Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená pro dva či celou rodinu v malebných Beskydech

3,2 / 5 Hotel U Kociána*** Beskydy (mapa) 101 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Recepce

Dobrý den,
možnost by ještě byla. Prosím o rezervace kontakt e-mailem.
 Info@hotelkocian.cz

Lukáš

Dobrý den je možnost ubytování 5.-7.2. Dva dospěli a jedno Dítě 6 let dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, možnost by ještě byla. Prosím o rezervace kontakt e-mailem. Info@hotelkocian.cz

Recepce

Dobrý den, potom byste měla zakoupit dva vouchery dle zvolené varianty. Jedná se už o 3 dospělé osoby..

Dana Ž

Dobrý den. Kolik voucherů mám koupit, když bych ráda jela já s dítětem 2 roky a moji rodiče. Tedy 3 dospělé osoby a jedno dítě. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, potom byste měla zakoupit dva vouchery dle zvolené varianty. Jedná se už o 3 dospělé osoby..

Recepce

Dobrý den, bohužel máme již zcela vyprodáno. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Recepce

Dobrý den, bohužel máme již zcela vyprodáno. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Lukáš

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín 3, až 5. března . Dva dospělí a dvě děti (3 a 5 let). Děkuji

David Martinák

Dobrý den, máte volno v termínu 23. 2. až 26. 2. 2016 (tři noci, dva dospělí a jedno dítě 4 roky)?

Slevomat.cz

Dobrý den, omlouváme se , ale bohužel je již zcela obsazeno. Děkujeme za pochopení.

Jiří

Dobrý den, je možné rezervovat si termín na září už teď? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano je. Ale prosím na e-mail: info@hotelkocian.cz Děkuji

Melišek Daniel

Dobrý den,
bohužel je tento víkend již zcela obsazen. Mohu Vám nabídnout další víkend – 19.-21.2. Své dotazy prosím směrujte na rezervační e-mail: info@hotelkocian.cz

Bc. Gába

Dobrý den, chci se zeptat zda máte volný termín od 12.2. do 14.2. Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel je tento víkend již zcela obsazen. Mohu Vám nabídnout další víkend – 19.-21.2. Své dotazy prosím směrujte na rezervační e-mail: info@hotelkocian.cz

Recepce

Dobrý den,
počítejte cenu voucheru + doplatek 1.750 Kč za další dítě. O více informací prosím kontakt emailem.
Děkuji

Jana Žemličková

Dobrý den.
Prosím, měli bychom zájem o šesti denní pobyt s dětmi 11 a 15 let. Vypočítala jsem správně, že by nás tento pobyt stál 7430,– Kč + večeře pro 15 letou dceru? Bylo by možné mít dva dvoulůžkové pokoje?

Slevomat.cz

Dobrý den, počítejte cenu voucheru + doplatek 1.750 Kč za další dítě. O více informací prosím kontakt emailem. Děkuji

Štěrba Petr

Dobrý den objednal jsem si 3* voucher po 2 nocích , je možno tyto použít pro tři lidi na čtyři noci . Díky za info

Slevomat.cz

Dobrý den, to možné není. Jedině že byste byli dva dospělí a dítě do 12-ti let.

Štěrba Petr

Omlouvám se ale uvádíte že dítě do 12 let je zdarma a pokud jede druhé nad 12 let je cena ubytování dle ceníku hotelu . Máme 14 letého chlapa a na předchozí dotaz byla uvedená cena 350 kč na noc s polopenzí, je tato cena aktuální a jakým způsobem provést platbu , máme zájem o ubytování na 6 dní a je zde pouze varianta 2 dospělí , díky za info.

Slevomat.cz


Dobrý den, prosím o více informací kontakt e-mailem. Info@hotelkocian.cz Děkuji.

Recepce

Dobrý den,
volno by ještě bylo. O rezervaci prosím kontakt e-mailem. Info@hotelkocian.cz
 Děkuji

Martin Vyoral

Dobrý den,

je prosím volný termín 27.2–29.2. (SO-NE-PO) pro dvě osoby?

