ho neustále láká. Jeho láska k cestování jde ruku v ruce s láskou k umění a filmům, nepohrdne návštěvou galerie a pokud máte rádi Pulp Fiction, začněte mluvit o čtvrtlibráku se sýrem a hned prolomíte ledy. Miluje sport, hlavně kolo, běh a thajský box.

Eva Ušiaková

Eva Ušiaková

Social media specialist

Evča je další členkou našeho skvělého marketingového týmu. Konkrétně ji najdete na pozici Social media specialist pro našeho slovenského brášku Zľavomat už třetím rokem. Nevíte, co si pod tím představit? Evča se stará o naše Facebookové a Instagramové stránky. Její kreativita je na její pozici vyčerpána úplně na maximum a k tomu jako třešnička na dortu se těší na skvělý tým lidí. Po práci si odpočine a nabere inspiraci u kultury, miluje architekturu a umění, takže ji s největší pravděpodobností hledejte v muzeu.

Pavlína Štochlová

Pavlína Štochlová

Video Content Manager

Páju můžete ve Slevomatu potkávat od dubna 2016 a najdete jí na pozici Video content specialistky, na kterou se posunula z copywriterské židle. Na starosti má video obsah – vybírá dealy na natáčení a stará se o to, aby natočená videa byla vidět. Nejvíc jí na tom baví, že pořád poznává nové lidi a nesedí jen u počítače, ale najdete ji i v akci „v terénu“. Když není v práci, ráda tráví čas se svým koněm Rózou, jezdí na in-linech a nebo jí kozí sýr. :)

Tereza Chybová

Tereza Chybová

Performance Marketing Manager

Terka začínala jako jedna z našich hvězd na zákaznické péči jako brigádnice už v roce 2013. Už po dvou letech se posunula na marketing a teď vede svůj tým, který je zaměřen na výkonnostní marketing. V práci se nikdy nenudí, každý den je jiný a čeho si moc cení jsou velké budgety, které má k dispozici. Je pyšná na to, kam se Slevomat vyvíjí a jakou rychlostí. Nejraději vzpomíná na své začátky na zákaznické péči a je moc ráda, kam se oddělení za tu dobu posunulo a že mohla dát ruku k dílu. Terku hodně často najdete v zahraničí, nejraději to spojí s nějakým skvělým koncertem nebo fesťákem.

Mrknout na volné židle  Zobrazit další tváře z oddělení

Obchod

Adéla Šimonová

Adéla Šimonová

Regionální obchodnice střední Čechy

Adél se do Slevomatu přidala v listopadu 2017 a nejčastěji ji potkáte v Kolíně, Kutné Hoře, Poděbradech, ale i v Říčanech nebo v Mělníce – zkrátka se zaměřuje na střední Čechy jako naše obchodnice. :) Na její práci ji nejvíc baví různorodost setkání, výzvy s exkluzivními partnery, ale uplná bomba je kolektiv jejího týmu a celkově lidí ve firmě. Když není v práci, baví ji joga a velkou lásku před třemi lety objevila v tetování. Ráda navštěvuje minipivovary a nejrůznější místa po Čechách a na Moravě. Miluje vaření a práci na zahrádce, když zrovna není pylová sezóna – to umírá s kapesníkem a hadrem na hlavě. :D

Miroslav Gildein

Miroslav Gildein

Regionální obchodník

Jedním ze slevomatích matadorů je Míra – ve Slevomatu funguje již sedmý rok jako obchodník pro Plzeň a Karlovy Vary. Na jeho práci ho nejvíc bavíc barevnost práce, taky skvělá spolupráce s týmem city manažerů a skvělý pocit, když slyší spokojeného zákazníka. :) V práci je neustále – pracuje 7 dní v týdnu, ale mimo práci ho baví sport, valení se, hudba, filmy a plzeňské pivo. :)

Veronika Kotásková

Veronika Kotásková

Obchodní ředitelka

Miluje každý druh sportu a ráda zkouší nové. Nejlépe si odpočine při několikahodinovém běhu neznámo kam, což vede k tomu že se často ztrácí v okolí města a poznává dost nových míst. Ráda cestuje a zamilovává se do nových míst v zahraničí. Není milovník dobrého jídla ani pití, čímž se liší od všech lidí v tomto seznamu – jídlo je pro ní jen palivo :)

Jiří Mlejnek

Jiří Mlejnek

Sales Team Leader

V červnu 2016 se k nám přidal Jirka, kterého najdete na pozici Sales Team Leadera, v rámci které má na startosti kolegy obchodníky v celých Čechách. Permanentně tak někde lítá. :) Na jeho práci ho baví prakticky všechno – není to pro něj práce, je to životní styl. A když není v práci, blbne někde s dětma (svýma samozřejmě), taky má rád filmy a knížky. A jídlo. A sport. A cestování…nuda je podle něj jen mýtus.

Mrknout na volné židle  Zobrazit další tváře z oddělení

Péče o partnery

Jana Raková

Jana Raková

Vedoucí oddělení Péče o partnery

Janča miluje paellu, růžovou barvu a kvalitní kafe. Učaroval jí Londýn, miluje Valencii a cestování obecně, protože ráda poznává nové lidi a mimo to miluje spinning. Ve Slevomatu je od roku 2011, a tak zná takřka všechny procesy – od schvalování nabídek přes výrobu až po smlouvy. Vede oddělení Péče o partnery, a když se řekne vyúčtování, je tou nejpovolanější osobou.

Josef Lisý

Josef Lisý

Partner manager

Pepa je jednou z našich hvězd na zákaznické péči od října 2018. Komunikace s lidmi je samozřejmost, ale nejvíc ho baví ta rozmanitost – nikdy se v práci nenudí a každý den zažije něco nového. Do Slevomatu se vždycky rád vrací za skvělým kolektivem a teambuildingy, které utužují vztahy. Nejvíc je pyšný na to, že udělal radost zákaznici, která si zlomila nohu. Pepa jí to vyzvedl a osobně doručil. Po práci ho nejčastěji najdete u dobré knihy nebo koukat na seriály a nejlépe se skvělým jídlem a se svým psem Yogim po boku.

Ondřej Beneš

Ondřej Beneš

Technický specialista

Na pozici Technického specialisty najdete našeho Ondru, kterého můžete ve Slevomatu potkávat už od roku 2013. I po té dlouhé době se stále učí novým věcem a má možnost se dál rozvíjet. A rozhodně se nenudí – každý den je pro něj jiný. Počítač nenechá oddechnout ani doma – rád si zahraje dobrou hru, relaxuje u dobré knížky a nebo jde na dlouhou procházku. Za své pracovní úspěchy považuje to, když nás ve Slevomatu naučí novou vychytávku, která nám zase o něco usnadní naši práci.

Renata Fišerová

Renata Fišerová

Partner manager

S Renčou se potkáváme ve Slevomatu už od dubna 2016 a stará se o naše partnery na pozici Partner managera. Na práci ji nejvíce baví rozmanitost, svoboda, to, že může využít svého kreativního ducha a v neposlední řadě její tým a to, že se společně rádi zasmějou. Každý den ji těší maličkosti, ať už je to splněný obchodní cíl, realizovaný nápad na zlepšení nebo úspěšné video, které našim partnerům zase o něco usnadní orientaci na stránkách. Ve volném čase si ráda zařádí na snowboardu. Případně ji najdete tančit, vařit a nebo houbařit.

Mrknout na volné židle

Produkt a design

Jan Průša

Jan Průša

CPO

Honza je u nás ve Slevomatu krátce, teprve od února 2019, ale za tu dobu už stihl spoustu věcí. Vede celý náš produktový tým, který úplně od začátku společně s Láďou postavil a oživil. Udržuje tam pořád dobrou náladu a hlavně svobodu. Jak sám říká, každý by měl dělat věci, které ho baví, a s tím také vede svůj tým. K tomu všemu mu pomáhá Slevomat samotný. Lidi tady mají o svoji práci zájem a když má někdo lepší řešení, nadšeně ho přebírají a nejde jim o ego, ale o výsledek. Je tu vlastně možné udělat cokoliv, co má hlavu a patu, a tedy prostor dělat fakt výjimečný věci. Po práci utíká za svojí rodinou a pokud urve chvilku pro sebe, rád si přečte dobrou knížku, píše dokonce i svoje knížky, poslouchá alternativní hudbu a nebo si pročistí hlavu běháním.

Michal Bilka

Michal Bilka

Manažer pro strategický rozvoj

Baví ho vymýšlet chytré věci, které lidem zjednodušují život. S mobily si hraje skoro pořád. Nemohl by žít bez sportu, dobrého jídla, vína a kafe. Letos se rozhodl zúčastnit se série ultra trail běhů, nejdelší bude mít skoro 100 km. V posledních měsících jeho život ovládl hrdý Brit, kocour Eddie.

Kristýna Kočová

Kristýna Kočová

Produktový manager

Produkťačka Týna pracuje ve Slevomatu od dubna 2019 a přesně od té doby se snaží Slevomat jako platformu posouvat dopředu a měnit ho k lepšímu. Říká, že její práce je obrovsky různorodá, plná výzev a skvělých lidí napříč všemi týmy. Oceňuje otevřenost, která se prolíná celou firmou a začíná u naši CEO Marušky a to, že všichni slevomatí kolegové pracují jako jeden tým, který jde za společným cílem a Slevomat pro ně není jen ledajaká práce. Když si sama potřebuje od produkťačení odpočinout, tráví čas někde mimo město, ideálně v přírodě se svým jackem russelem Barneym. A nebo používá svojí super power, kterou je její alterego KikaKokedama vyrábějící překrásné závěsné rostlinky.

Radek Schenk

Radek Schenk

UX Designer

Radek se do slevomatího produktového týmu připojil v květnu 2019 a od té doby zkoumá chování našich zákazníků a stará se o rezervační systém termino. Krom zmiňovaného uživatelského testování ho baví, že má na svoji práci dostatek času a prostoru, aby ji mohl dělat pořádně. Ve Slevomatu nedá dopustit na plné ledničky, lokalitu našich kanceláří v Karlíně, kolárnu se sprchou a na to, že tady nemáme žádné píchačky a nekontrolujeme každý jeho krok. Radek jako správný designer sbírá grafiky, hlavně litografie a sítotisky, má hrozně rád večery v kinech, street food a život ve městě si kompenzuje zaprděnýma aktivitama, jak sám nazývá rybaření a četbu.

Mrknout na volné židle  Zobrazit další tváře z oddělení

Vývoj

Jakub Lares

Jakub Lares

iOS vývojář

Kuba se k nám do Slevomatu přidal v prosinci 2018 a obohatil tým, který se stará o naši iOS aplikaci. V práci ho baví jeho kolegové, nezávislost a může se vyřádit i kreativně. Největší chloubou celého týmu je spuštění Apple Pay – v ČR jsme byli mezi prvními a na Slovensku dokonce první. Po práci se rád odreaguje sportem nebo cestováním.

Kamil Žáček

Kamil Žáček

Backend Developer

Kamil se do našeho backendového týmu připojil v roce 2019 🙂 Svou prací se baví, protože programování je jeho koníčkem a práci tady vlastně častokrát nevnímá jako práci. K tomu přispívá i fakt, že má možnost realizovat svoje nápady, není do ničeho tlačený a může se pořád učit nové věci. Když neprogramuje, tráví čas v přírodě, nejraději na horách a jezdí na kole.

Oliver Medic

Oliver Medic

Vývojář

Oliver začínal ve Slevomatu jako stážista ve vývoji v létě 2018 a nyní ho najdete v našem vývojářském týmu. Je moc rád, že se tu pořád učí nové věci, poznává nejmodernější postupy a technologie. To vše je završeno příjemným pracovním prostředím, kde to je pro každého víc než jen práce. Právě díky Oliverovi mají naši uživatelé snadnější práci v mobilní aplikaci. Rád si po práci vyjde do přírody, na zahrádku nebo vyjede na kole a s učením rozhodně nekončí ani po práci, ale trénuje jazyky.

Petr Pravda

Petr Pravda

SW tester

Peťa testuje naši androidí appku už od prosince 2018 a občas si sáhne i na webovky. Má spoustu předešlých zkušeností z velkých firem, a tak na Slevomatu nejvíc oceňuje neformálnost a možnost flexibilní pracovní doby, protože díky té může trávit spoustu času se svým synem. Vymýšlení zábavného programu pro ratolest mu zabírá největší část mimopracovních chvilek, které jinak věnuje třeba hudbě, jak aktivně, tak i pasivně. Za svůj největší úspěch tady považuje výhru v červech, kdy se mu konečně podařilo udolat kolegy a vydobýt si prvenství, jednou.

Mrknout na volné židle  Zobrazit další tváře z oddělení

Zákaznická péče

Johana Kučerová

Johana Kučerová

Managerka Zákaznické péče

Za nekonečnou flórou a několika balonky se skrývá naše Johanka – managerka Zákaznické péče. Ve Slevomatu začala pracovat v roce 2015 jako brigádnice právě na zákaznické a teď už vede svůj tým téměř 30 lidí. Johanku najdete velmi pravděpodobně vždy s jídlem v ruce a úsměvem od ucha k uchu. Svojí pozitivitu šíří nejen týmem, ale i mezi zákazníky a několikrát se již stalo, že jí na stole přistála od zákazníků dokonce i malá pozornost. :) Ve volném čase se ráda ponoří do čtení severských detektivek a strašně ráda řídí!

Adéla Petířová

Adéla Petířová

Team Leader

Adél můžete ve Slevomatu potkávat od srpna 2014, kdy začínala jako brigádnice na stánku. Teď ji najdete na pozici Team Leaderky našich specialistů na Zákaznické péči. Na své práci má nejradši její rozmanitost – málokteré situace, se kterými se setká, se opakují. :) Když není v práci, ráda tráví čas v přírodě a stará se o svojí početnou zvířecí rodinu, ve které najdete nejen psy a kočky, ale taky papoušky. :)

Karla Popelínská

Karla Popelínská

Velvyslankyně zákazníků

Kája pečuje o naše zákazníky na pozici Velvyslankyně zákazníků od září 2018. Ráno vstává do práce a těší se na novou výzvu, která ji čeká, ať už po stránce komunikace nebo kreativních nápadů. Každý den je pro ni úspěchem, protože rozdává radost našim zákazníkům. Ráda si od práce odpočine malováním, focením, má králíčka, ale úplně nejradši si dá dobré jídlo a potom se dobře vyspí.

Kristýna Mrenicová

Kristýna Mrenicová

Velvyslankyně zákazníků

Týnka u nás dělá radost našim zákazníkům a stará se o ně na pozici velvyslankyně od července 2018. Každý den je jiný a právě tu rozmanitost si tu užívá. Ve Slevomatu je potěšená z toho, že se tu člověk dostane k různým věcem – ať už je to spolupráce s marketingem nebo tipy na zlepšení. Ráda chodí do práce také kvůli skvělému kolektivu a firemní kultuře, která je otevřená a přátelská. Jako velvyslankyni se jí podařilo na první školní den udělat radost 85 dětem s překvapením schovaným ve vlastnoručně vyráběných obálkách. Ve volném čase ráda relaxuje s dobrým vínem a ve společnosti svých kamarádů.

Mrknout na volné židle  Zobrazit další tváře z oddělení

Zanzo

Stanislav Bartoška

Stanislav Bartoška

Projektový specialista – Cestování

Standa nastoupil do Slevomatu v červnu 2018 a zastává pozici Project Specialist Travel pro CK Zanzo a Slevomat. CK Zanzo je jeho dítětem, prací i koníčkem, proto ho budete v kanceláři vídat vždy jen s úsměvem na rtech. Náplní jeho práce je pečlivý výběr hotelů i leteckých společností a tvoření lákavých cestovních balíčků pro klienty. Díky 10leté praxi v cestovním ruchu se tu cítí jako ryba ve vodě a neustále srší skvělými nápady. Procestoval Srí lanku, Zanzibar, Keňu, Bali, Thajsko a spoustu dalších exotických destinací. Když Standa není ve Slevomatu, tak pravidelně vyučuje populární koncept skupinových lekcí Les Mills, který považuje za jeho životní styl nebo do práce přijede na kole. Na práci ve Slevomatu ho nejvíc baví kolegové, kteří jsou pro něj druhou rodinou, a kuchyňky plné dobrého jídla.

Mrknout na volné židle