Děkuji a jsem s pozdravem,
m.vyoral

Slevomat.cz

Dobrý den, volno by ještě bylo. O rezervaci prosím kontakt e-mailem. Info@hotelkocian.cz Děkuji

Marie

Dobrý den je volná kapacita na ubytování pro 4 osoby v týdnu od 15.2–19.2 Marie

Slevomat.cz

Dobrý den, máme volné už jen dva 2lůžkové pokoje. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Štěrba Petr

Dobrý den , chci se zeptat kolik bude stát pobit pokud pojedu se ženou a dětmi 8 a 14 let na 6 dnů.Tedy kolik zaplatím za děti , případně za to starší pokud je to mladší zdarma .

Slevomat.cz

Dobrý den, za každé dítě navíc se platí 350 Kč/noc s polopenzí.

Jakub Šuba

Dobry den, právě jsem si zakoupil voucher, 3 dny 2 osoby. Je lepší ho uplatnit o víkendu nebo v týdnu?

Slevomat.cz

Dobrý den, to je na Vás jak se rozhodnete. Prosím o rezervace na náš mail: info@hotelkocian.cz. Děkuji za pochopení

Recepční

Dobrý den, moc se omlouváme, ale z důvodu ledových soch na Pustevnách musel personál pomáhat obsluze v restauraci. Bylo to nečekané a proto jsme této situaci nemohli nemohli předem zabránit. Ještě jednou se moc omlouvám. Děkuji za pochopení.
S přáním hezkého večera

Lukáš

Dobrý den,
proč mi nikdo nebere telefon a ani se nikdo neozve zpět, když rezervace jsou i přes mobil?

Nina Pryclová

Dobrý den, pobyt se psem – 18 kg je možný? Je zvyklá s námi cestovat, bezproblémová­. Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, pobyt se psem je možný, jen prosím svého miláčka nechávejte na pokoji, když jdete na snídaně a na večeře. Děkujeme za pochopení.

Jana

Dobrý den,když přijedeme s dítětem 2 a 5 let,tak bude cena 1890 kč? Postýlku máme cestovní. Děkuji

Martin Vronka

Dobrý večer, chtěl jem se zeptat jestli máte volný čtyřlůžkový pokoj v termínu od 15.2. do 19.2.2015 ? Dále kolik by byl příplatek na dítě ve věku 13 let na třídenní pobyt (dvě noci), kdybych měl zakoupen 1 voucher. Děkuji za odpověď

Michaela

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o informace jak daleko je z Vašeho hotelu někam do lesa, nebo na procházku. Našla jsem lanovku na Pustevnách a vše co je vypsáno na stránkách, ale jde mi o to, že mám dvě malé děti, jestli je někde kolem hotelu možnost jít třeba do lesa, nebo podobně. Koukala jsem na mapy a vypadá to že nejste v centru Trojanovic. Snad chápete co myslím. Děkuji za odpověď Michaela

Slevomat.cz

Dobrý den, v okolí je lesů dost. Trojanovice jsou malá vesnice, která ani žádné centrum nemá. Asi 1,5 km za hotelem končí silnice a je zde nástupní stanice lanovky na Pustevny. Pokud Vám jde o klid, tak jste na správném místě. Melišek Daniel

David

Děkuji za odpoved poslal jsem email.

David

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bych mohl kupit dva vouchery a použít je na ctyri noci za sebou. V obdobi od 2.3–5.3 s dvěmi detmi? Jedno by potrebovalo postylku doplacel bych za něj tech 350 za noc. DĚKUJI za odpoved

Melišek Daniel

Dobrý den,
dva vouchery spojit samozřejmě můžete. Jen mi nějak nesedí termín: 2.-5.3. jsou tři noci..? Pro potvrzení závazné rezervace a případné další dotazy pište prosím na info@hotelkocian.cz.
Děkuji a přeji hezký večer.
Melišek Daniel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru